Ana Menü

Kralkartal Radyo Yayın Saatleri Ve DJler

Başlatan Simurg, Nisan 22, 2010, 19:27:25

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

yazık yazık.

Forumda şuan o kadar online var ama dj tek başına yayın yapıyor(ben hariç)

Madem gelmiceksiniz iplemiceksiniz ne diye radyo açtırmak istediniz oyladınız? Ben açılmasın diye oy kullandım durumun böyle olacağını tahmin ettiğim için ama giriyorum, isteğim olmasa bile en azından yayıncıya ayıp olmasın diye giriyorum girerim.

Üzgünüm ama;

REZALET bir durum.

Ve tekrardan üzülerek söylüyorum;

KralKartal radyodan bi bok olmaz.

Bırakın üyeleri elebaşları yani adminler bile girmiyorken üyeler niye girsin? Sadece büşra giriyor, kusura bakmayın ama oda bırakında girsin artık, cunku bu radyonun açılmasında etken olan 1-2 kişiden biride büşra, girsin bi zahmet artık.(giriyorda)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

pAscAliAnUmut

1 saatten fazla süren yayın YİNE katılımın azlığı ile sona erdi

1 saat boyunca kendime çaldım. Saolsun bir de sercan geldi :)

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Çoğu üye müsait olabildiği zamanlar giriyor diye biliyorum.Atıyorum ben akşamdan beri onlineyim ama bilgisayar başında değilim ama online gözüküyor.Veya bilgisayar başındada olabilirim ama işimde olmuş olabilir.
Bi insan giremiyorsa demek ki bir işi varki giremiyordur.Ha ama şuna katılırım hem radyonun açılmasını isteyip hem işi yokken girmiyorsa o zaman laf söylenir o kişiye.
Birde şöyle birşey var hergün dolu olucak diye birşey yok bugün boş olur yarın dolu olur takma yani kafana umut :)
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Hafta sonları stajım olduğu icin giremem  başlarda geldim ama stajdan dolayı pek giremiyorum bu aralar kusura bakmayın...
Since 1903

CR7

sercan yapma şimdi gözünü seveyim ya

hep umutla ben oluyorum radyoda bir de büşra geliyor gelebilirse girebilirse

banko bu 3lü oluyor yani radyoda

ayrıca pazartesi-salı-çarşamba yayın yaptım kimse yoktu bi melis geldi gitti o kadar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mayıs 02, 2010, 00:21:35
sercan yapma şimdi gözünü seveyim ya

hep umutla ben oluyorum radyoda bir de büşra geliyor gelebilirse girebilirse

banko bu 3lü oluyor yani radyoda

ayrıca pazartesi-salı-çarşamba yayın yaptım kimse yoktu bi melis geldi gitti o kadar.

Neyi yapmayayım yiğit?

Ben umutla radyodada konuştum ve aramızda geçen konuşmalardada bu konu üzerine oda hak verdi bana.

Ve bu mesajımdan önce yazdığım mesajında sonuna kadar arkasındayım.

Sen kendine alındıysan o sözlerimi, Asla alınma cunku ben biliyorum görüyorum duyuyorum kimlerin ilgilendiğini..

Şöyle bir gerçek yok mu? Her yayında 3-4 kişiyi geçio mu yayınlar?

Tekrar diyorum bu msjdan önceki msjımın sonuna kadar arkasındayım. BU radyodan bi bok olmaz arkadas.

Benim zamanım cok kısıtlı, hatta son olarak en son iş günü yani cuma günü gece 1:30'a kadar calıstım.. değil foruma radyoya, duş almaya vaktim bile olmuyor gün içinde maalesef.

Ama elimden geldiğince girmeye calısıyorum bende, üstelik oylamada Açılmasın dememe rağmen + bu akşamki umutun yayınındada işim olmasına rağmen ve hiç havamda olmama rağmen Sırf umuta ayıp edilmesin diye tek başına kendi kendine yayın yapmasın diye girdim dinledim radyosunu sohbetimizide ettik saolsun..

Ve en çok önem verdiğim husus, bi önceki msjdada değindiğim gibi;

Bu radyo sadece bir şahsın radyosu değil, Forum radyosu.. Üyelerden önce En önde adminlerin girmesi lazım. nopasaran,KralKartal gibi.. Volkan abinin arada girdiğini biliyorum duyuyorum.. ama kralkartal vs gibi adminlerimizi ne gördüm nede duydum.

Peki üyelere ne demeli??

Açılsın açılsın diyip radyonun yüzüne bakmamak..?

Ben sadece Ayıp diyorum. adam burdanda söylüyor yayına giricem diye, gireceği zamanda girdim diyor ama saatler geçiyor 1 tane giren yok..

Milletin işi gücü vardır vs gibi birşeyde hiç kimse demesin bana.

Millet gelip forumda mesaj atıp yorum yazabilecek kadar işi durumu varsa radyoyada her türlü rahatlıkla girebilir.

unutmam gereken..

