Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

maverick

yiğit karar veremedin robinho - klose.. yarında podolski deme ortaya:)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

pAscAliAnUmut

Aynen ya hergün atıyor burda   :ahaha

Ama attıkları da tutuyor be kardeşim  ;D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

hayır Klose kırmızı gördü ya ondan esprisine dedim :D

CR7

klose ve podolski bugün değerlerini çok düşürdüler :lol

maverick

favori robinho plase podolski yaş itibariyle..
:))
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

maverick

kaçırsın.. değeri düşer:)  hehhehhe.. kayserili gibi olmak lazım alışverişten önce
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

CR7

Bernd Schuster ya ejerce como entrenador del Besiktas turco y ha dejado claro en una entrevista en Onda Cero que el madridista Raúl González puede ser el goleador que busca "siempre que esté dispuesto a venirse a Turquía".
El técnico alemán sueña con llevarse a Guti, a quien ha recomendado su fichaje a los directivos turcos, y a Raúl, dos jugadores a los que conoce bien de su etapa en el Real Madrid.
Sobre el capitán blanco comentó: "A nosotros nos vendría bien un goleador. El año pasado sólo marcamos 45 goles y el máximo realizador hizo 13 goles. Nos falta alguien ahí, pero no sé si Raúl estaría dispuesto a venirse a Turquía", dijo Schuster.
Schuster estaba alucinado con el recibimiento en Estambul: "Fue la locura. Esto sólo pasa en Turquía, es exagerado. Ya pasó con Luis. Cuando llega un jugador o un entrenador importante te reciben en el aeropuerto a lo grande. Si me llevan a hombros el año que viene será buena señal, si no, hay que coger el barco y pasar por el Bósforo para ir a casa".
De momento, el portugués Quaresma es el primer gran fichaje del Besiktas y según Schuster, está previsto que "cerca de 30.000 personas vayan a la presentación de mañana".

Bernd Schuster "Raul" Madrid ile "Guti HAZ"retlerini istiyormuş

ama pek doğru olduğunu sanmıyorum :)

husoeagle

Schuster, Raul'u istiyor
Beşiktaş'ın çiçeği burnunda hocası Bernd Schuster, Real Madrid'in efsanesini İstanbul'a getirebilecek mi?
11:02 | 19 Haziran 2010

Real Madrid'in efsane golcüsü Raul'un geleceği konusundaki belirsizlik devam ede dursun, tecrübeli golcü için devreye giren son takım Kara Kartal oldu. Beşiktaş'a Raul'u getirmek için kolları sıvayan Bernd Schuster'in siyah beyazlı takımdaki gol sıkıntısını Raul'la çözmeyi planladığı iddia edildi.

AS'ta yer alan haberde Raul'un bu teklife sıcak bakmadığı ifade edilirken, Schuster de "Bir golcüye ihtiyacımız var. Geçen yıl sadece 45 gol atabilmişiz. Buraya takviye yapmamız şart. Raul'un Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini bilmiyorum" diye konuştu.

Gelecek sezon Premier Lig ve Amerikan MLS'de forma giyebileceği konuşulan Raul ise, tatilden döndükten sonra Real Madridli yöneticilerle bir araya gelerek nihai kararını vermesi bekleniyor.

Kaynak: Goal.com

ilhan mansız_melis

KeePSaKe

Forvete ihtiyacımız var mı ki ? Sercan gelmiyor mu :P
Since 1903

KeePSaKe

Hilbert salı günü geliyor       
Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Alman futbolcu Hilbert, salı günü İstanbul'da olacak.

Alman futbolcunun salı günü sağlık kontrolünden geçtikten sonra öğleden sonra resmi imza atması ve çarşamba günü de sezon açılışına katılması bekleniyor.

Fotospor
Since 1903

ilhan mansız_melis

Bernd Schuster Raul hakkında açıklama yaptı.
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bernd Schuster, İspanyol radyosu Onda Cero'ya yaptığı açıklamada, "Bir golcüye ihtiyacımız var, ama Raul Türkiye'ye gelir mi bilmem" dedi.

Schuster, İspanyol spor gazeteleri Marca ve As'da yayınlanan, Real Madrid'den Raul ve Guti'nin Beşiktaş'a gidebileceği iddialarına yanıt verdi. Alman teknik direktör, "Bir golcüye ihtiyacımız var. Geçen sezon toplam 45 gol atmışız. En büyük golcümüz de toplamda 13 gol atmış. Bir forvet oyuncusu bizim için iyi olur, ama Raul Türkiye'ye gelir mi bilmem" diye konuştu.

KARAR TATİL DÖNÜŞÜ
Öte yandan Real Madrid'in emektar golcüsü Raul, sakatlıktan yeni çıkarken, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, geleceğiyle ilgili kararını tatil dönüşünde vereceğini söyledi. İspanyol basınında yer alan yorumlarda Real Madrid'in yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun, Raul'ün 1 yıl daha takımda kalmasına sıcak baktığı ve tecrübeli futbolcuyu yardımcısı olarak dahi takımda kullanabileceği ileri sürüldü