Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

AsA

+18 !

KeePSaKe

Mustafa Denizli gittikten sonra gelmedi mi nasıl oluyor ?
Since 1903

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

Denizli gitmese de alınacaktı.
Schuster'in eline al bak bunu aldık deyip verdiler.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Yeni imzalandı ne gereği vardı anlamıyorum ki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Hem Guti hem Raul
Madrid'e çıkarma yapan Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'na Başkan Yıldırım Demirören de eklendi. Guti'nin İstanbul bileti hazır, Raul için de rezervasyon yapılmak üzere...

Beşiktaş'ta flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Quaresma'yı getirerek büyük sükse yapan Başkan Yıldırım Demirören; dün, Guti ve Raul için önceki gün Madrid'e gönderdiği Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu'nun yanına uçtu. Demirören'in sürpriz seferi, iki yıldızın da biteceği şeklinde yorumlandı. Robinho konusunda Manchester City ile uzlaşma sağlanamadığı için Brezilya seferini iptal eden Siyah-Beyazlılar'ın Madrid'de Raul ile buluştuğu öğrenildi. Daha önce yıllık 2.6 milyon Euro karşılığında el sıkışılan Guti birkaç gün içinde İstanbul'a gelecek ve transfer resmiyet kazanacak. Fakat Demirören'in planı çok daha büyük. Beşiktaş Başkanı, sağına Guti soluna Raul'ü alarak İnönü Stadı'nda şov yapmaya hazırlanıyor.       

Orhan Yıldırım
Since 1903

AsA

KeePSaKe

Raul öncelikle Schalke yi düşünüyor diyorlar ama bakalım inşallah gelir...
Since 1903

ilhan mansız_melis

İtalyan basını Beşiktaş ve Lazio'nun Premier Lig'den düşen Portsmouth'lu Kevin Prince Boateng için kapıştığını yazdı.

Beşiktaş'ın Ganalı futbolcu için 7 milyon euro önerdiğini, Lazio'nun ise Beşiktaş'ın teklifine verilecek cevaptan sonra İngiliz ekibiyle temas kuracağı bildirildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Beşiktaş, Guti ve Raul transferine kilitlendi; ancak siyah beyazlı kulübün önünde büyük bir sorun duruyor: "Hangi yabancı futbolcularla yollar ayrılacak?"

Bu konuda teknik direktör Bernd Suchster`in haftasonu vereceği rapor belirleyici olacak. Herkez Zapatocny, Fink ve Tabata`nın gitmesini beklerken, Ferrari, özellikle Delgado ve Holosko`nun da ismi ön plana atılıyor.

Radyospor`dan Özgür Sancar, hem Filip Holosko hem de Matias Delgado`yla konuştu. Bu iki futbolcunun Ankaragücü`ne gideceği iddia ediliyor. Matias, bu söylentiden haberdar olduğunu; ancak böyle bir şeyin kendisi için mümkün olamayacağınoı söyledi. "Ben Vikingur maçında 80 dakika oynadım. Çok iyi olduğumu düşünüyorum. Kamptaki çalışmalarım da çok iyiydi. Ama Suchster, benim hakkımda ne düşünüyor bilmiyorum. Bana hiç bir şey söylemedi. Ben elimden geleni yapıyorum. Performansım ve taraftardan aldığım elektirik açısından hiçbir sorun yok. Beşiktaş`ta devam etmekten yanayım" şeklinde konuştu.

Getafe`den teklif alıp almadığını sorulması üzerine ise, "Bilmiyorum. Ama Getafe beni istiyorsa kesin giderim. Ankaragücü`ne ise kesin gitmem" dedi. Matias`ı önceki sezon Barcelona kentinin ikinci takımı Espanyol, ısrarla istemişti.

Şu anda ülkesinde tatilde olan Holosko, ise kendisiyle yaptığımız telefon görüşmesinde Ankaragücü`ne ya da başka bir takıma kiralık olarak verileceği yönünde bir bilgi almadığını söyledi. "Açıkcası ne olacağını bilmiyorum. Kadroda çok yabancı var. Pazartesi günü gelip çalışmalara başlayacağım. Bana kimse gideceksin demedi. Hiç bir şey diyemem" şeklinde var olan belirsizliği özetledi.

Radyospor

CR7

Forza'da paylaşılan haber, bir aksilik cıkmazsa Robinho ile 3+1 sözleşme, Sercan ile sözleşme, Schuster onaylar ise Delgado Getafe yolcusu..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bilemiyorum ama her zamanki kişiler konseyi oluşturmuşlar yine :D