Ana Menü

imzala diyordum simdi avcunu yala (serdarin aciklamasi 2´de)

Başlatan djinonu, Nisan 24, 2010, 21:08:32

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nouma21

İKÜ_BJk

CR7

Serdar menajeri Ekrem Örenç: ``Bir aydır Beşiktaş`tan haber bekliyoruz ama ne arayan oldu ne soran``

Beşiktaş ile bu sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Serdar Özkan, Siyah Beyazlı kulüp ile yaklaşık bir ay önce görüşmüş ve kendisine yeni sezon için sunulan anlaşmayı kabul etmemişti. Serdar bu bir aylık süreçte Beşiktaş`tan haber beklediğini ve kulübü son kez görüşmeden farklı bir takım ile masaya oturmayacağını ifade etmişti.

Yurt dışından ve Türkiye`den teklifler aldığı bilinen Serdar`ın bugünden itibaren Beşiktaş ile bağlarını kopardığı ve kendisine gelen teklifleri değerlendireceği öğrenildi.

Genç futbolcunun menajeri Ekrem Örenç, Serdar Özkan ile ilgili bugün DHA`ya yaptığı açıklamada Beşiktaş`tan geçtiğimiz hafta içinde de görüşme talebi gelmediğini ve artık teklifte bulunan diğer kulüpler ile masaya oturacaklarını söyledi.

Ekrem Örenç, şunları söyledi:

"Biz Beşiktaş ile yaklaşık bir ay önce görüşmüştük. Yapılan görüşmede bize sunulan mukavelenin şartlarının yetersiz olduğunu ifade etmiş ve Siyah Beyazlı kulüpten yeni bir anlaşma istemiştik. Ancak son bir aylık sürede Beşiktaş bizimle yeniden masaya oturmak istemedi. Son olarak geçtiğimiz hafta sonuna kadar bekleme kararı almıştık ama bizi arayan olmadı. Bugünden itibaren Serdar`a teklifte bulunan diğer kulüpler ile görüşmelere başlayacağız. Türkiye`den ve yurt dışından bazı kulüpler Serdar ile ilgilendiklerini iletmişlerdi. Kulüp ismi veremem ama özellikle Fransa ve İspanya`dan Serdar ile ciddi olarak ilgilenen kulüpler var. Türkiye`den de son dönemde bizimle görüşmek isteyen kulüpler oldu. Bugün ve önümüzdeki bir haftalık süreçte temaslarımızı sürdüreceğiz. Anlaştığımız bir kulüp olursa Serdar Beşiktaş`tan ayrılacaktır."

Menajer Örenç, Beşiktaş`ın Serdar`a yeteri kadar ilgi göstermediğinden de yakınarak, "Serdar Beşiktaş`ın çocuğu ve bu kulübün altyapısından yetişti. Ancak Beşiktaş Serdar`a öz evladı gibi yaklaşmadı. Beşiktaş ailesinin bir ferdi olan Serdar, son dönemde üvey evlat muamelesi gördü. Biz son ana kadar Beşiktaş`tan haber bekledik ama bizi adayan olmadı" diye konuştu.

Dha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Adama ilgi vermezsen

Gokhan Zan
Tumer Metin
Serdar Ozkan
ve belki Hakan Arikan gibi buda GSye yada FBye gider..

iste durum bu...
Beceriksiz yonetim, para yok ki anlasma yapsin !

herturlu kaynaklari kullandi, tek yayin gelirimiz var o da 15 haziranda kullanabiliyoruz.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Galatasaray'a giden Serdar Özkan Kartalhaber'e   çarpıcı açıklamalar yaptı.  Beşiktaş alt yapısına Erturğul Sağlam'dan   sonra kimsenin ilgilenmediğini belirten Serdar Özkan "Beşiktaş   taraftarları futboldan çok anlıyorlar.Hala Nouma'yı alkışlıyorlar.   Değerlerine sahip çıkmıyorlar. Alt yapıdan yetiştim geçen yıl iki kupa   kazandırdım. Kimse değer bilmiyor. Alt yapıdan benim gibi yetişen Sergen   Yalçın gibi oyuncu geldi mi? Onu bile istemiyorlar. Taraftar bu işi çok   biliyor onlar isabetsiz  ortalaması 40 olan Fenerbahçeli   oyuncuları transfer eden Denizli'yi alkışlasınlar. Batuhan bu takımdan   kovuluyor, ben gönderiliyor...

