Ana Menü

Mami'nin transferi çıkmaza girdi

Başlatan burak_bjk, Şubat 18, 2007, 11:00:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

Beşiktaş'ın 13 yaşındaki yıldızı Muhammed Demirci, dün Barcelona Minik Takımı'yla antrenmanlara çıkmak ve görüşme yapmak için İspanya'ya gitti.

Yetenekleriyle dikkat çeken Beşiktaş'ın 13 yaşındaki yıldızı Muhammed Demirci, dün Barcelona Minik Takımı'yla antrenmanlara çıkmak ve görüşme yapmak için İspanya'ya gitti. Kongre üyesi olan ve tüm yetkilerini elinde bulunduran Seyit Ateş ile birlikte Barcelona'ya giden Muhammed, 10 gün boyunca Katalan ekibiyle antrenmanlara katılacak. Yetkililerin, Muhammed'in futbolculuğundan çok küçük yaşta farklı bir kültüre ayak uydurup-uyduramayacağını tespit edeceği bildirildi. Beşiktaş Altyapı Sorumlusu Mehmet Ekşi, "Muhammed mükemmel bir yetenek. Biz, Barcelona gibi dev bir kulübün talebi olduğu için onay verdik. Yaşı küçük olduğu için, profesyonel sözleşme yapma şansımız yok. Kendisi ile ilgilenen Seyit Ateş bizim kongre üyemiz... Gelişmeleri ilgiyle izliyoruz" diye konuştu.

(Fanatik)
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

2 dia 2 muerto

Bende sabah okudum ve ne Mami'nin ne Batuhanın ne de bir başkasının satılmasını istemiyorum.Bu oyuncular bizim geleceğimiz olmalı

burak_bjk

satılmasını istemiyosun kardeşimde çocuğu denemeye götürüyolar alışcak gibi olursa barca nın oyuncusu oluyo...yakında batuhan da yolcu olur merak etme para için satar geçerler sonrada bizi temsil etsin diye gönderdik şeklinde bi açıklamayla işi unuttururlar...

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: burak_bjk - Şubat 18, 2007, 11:24:42
satılmasını istemiyosun kardeşimde çocuğu denemeye g.türüyolar alışcak gibi olursa barca nın oyuncusu oluyo...yakında batuhan da yolcu olur merak etme para için satar geçerler sonrada bizi temsil etsin diye gönderdik şeklinde bi açıklamayla işi unuttururlar...
Denemeye getirildiğini biliyorum.Eğer biraz düşünceliyse bizim yönetim göndermezler bu yıldızları.Sonra altyapıya önem diye kimse konuşmasın

Adriano

Gelecekte inş. büyük bir star olur.. Muhammed ilköğretimde bizim okuldaydı ;D Tenefüslerde top koşturuodu :)
Daha küçük çocuk ispanya'ya ayak uydurabilir mi bilinmez..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

eRe

ne acı mami cok buyuk yetenek ve barca gıbı bı takım bu cocugu alabılır.hemde para bıle vermeden
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CHEm !

hayırlısı olsun inşallah ne dielim
Allah kitap Beşiktaş

Timurlenk

carew'den uzun batuhan'ı da gönderdiler.satmadık bir genç altyapımız kalmıştı oda yavaş yavaş satılıyor.

burak_bjk

eRe

ben gıtmedı dıye bılıyorum.sadece manchester cıty de antrenmanlara cıktı sonra gerı dondu.yanlıs mı??
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

valla ben kaçırmışım onu bile bilmiyorum hala pafta oynuyo sanıyodum

Unforgiven

Arkadslar iyi olanı herkes alır bu kadar basit artık buna alişsak iyi olucak,kimse bizde ölene kadar futbol oynamasını beklmesın herkes bir yerlere gşitcek ancak beşiktaş şampiyonlar liginin gediklisi olur her sene favoriler arasında olur yada gruplarda ulen beşiktaş çıktı napcaz dedirten bir takım olur o zaman gelen gitmez isteyende olmaz,o zaman kimsede gitmez ama böle olduğu süre içinde herkes her yere gider gelir
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

carsi52

Ya gitmesine sonuna kadar karşıyım gitmesin bu çocuk büyük gelecek var bunda.
Bölünür senin için uykular!

burak_bjk

Muhammed Barça'da
Beşiktaş'ın yıldız adaylarından Muhammed Demirci, dün Barcelona ile ilk idmanına çıktı.

Brezilya ve Arjantin'den getirilen birçok yetenekli oyuncu ile Bordo-Mavili ekibin tesislerinde konaklayan Muhammed'in performansı beğeni topladı. 10 gün daha İspanya'da kalması istenen 13 yaşındaki oyuncunun, bu ülkeye uyum durumu gözlenecek ve beğenilirse İstanbul'da yaşayan ailesi de getirilecek. Barcelona'nın altyapı sorumlusu Carlos Biigeno tarafından bizzat çalıştırılan Muhammed, 23 derecelik sıcaklığa karşın topla adeta şov yaptı. Bu arada Muhammed'in yarın oynanacak Barcelona-Liverpool maçını Nou Camp Stadı'nda izleyeceği bildirildi.

(Fanatik)

eyup1903

gitsinler beyler türkiye de kalıpta ne olacaklar
1 profosyenel olamıyacak
2 futbol zekaları gelişmeyecek
3 a takıma çıktıktan 2 yıl sonra bitecekler

en basit örnek sergen onun gibi bi adam bi daha gelmez sergen türkiye de deilde bi italya fransa ispanya gibi yerde yetişseydi şimdi şeker sporda deil bi real madrid ten beşiktaşa gelmiş jübilesini yapardı

yanlışsam söyleyin arkadaşlar