CR7

tamam 3-4 kişiyi geçmediği konusunda haklısın
ama elebaşları deyince üstüme alındım tabii ki bugün 2. yayında olmadığım için
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

hayır yiğit kardeşim,

Elebaşları lafımdan kastım; Adminler.

Dediğim gibi burası bir şahıs radyosu değil forum radyosu, üyelerden önce adminlerin burada olması gerektiği düşüncesindeyim, bunu demek istedim yani

unutmam gereken..

carsi52

Sanki forumda yazı yazanlar 3-4 kişiyi geçiyor..
Ben şuan buraya mesaj gönderebiliyorum ama işim var şuan radyo açık olsada giremem arada bir gelip mesaj atıp işimi halletmeye devam ediyorum.
Forum adminlerine söylediklerine bende katılıyorum o konuda sonuna kadar haklısın ama üyeler konusunda yanlış düşünüyorsun.

NoPasaran

Nereye girsek bir kavga , bir isyan söz konusu anlam veremiyorum..

Arkadaşlar kendi adıma konuşayım. Teyzem rahatsız şu an.Beynindeki problemden dolayı yoğun bakımda 2-3 gündür. Herkeste bir durgunluk söz konusu. Hayati tehlikesi var ciddi anlamda ve henüz 36-37 yaşında..

Ancak Hayat devam ediyor elbette. Yine forumlara giriyoruz, yine haberleri okuyoruz, yine yemek yiyor yine sevgililerimizle eşimizle dostumuzla gülümsüyor yada kavga ediyoruz ancak evde müzik dinlemiyoruz. Bizim buralarda hoş karşılanmıyor, tahminimce sizin oralarda da hoş karşılanmaz..

İşyerinde bırakın radyoyu ben FACEBOOK, Twitter gibi sitelere giremiyorum. Bilgisayarlarımız malesef java sitelere karşı oldukça ağır.Facebookta 1 fotoya bakmak 5 dk alabiliyor ve o sırada başka işlemler zorlaşıyor. Kk forum yada mobil forumlara girişlerde çok sorun yaşamıyorum ancak radyoyu açmam söz konusu değil. Zaten hoparlörde yok..

Herkesin bir hayat yaklaşımı var ayrıca. Benim artık yaşamımda gece 00 a kadar İNTERNET yok.. Bu radyo forumunda radyosu olsa, başbakanında olsa, başkasınında olsa ben o saatlerde prensip gereği internete çok mecbur olmadıkça girmiyorum..

Ancak sizleride anlıyorum. Boş bir yere yayın vermek kolay değil ve saçma ancak bunun için kızmaya, yada bence çok yakışıksız biçimde "bi bok olmaz" demeye ne gerek var. 3 günlük dünya burası ya. Gelmezse gelmesinler kesersin yayını kapatırsın biter yani. bu mudur tüm bu sorun..

Benim blogum var. günde 150-160 kişi ortalama ile tıklanan bir şahsi blogum var. Rakamın azlığından dolayı yada birileri yazılarıma yorum yapmıyor diye blogta yazdıklarımı yazmayayım mı ? Bazen kendimden çok alakasız, sırf başkaları bişeyler öğrensin diye yazdığım yazılar var bırakın yorumu adam beğeniğ beğenmeme butonunu bile tıklamıyor.Bir bakıyorum 0 beğenilmiş 0 beğenilmemiş..

Ne yapayım yani. Terk mi edeyim orayı.  Daha 3-5 gün olmuş,sezonun bitimine gelmiş bir radyo için bu kadar erken ön yargı, bu kadar erken pes edişi anlamak güç güç güç..

Bu forumda admin yada moderatör var demeyin boşuna ayırca. Şurada bir avuç Beşiktaşlıyız. Bırakında girmezlersede gülelim eğlenelim gitsin ya. Yayında kimse olmazsa yapmayın yani bu konuda kimse kızmaz etmez. Kimse yok 10 dk çaldım dersin kesersin gidersin yada işim var yapamıyorum şu an dersin bitersin.

Yaşımızı başımızı almış insanlarız bizlerde.. Bazı sözleriniz dokunuyor bizlerde taştan değiliz. Bunlarıda unutmayın yani..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

volkan abi gereklı tum acıklamaları yapmıs zaten. bende gır(e)mıyorum. elımde olsa gırermıyım tabı gırerım sonucta kac yıldır burdayız bıseyler yapılıyorsa bızde oluruz orası ayrı..
kaldıkı forumda kac kısı adam gıbı yazıyor buna bakmadan ustune usluk bıde radyo ıcın konusuyoruz buda ılgınc gercekten...

Volkan Abi'nın yazdıklarından kısa bır kesıt zaten herseyı acıklıyor. ""Şurada bir avuç Beşiktaşlıyız. Bırakında girmezlersede gülelim eğlenelim gitsin ya.""
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

Ben sadece volkan abiye demedimki keza mesajdada belirttim volkan abi arada fırsat buldukça giriyor görüyorum ve duyuyorum diye.. ama diğer modlar.. dedim..