alinti
kartalhaber.com

yani biraz haklilik payi var yas ortalamasina bakin...
gencleri gönderin...

gitti bitti..

ilhan mansız_melis

Sen de adam gibi oynasaydın bu taraftar seni de alkışlasaydı bırak Allah aşkına.

Ayrıca geçen sene ki 2 kupada ne kadar katkın vardı bu takıma ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

İki kupa mı kazandırdın  ???

Serdar bi git ya  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Batuhan

cidden öyle konuştuysa [otomatik editlenmistir] olup gittiği iyi olmuş.
Koca hestiy aya bedenem ?

beckyZWICKY

açıklama gerçek gibi gelmedi bana nedense..

Gerçek olarak varsayıp yorum yaparsam eğer;

He serdar he, Gs'ye de şampiyonlar ligi kupasını kazandırcan
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Buradan Galatasaray yönetimine sesleniyorum; sakatlıkları devam eden problemli adamlarımız var, mümkünse onları da alın...
Aşk karşılıklı olunca güzeldir derler.
Ama ben karşılıksız aşka inananlardanım.
Benim Beşiktaş'a aşkım karşılıksız.
Benim gibi milyonlarca Beşiktaş sevdalısı da öyle.
Serdar Özkan;
Senin aşkın bizimkine benzemiyor,
Geçen sezon Gökhan Zan'ın ardından yazmıştım yine hatırlatayım,
Kartalın aşkı, acayip bir aşktır...
Yeryüzündeki en gözü kara aşktır, onların aşkı...
Başlı başına sevişmek, cesaret ister...
İki sevgili, birbirlerine sarılıp yere son an gelene dek kurşun gibi inerler...
Tam çakılacak sandığınız anda, aynı güvenle,
Birbirlerine bakarlar tekrar çıkarlar gökyüzüne, en yükseğe...
Ve tekrar sarılırlar eşlerine...
Böylesine ölümcül böylesine korkusuzdur aşkları...
Hiçbir anında birbirlerine karşı güven zafiyeti yaşamazlar...
İşte bizde böylesine korkusuzca yürekten sevenlerle birlikte yürüyoruz Beşiktaş'la bu yolu...
Tıpkı geçen sene Gökhan Zan'ın yaptığı gibi, sende sarı kırmızı fotoğrafın içine kendi ellerinle koydun resmini...
Keşke hafızalarımızda uzun saçlarınla tribünlere koştuğun halinle iz bıraksaydın.
Ne yazık ki taraftarla yaptığın ağız dalaşıyla hatırlanacaksın.
Benim gibi sevenler,
Kartal Aşkını dibine kadar korkusuzca yaşarlar...
Senin gibiler
Sarı Kırmızı fotoğrafta kalırlar...

Itır Esen / Haber1903
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Ya ne yapabilirdi Serdar Özkan ?

Yeniden inönüye gelip maç yapacak hali yoktu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

O açıklama doğruysa müstehcen bir yerimle gülmek istiyorum :D

2 kupa kazandırmışmış..

RCA

aa öle demeyin arkadaşlar ayıp..

serdar gecen sezon 20 gol 15 asistle bitirdi ligi.. haksızlık yapıyorsunuz bu çocuğa  ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

saldır beşiktaş

Serdarı en çok destekleyenlerden biriyimdim her zaman umutla baktım ama olmadı bir türlü kendinden beklenen o patlamayı yapamadı Serdar gitmesi kendisi içinde iyi oldu bizim içinde fazla konuşulacak tartışılacak bir problem yok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

Sergen su an Serdar ve Batuhan hakkında konusuyor Ntvspor'da.
Akla mantıga yakın ve dogru seyler soyluyor gıbı geldı bana
altın kapılarımız kan oldu tayfun