Ana Menü

Yiyor, içiyor, yatıyor

Başlatan Simurg, Mart 13, 2010, 11:38:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Yiyor, içiyor, yatıyor

Yiyor, içiyor, yatıyor
                             Devre arasında spor basının manşetlerini sık sık süsleyen, Beşiktaş   Kaptanı Matias Delgado, geçen hafta verdiği 'Ne yönetimden ne de teknik   heyetten birine kırgın değilim' açıklamasıyla uzun süre sonra tekrar   gündeme geldi. Ancak bu kez Siyah-Beyazlı camiadan Arjantinli futbolcuya   destek   değil tepki çıktı. Siyah-Beyazlı takımın eskiden 1 numaralı ismi olan   Delgado, şimdilerde yıllık 2 buçuk milyon euro ücretini alıyor,   antrenmanlara çıkıyor ancak bunun dışında Beşiktaş'a hiçbir katkı   yapmıyor. İşte camianın yabancı sınırlaması nedeniyle lisansı çıkmayan   Delgado'ya olan tepkilerinin nedenleri...

PARAYI SEÇTİ

Siyah-Beyazlılar'la 2011 Haziran ayına kadar sözleşmesi olan   Arjantinli'nin maç eksiğini gidermek için Beşiktaş yönetimi onu kiralama   yoluna gitti. Kendisine talip de Katar'dan çıktı. Bu ülkeye giden ve   transfer görüşmeleri yapan Delgado, hem Beşiktaş'tan yıllık alacağı olan   2 buçuk milyon euroyu hem de Katar kulübünden de ekstra bir para   isteyince Siyah-Beyazlı yönetim haklı olarak Arjantinli'yi vermedi.   Nedeni de Delgado'nun futbol oynamayı değil, parayı seçmesiydi.

KAPTAN DEĞİL Mİ?

İbrahİm Toraman ile İbrahim Üzülmez'in 'terlik kavgası' sonrası   kaptanlığa getirilen Delgado, takımla beraber bütün antrenmanlara   katılıyor. Arkadaşlıra İnönü Stadı'nda top koşturursa locaya gidip   karşılaşmayı takip ediyor. Ancak iş deplasmana gelince Delgado yine   kolaya kaçıp takıma kaptan olarak manevi destek   vereceğine İstanbul'da kalmayı tercih ediyor. Takım zirve mücadelesi   yaparken de Arjantinli açılışlara katılıyor, Beşiktaş Erkek Basketbol   Takımı'nın maçlarına gidiyor ya da ailesiyle İstanbul turu atıyor.

YA TAKIM KÖTÜ GİTSEYDİ?

Camİada bütün tepkileri doğuran ise Delgado'nun 'Kırgın değilim'   açıklamaları oldu. Zira Beşiktaş yeniden zirve yarışındaki yerini aldı   ve de şampiyonluk yolunda iyi bir hava yakaladı. Camianın 'Ya takım kötü   gitseydi, Delgado yine böyle mi konuşacaktı? Futbol   oynamak için Katar'a gitmeyen, takıma deplasmanda destek olmayan   Kaptan, 'Benim lisansımı yenilemediler, ben olsaydım şampiyon olurduk'   demeyecek miydi' soruları ise tepkilerin boyutunu gösteriyor. Kısaca;   Delgado yiyor, içiyor, yatıyor...

Akşam

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Yönetimin tercihi...

Deplasmana gelince Delgado sahaya mi inip oynayacak, hayir...

Faydasi mi olacak, bence olmaz...

Kiralik verilmeliydi, yada kalip oynamaliydi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

husoeagle

şimdi de bumu problem oldu
boşver yesin içsin yatsın