Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 31, 2011, 21:27:35
Forlani nie sevmiyorsunuz ?

Cidden merak ediyorum

Bana diyorsan, konu sevmeme değil. 4.5 m € gibi rakamların verilmesine karşıyım.

NoPasaran

Bunu daha öncede konuştum o zaman şu anlamda sorayım..

Forlan gibi üst düzey bir oyuncu Beşiktaşa son yıllarda geldi mi ?

Quaresma veya Gutiden çok daha bilinen bir adam olduğunu düşünüyorum..

Quaresmayı zaten geçtim , Gutide Realden yetişmese idi onuda duymazdık..

Kendisine verilen para sonuçta 1 senelik para. Hak ederse yaşının felan bir önemi yok.

Forlanı Türkiyeye getirmek kolay iş değildi ancak biz çok hafife aldık bence..

Gelirse büyük fayda sağlar ve bence önemli bir eksikliğimizi giderir..

Ne Almeida, Ne Guti, Ne Quaresma malesef toplasan 15 gol atacak kapasitede değiller.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Yaş konusuna baktığımızda Forlan 32 yaşında,35 yaşında Raul Schalke'ye yarı final oynattıysa Forlan renklilerin ....... koyar yani  ..

Tam bir bitirici forvet . Golcü forvet lazım demiyormuyduk alın size golcünün kralı işte .. Ne Almeida ile ne başkası ile bu iş olacak gibi değil ..

Ayrıca son 3 senedir bu adamı Fenerbahçe sürekli almaya çalışıyor .. İşte eğer gerçekleşirse 3 senedir uğraştıkları adamı biz kapmış olucaz ..

Gelsin yahu gelsin ..

Forlandır bu Forlan..

Son Dünya Kupasının 'en değerli oyuncusu' ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Cem Goren

ALINTIDIR...

16:40 itibari Göksel Gümüşdağ ile Serdar Adalı şirket mağazamıza geldi haberim yoktu çocuklar aradı abi Serdar Adalı mağazada hemen indim aşagı tanıştık muhabbet falan derken transferleri sordum
Forlan net olarak bitmiş
İbrahim Akın bitmiş
Brezilyalı bir oyuncu ile kesin olarak anlaşılmış ama isim söylemek istemedi süpriz dedi
stad konusunu sordum bu sene olmaz seneye insallah dedi
bende her sene böyle diyorsunuz ,her seçim öncesinde bir maket çıkıyor,ama malesef hayata geçiren kimse yok dedim
bizde istiyoruz yapmayı ama bazı engeller var,bu süreçte hele seçimden önce kesinlikle söz konusu degil dedi ve iyi günler dedim çıktım yerime
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Serdar Adalı'ya ulaşmak ne kadar kolaymış yahu.Herkesin ya tanıdığı var ya da sağda solda görüyor. :D :D

şaka bir yana.eğer doğruysa şu forlan'ı acıklayın yahu.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Haziran 01, 2011, 18:36:27
Serdar Adalı'ya ulaşmak ne kadar kolaymış yahu.Herkesin ya tanıdığı var ya da sağda solda görüyor. :D :D

halkın takımı dedikleri bu olsa gerek vol.2 :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 01, 2011, 18:33:13
ALINTIDIR...

16:40 itibari Göksel Gümüşdağ ile Serdar Adalı şirket mağazamıza geldi haberim yoktu çocuklar aradı abi Serdar Adalı mağazada hemen indim aşagı tanıştık muhabbet falan derken transferleri sordum
Forlan net olarak bitmiş
İbrahim Akın bitmiş
Brezilyalı bir oyuncu ile kesin olarak anlaşılmış ama isim söylemek istemedi süpriz dedi
stad konusunu sordum bu sene olmaz seneye insallah dedi
bende her sene böyle diyorsunuz ,her seçim öncesinde bir maket çıkıyor,ama malesef hayata geçiren kimse yok dedim
bizde istiyoruz yapmayı ama bazı engeller var,bu süreçte hele seçimden önce kesinlikle söz konusu degil dedi ve iyi günler dedim çıktım yerime

Serdar Adalı bu kadar bilgiyi basına vermiyor,bunu söyleyen arkadaş ne içmiş acaba :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ERHUN

Beşiktaş, Bank Asya 1. Lig takımlarından TKİ Tavşanlı Linyitspor'un forveti Mehmet Akyüz'ü renklerine bağlamak için girişimlere başladı.

Siyah Beyazlı kulübün, konuyla ilgili olarak İMKB'ye gönderdiği bildirim şöyle...

"TKİ Tavşanlı Linyitspor kulübü oyuncusu Mehmet Akyüz'ün transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır."

- HABER1903 -

CR7

El Maestro

BEŞİKTAŞ'IN BOMBASINI DENİZLİ AÇIKLADI !

Bir dönem Beşiktaş teknik direktörlüğü yapan Mustafa Denizli siyah-beyazlı ekip için çarpıcı iddiada bulundu. Denizli, Inter´de forma giyen Kamerunlu yıldızın Beşiktaş´a transfer olacağını açıkladı.

Ünlü teknik adam sosyal paylaşım sitesinden "Güvenilir bir kaynaktan öğrendiğime göre Samuel Eto´o Beşiktaş yolcusu" ifadesini kullandı.

Sabah
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~