Ana Menü

Kralkartal Radyo Yayın Saatleri Ve DJler

Başlatan Simurg, Nisan 22, 2010, 19:27:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

İnternetten uzağım bu aralar özel durumlardan dolayı..

Ama yakında bomba gibi geri dönecem!

Simurg

Öncelikle bir zamanlkar bende djdim ve kimsenin girmediği bir yayını yapmak ne kadar sıkıcıdır en az sizler kadar iyi anlayabiliyorum.
Bir hevesle yeniden dedik ve başta ihsan adminim ve diğer yöneticilerin onayıyla bi o kadar da çabayla VE SİZLERİN OLURUYLA açtık radyoyu.
AÇTIK diyorum. Çünkü Çoğumuzun uygun gördüğü karadı bu.
Yazılan yazıları okudum ki es kaza katıldıklarım katılmadıklarım oldu.
Radyoyu biz zorunlu bir olay olarak açmadık.
Eğlence daha iyi muhabbet ortamı oluşsun diye açıldı.
Kavga çıksın radyoya girenler girmeyenler forumu ikiye bölsün diye değil.
Kimseyi niye gelmiyorsun diye sorguyada çekmiyoruz.
Fakat sizlerinde isteği ile birilerine sorumluluk verdiysek
Bu sorumluluğu yaparken en azından musait olduğunuz zamanlarda
o yapılan sorumluluğa ve kişiye saygı adına bir radyoyu açmak bu kadar zor olmamalı.
Ayrıca o nasıl bir cümledir birşey olmaz kralkartal radyodan.
Bunun sebebi nedir diyede tartışmak apayrı bir konu.
Biz bir bütün olduğumuz ve bu sorumluğu birlikte yükleniyorsak hep beraber yola çıktıysak
sonuna kadar arkasında durmalıyız diye düşünüyorum.
Ona buna şuna laf atarak değil.
Davranışlarla öyle olduğunu göstererek yapsak daha uygun olur.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 02, 2010, 11:23:01
Açılsın diyen kişiler yani ankette oy kullanan kişiler.
Ben
Cem
Volkan Abi
İhsan Abi
Büşra
Andaç
Sergen (+18)
Yiğit
Umut

Bunlar volkan abi ve ihsan abiyi çıkartsak aradan çünkü üye değiller.
Simurg'da üye değil.
Üye olan sadece Cem,Andaç ve Ben varım yiğit ile umutuda saymıyorum çünkü onlar dj.
Bu durumda laf Cem,Andaç ve Bana geliyor.Andaç sürekli giriyor diye biliyorum yada işi olmadığı zamanlar giriyor bende işim olmayınca giriyorum yiğitin olsun umutun olsun programlarına katıldım.Ben girdiğimde Cem'de vardı diye hatırlıyorum yani Cem'de giriyor.

Şimdi gelmişsin bilip bilmeden konuşuyorsun neymiş 0-3 arası.Eee zaten üyelerden 3 kişi açılsın diye oy kullandı ? Diğer oy vermeyen radyoya gelmeyen insanlara lafım yok diyorsun oy kullanan kişilerde bunlar ve giren insanlarda bunlar.

Evvela demek istediklerimi anlamaya çalışıcaksın, sonra konuşucaksın

HEsap kitap olayına gelince, hesap kitap yapmışsın eyvallah.

Ama oldukça eksik.

En basitinden; Yaptığın liste kaç kişi? 9 filan..

E 0-3 ne oluyor? Ben hayır dedim ama girdiğimde 0 kişi filan? o 0-3 dediğimde hayır diyen benide ekle? liste noldu? + dj leri sayma diyorsun? onlarla beraber 0-3 dedim ben? onlarıda çıkar e ne kaldı? yine her zaman dj kendi başına yayın yapıyor olmuş oluyor..??

Bunun aması cimisi yok,

O kadar kişi destek verip yayıncı saatlerce tek başına kendi kendine yayın yapıyorsa, Radyonun anlamı kalmıyor bu kadar basit, herşeyden öte ayıp.

Birşey yapılmışsa ve bir çok kişide buna destek verip açılmasını sağlamışsa, her yayın ortalama dj ile beraber 0-3 arası ise bunun ne aması cimisi olur nede açıklaması.

