Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

En çok parayı Cole ister, en az parayı Cisse ister.

Chamakh'ın fazla iş yapacağını zannetmiyorum. Cisse tuhaf adam ne yapacağı belli olmaz. İyide çıkabilir, kötüde çıkabilir. Cole'u eskiden baya severdim, Lille'deyken falan takip edemedim ama gerek West Ham'da gerek Chelsea'de beğenirdim.

Cole gelirse iş yapar mı bilmem ama isminden dolayı taraftarı çekecek bir adam. Ancak ücretlerde küçülmeye gittiğimiz bir dönemde bu kadar maliyetli bir oyuncu almak doğru olmaz diye düşünüyorum.

Bu arada Liverpool'un takımda istemediği kesin mi? Toronto, Tottenham ve Roma'ya karşı oynanan hazırlık maçlarında forma giymiş.

En sağlıklısı bekleyip olacakları görmek.

K.D

bana da chamakh biz de iş yapmazmış gibi geliyor sanki fazla güçsüz bir oyunmcu gibi duruyor. ama cisse konusunda kararsızım aslında gelmesini isterim ama sakatlıklar onu ne kadar etkiledi bilmiyorum.

joe cole oldu olası pek sevdiğim bir isim değildir ama maliyetini biraz daha düşürüp getirirsek bir de tutarsa eyvallah.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

Şöyle diyim Cisse ya gelir burda kral olur yada ıslıklarla gönderilir ortası olmaz bence ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

K.D

ben geçen gün bu konuya yorumumu yapmıştım son transfere forvet hattını bırakınca hayır etmiyor :) ör:edu ve fatih tekke.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 01, 2012, 00:22:30
Aliriz bir kazma, biter transfer..

gol atan bi kazma olsa yeter, yeterki gol atsin, prestir, ortaya sahaya gelip almaktir filan umrumda degil. sadece gol atsin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

Beşiktaş Futbol Takımları Sportif Direktörlüğü'ne getirilen Reşat Çağan, bir forvet ve bir sol bek alacaklarını söylerken, Liverpool'dan Fernandes'e teklif olduğunu da doğruladı. (Hürriyet - İsmail Er)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Nijeryalı Sly'i gündemine alarak transferde gözünü Danimarka'ya çeviren Beşiktaş'ta, Samet Aybaba'nın yardımcısı Recep Çetin, golcü oyuncuyu seyretmek için Danimarka'ya gidecek. (Milliyet)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Atakan Kurt'a göre 2-3 güne Zenit'in Sırp forveti Lazovic'le sözleşme imzalayacağız.

Futbol şubesi üyesi Kavalcı sadece Sly'la görüşüyoruz Lazovic gündemimizde değil dedi.

---------------

Bizim taraftarların arasında çok boş tipler var. Sly gelmezse kimse gelmesin diyorlar. Acaba Sly'ı kim tanıyordu? Danimarka ligini falan mı takip ediyorlar? Dışarıda saat satan siyahi birini alıp o yorumları yapanlara götürsek Sly diye kandırırız.

ilhan mansız_melis

Hepsine "he" deyip geçeceksin. Dediğin gibi kaç kişi izlemiş o adamı ? Hayret bi şey ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Kimiside Lazovic'i Zenit teklif etti diyor. Pektemek'e karşılık para + Lazovic teklifi gelmiş.

Mış-miş den öteye geçmez şuan yazılanlar, bekleyip görmek lazım. Para vereceğimize Simao+Holosko'yu vermeyi tercih ederim. Pektemek gibi bir oyuncuyu vermek hata olur, gerçi Lazovic'in yanında ne kadar vereceklerine de bağlı.