Üyelere gelince.. Em Küm etmenin manası yok.

Sadece bugun içinde konuşmuyorum.

Günlerdir radyoya giren kişi sayısı dj ile beraber 3'ü geçmiyor..

Bazen 0

Aması cimisi yok, Önce ne istediğini bilecek insanlar.

Açılsın açılsın diye kem küm ediyorsa insan, Açıldığındada ilgi gösterecek bu kadar basit.

Herşeyden öte ayıp yahu.

Kendinizi yayın yapanın yerine koyun..

Bir iş yapıyorsunuz bir işe kalkışıyorsunuz üyelerinde desteği ile birlikte giriyorsun yayın yapmaya calısıyorsun her zaman ama her zaman giren kişi 0 ile 3 kişi arası.. Bu cok kötü bir durum, Ben olaya dj gözüyle bakıyorum, acıkcası ben dj olsam kapatır bir dahada yayın yapmazdım radyoda.

Her insanın işi gücü olur fırsat bulmaya bilir ama her insan hiç bir gün 5-10 dakka radyoya giremeyecek kadar yoğun olamaz, olamıyor ise gün boyu foruma girip yazı yazamaz(herkes alınmasın,kimleri kastettiğimi okuyan anlar)

Her gün ortalama sabah 8 den gece 10-12 arasına kadar çalışıyorum, Son olarak cuma günü 1:30a kadar işyerinde it gibi calıstım eve gelmekti duştu filan gece 3ü buldu saat sonra sabah işe gittim tekrar geldim yorgun argın gözleri açamayacak bi halde gördüm umutun durumunu, Ayıp yahu dedim o kadar kişi var forumda ve paso yorumlar yapılıyor gerekli ve gereksiz to[editlendi]lere sürekli ve durum böyleyken kimse bana bir açıklama yapmasın, İnandırıcı değil.(tekrar diyorum HERKES alınmasın sözlerimden, sadece gerekli üyeler)

ya şu kadar basit bir olay;

Madem forumda zırt pırt gerekli gereksiz msj atabilecek durumdasın,msn gruptan sohbet edecek durumdasın gir radyoyada ilgi göster biraz. Haa girmek istemiyorsan anlarım eyvallah kimsede birşey demez Ama bu durumdada şu devreye giriyor; Girmiceksen niye açılsın açılsın diye dendi?

unutmam gereken..

Cem Goren

gecenın 3ünde bunu tartıscak degıl kımse. zaten onlıne kısı sayısı 5-8arası degısen bı forumdayız ne yazıkkı. kaldıkı GİRMİYORUM var GİREMİYORUM var ve giremeyenıde ılla yargılayamaz kımse yada kızaman neden gırmıyorsun yada gıremıyorsun dıye.

SZÜM MECLIS DISI OLMAKLA BERABER RADYO KONUSUNDAKI HASSASIYETIMIZI ANA FORUM'DADA GOSTERSEK NASIL OLUR... YARIN MAC VAR KONU 2SAYFA ODA BELLI KISILERIN MESAJLARIYLA...

Neyse konu sapmasın zaten su saatte herkes uykulu olabılır yanlıs kelamlarda cıkmasın kımsenın agzından. gıren gırer gırmeyenede zorla gır dıyemeyız...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

Bende onu diyorum son cümlemde zaten cem.

Kimse kimseye demez gir diye yada zorla girditmez

Benim demek istediğim; Açılsın açılsın diyip hiç girmemezlik yapmak.. ve bunu yapanlar

Ayıp değil mi yayın yapana yahu?

Giriyor tek başına kendi kendine yayın yapıyor?

E böyle oluncada radyonun ne manası kalıyor?

unutmam gereken..

carsi52

Açılsın diyen kişiler yani ankette oy kullanan kişiler.
Ben
Cem
Volkan Abi
İhsan Abi
Büşra
Andaç
Sergen (+18)
Yiğit
Umut

Bunlar volkan abi ve ihsan abiyi çıkartsak aradan çünkü üye değiller.
Simurg'da üye değil.
Üye olan sadece Cem,Andaç ve Ben varım yiğit ile umutuda saymıyorum çünkü onlar dj.
Bu durumda laf Cem,Andaç ve Bana geliyor.Andaç sürekli giriyor diye biliyorum yada işi olmadığı zamanlar giriyor bende işim olmayınca giriyorum yiğitin olsun umutun olsun programlarına katıldım.Ben girdiğimde Cem'de vardı diye hatırlıyorum yani Cem'de giriyor.

Şimdi gelmişsin bilip bilmeden konuşuyorsun neymiş 0-3 arası.Eee zaten üyelerden 3 kişi açılsın diye oy kullandı ? Diğer oy vermeyen radyoya gelmeyen insanlara lafım yok diyorsun oy kullanan kişilerde bunlar ve giren insanlarda bunlar.