Ana Menü

17'lik Atınç Nukan Beşiktaş İdmanında

Başlatan carsi52, Nisan 22, 2010, 20:47:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

A2 takımı stoperlerinden 17 yaşındaki Atınç Nukan'ın da idmana çıktığı kaydedildi.

http://www.BJK.com.tr/tryonetim/medya.p ... nn5&tipi=B
Bölünür senin için uykular!

fguldas

Güzelll. Abi 3 yabancı üst düzey yıldız gerisinin  alayı türk olsun  . milli takımında kemiğini oluştursunlar. yabancı kontenjanını sonuna kadar kullanmanın anlamı yok. Ne gerek abı güzel antreman ve diğer gerekli alt yapılar ile Ahlaklı çevik gençler yetiştirilmeli. Ben futbolcu yetiştirmekten pek anlamam ama Zihinsel olarakta (pozisyon içinde anlık karar verme sakin olma gibi piskolojik konularda ) eğitilmeliler. Bizim topcular biraz man kafa. mesela sinir olduğum başka bir konuda en ufak bir faulde hemen yere yatmaları ve rakip takımın korner direklerinin yakınında pres yaparken faul yapmaları. Bilmiyorum ne kadar haklıyım.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Gana'dan gelen ve denenmek için A2 takıma katılan Clemente, sergilediği performansla göz doldurdu. Ganalı genç yeteneği, Mustafa Denizli de beğenirse A takımla çalışmalara katılacak ve yeni sezonda değerlendirilecek. Bir diğer yeni isim ise ilk profesyonel imzasını dün atan Atınç Nukan'dı... A2 takımda ortaya koyduğu görüntüyle alkış toplayan 17 yaşındaki Akınç, A takımla çalışmalara başladı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.