Ana Menü

Mustafa Denizli: "Sorun yaratan kişi Batuhan değil"

Başlatan CR7, Nisan 24, 2010, 23:09:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Tecrübeli teknik adam maçın ardından yaptığı açıklamada: "Beşiktaş`ta   göreve başladığımdan beri üst üste en zor maçlarımı geçiriyorum. Zor   maçların arifesinde olduğunu biliyorduk. Tarftarın maç öncesi ve maçtan   hemen önce yaptığı güzel hareketler bizim üzerimizde olumlu etkiler   yarattı ancak bunu iyi değerlendiremedik. Oyunu lehimize çevirmemize   rağmen talihsiz bir gol yedik." açıklamalarını yaptı.
Beşiktaşlı taraftarların kendisine gösterdiği yoğun sevgi   gösterilerine ise: "Taraftar bazı isteklerini düşüncelerini ve   ruh halini takımın tamamı ile paylaşmak istiyor. 2 haftadır   yaşadıklarımız futbolcularımızı da üzüyor.
Uzun süredir kamuoyunu meşgul eden sorulardan  futbolcuların   paralarını alamadığı gerekçesi ile bu sezon başarısız olduğu yönündeki   açıklamalara ise: "Beşiktaş`ın yaşadığı tabi ki başarısızlıktır.   Beşiktaş kulübüne gelmdiğim günden beri kulüp içindeki herşeyden   haberim var. Abartılı olmamakla beraber bu sorunlar oldu ancak şu anda   böyle bir sorun yok. 1-2 aylık geciktirmeler olabilir. Ancak bu şekilde,   abartıldığı şekilde bir gecikme yoktur."

Öte yandan Mustafa Denizli, Şampiyonlar Ligi`nde oynanan Manchester   United maçının ardından kadroya giremeyen Batuhan için ise kendisi   yönünde bir problem olmadığını ve her futbolcusu ile aynı mesafede   olduğunu belirtti.
Denizli sözlerini: "Bu konu ile ilgili sürekli karşı karşıya   geliyorum. Beşiktaş camiasının büyüklüğünün her futbolcu farkında olmak   zorundadır. Bu dönem itibari ile Beşiktaş`ın büyüklüğü ile hareket   etmeyen futbolcunun burada kalma şansı yoktur. Önümüzdeki sezon da   kalması her futbolcunun şansı kadardır. Benim hiçbir futbolcu ile   sorunum yoktur. Manchester United maçından sonra kaynaklanan sorunların   benimle ilgisi yoktur. Beşiktaş kulübünün hiçbir futbolcuya ihtiyacı   yoktur. Ancak sorunyaratan kişi aslında çok başka. Onun da kim olduğunu   önümüzdeki günlerde göreceksiniz. Herkes Beşiktaş`ın çizgisini yakalamak   zorundadır." diyerek noktaladı.
Aa
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Bu kişi Serdar Özkan değilse bir şey bilmiyorum..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: L_James_23 - Nisan 24, 2010, 23:09:58
Bu kişi Serdar Özkan değilse bir şey bilmiyorum..

Kesinlikle.

Ve bu da bence Serdar gidiyor anlamı taşımaktadır
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

Takımdaki ender Beşiktaşlılardan birini de gönderirsek tamamdır ;) kına yakabiliriz...