Önce hesabı kitabı iyi yapıcaksın
Sonrada demek istediklerimi anlamaya çalışıcaksın
Ve konu kapanıcak.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

BEŞİKTAŞK

carsi52

Adminleri araya katmadım çünkü adminler konusunda bende sana katılıyorum biraz okuduğunu anlama özelliğin olsa demek istediğimi anlardın.
Bu yüzden o 9 kişiden adminler otomatikmen eleniyor çünkü o konuda dediklerine katılıyorum.
Umut ile Yiğit dj zaten onlar oluyor radyoda.Geriye 3 kişi kalıyor cem,ben,andaç.
Ama lafını söylerken desen ki üyelere birşey demiyorum zaten 2-3 kişi açılsın demiş onlarda giriyor arada bir ama adminlere sesleniyorum ayıp ediyorsunuz felan desen haklısın.
Hesap kitap yapmayan bi kişi varsa oda sensin.
Birde emir kipi kullanmaz isen sevinirim ben agayım havalarındasın ama değilsin bilsen iyi olur.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 02, 2010, 20:15:17
ben agayım havalarındasın ama değilsin bilsen iyi olur.

Bunu diyen sen olamazsın kaan.

ve Emin ol ki,

Forumda kendini ağa sanan kim? diye bir anket açılsa her 10 kişiden 8-9'u senin adını vereceğinden eminim.

Neyse başka mesaj felan atmıcam, seninle tartışmaya girmicem, Cunku kim seninle tartışmaya girerse bir konu hakkında, Konu konudan çıkıp konu dışı tartışma başlıyor.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Kimin ne söylediği beni ilgilendirmez.
Ben hiç bir zaman emir kipiyle konuştuğumu hatırlamıyorum senin gibi yok kapanıcak böyle olucak böyle edicek şu şöyle olucak gibisinden.
Ben sadece yorumlarımı söyledim o 10 kişiden 8-9 kişisi öyle diyorsa demekki yorumlarımın tersini düşünen insanlardır.Ne düşündükleride beni ilgilendirmez zaten.

Ha birde ben hiç kimseye yaşadığı yerin benimle yaşadığı yerle yüzlerce kilometre uzaklığı olduğunu bile bile yarın şurda seni bekliyorum erkeksen gel gibi klavye delikanlılığı yapmadım.Şuan konuyu kişisel tartışmaya çevirende SENSİN !
Ama kişisel tartışmaya çevirip beni sinir edip olayı kişisel tartışmaya sanki ben çevirmişim gibi göstermeye çalışıyorsun.Bir daha bi konu hakkında yorum yaparken o konuya kim ne demiş iyice incelesen daha iyi olur diye düşünüyorum.Sadece 3 üye açılsın demişken ve o 3 üyede radyoya giriyorken sen radyoya açılsın diyen üyeler girmiyor diyemezsin.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

:) yahu arkadaslar ne istir anlamadim, 2-3 tam olarak giremedim, haftasonu zaman olmadi, yani bizimde
bir hayatimiz var, unutmayin, kimi calisiyor adminlerden gece eve geliyor (volkan) ben ise ayri konu..

Modlar desen kiminin okulu kiminin ailesi kiminin farkli isleri var, yani herkes elinden geldigince forumda
online olmaya calisiyor. Bizde adminler (2 kisiyiz) olarakta siteyi online tutmaya vede BIKSAKTA bazi kisilerin
tavirlarindan, yinede IYI niyetimizi kaybetmeden, cabaliyoruz.
Sitenin ve forumun ONLINE olmasi bile bu cabanin en önemli göstergesidir.

Ki gelelim ADMINLER niye radyoda yok, Büsra acikladi mi bilmiyorum, ama ben RADYODAN birsey olmaz,
eskisi gibi olacaksa, ve karsiyim dedim, Büsra radyonun sorumlusudur, adminler degil.
Büsra istedi ve sizlerden bir kac kisi istedi diye acildi. Giren girer girmeyen girmez,
benim niye girmedigimi kimse sorgulayamaz, ki ben girdigimde sorun veriyor ve giremiyorum, bunuda not düseyim.

Radyonun ne zaman ONLINE oldugunu site ziyaretcileri bilmedigi ve anasayfada linkide olmadigindan
sadece forum uyelerinden ibaret bir radyo oldu, burdaki sucta benim cunki siteye link ekliyemedim,
ve birazdan ekliyecegim ama RADYOYU bile tartisma haline getiriyoruz.

Entertainment olsun diye koyduk, yani turkce kelimesini kullanmak istemedim(*eglence).

Artik ara vermenin zamani geldide gecti diye goruyorum.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

bjk radyo

kralkartal.com anasayfada yayin saatleri yazmakta + link eklenmistir.

bilginize
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

BEŞİKTAŞK

NoPasaran

Geceleride ben yapayım en iyisi yayın :D

Bilgisayar açık kalsın winanmptan sıralayalım koyalım :D

24 Saat online radyo :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Simurg

BEŞİKTAŞK