Ana Menü

CEVAP VER GÜNTEKİN ONAY!... Itır Esen...

Başlatan Cem Goren, Şubat 23, 2010, 16:15:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Ne bu şiddet, bu celal!

Sayın Rıdvan Dilmen, daha önce de çeşitli defalar gördüğümüz, alt metin olarak okuduğumuz sinirinizi niye Beşiktaş'tan çıkartıyorsunuz bunu anlamıyoruz.

Sizin tuttuğunuz takım son dakikalarda istemediğiniz bir şekilde mağlup olmuş olabilir, aynen Beşiktaş'ın olduğu gibi...

Sizin tuttuğunuz takım kendi seyircisinden protesto yemiş olabilir...

Beşiktaş takımının olduğu gibi...

Sizin tuttuğunuz takımın forvetleri gol kaçırmış olabilir, Beşiktaş takımının golcüleri gibi...

Sizin takımınız birkaç puan önde diye niye Beşiktaş'ı küçümsüyorsunuz?

"Bursa son maçını iddiasız Beşiktaş'la oynayacak" gibi maksadını aşan bir yorumda bulunuyorsunuz?

Nerden biliyorsunuz, o güne kadar oynanacak maçların sonuçları sizin kulağınıza mı üflendi?

Beşiktaş'ın iddiasız olduğu fikri sizde nasıl oluştu?

Bir bildiğiniz varsa söyleyin, bizde bilelim...

Takımımız hiç  yorulmasın, boşa kürek çekmesin çocuklar...

Sayın Rıdvan Dilmen koskoca Beşiktaş'ı "iddiası kalmamış takım" diye açıklayarak 107 yıllık büyük bir camianın, taraftarlarının umutlarını kırmaya hakkınız yok.

Siz Sayın Güntekin Onay; dönüp  "arkadaşınıza, ya da hocanıza" cevap vermeliydiniz.

Hemen o dakika, o saniye...

Bizim içimizi hafifletmek adına "iddiasız takım" Beşiktaş' iddialarına cevap vermelisiniz.

ITIR ESEN / HABER1903
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

tam olarak ne demisti ridan,ve hangi konuda söylemisti?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Böyle küçük şeyleri neden bu kadar dert ediyor Itır Hanım?

Acaba kendisinin Demirören'le olan seçim flörtünden sonra tekrar gündeme gelmeye mi çalışıyor.. Güntekin Onay'ı dün ben izledim Rıdvan konuşurken konuyu hatırlamıyorum ama bi ara çok sert çıktı.. Yani bıraksın milletin Beşiktaşlılığını sorgulamayı..

Cem Goren

sorarım sana sergen; Herhangı Bır yazarın daha lıgın 22.haftasında Bursa son hafta ıddaasız besıktas ıle mac yapacak demesı kucuk bı olaymı...

+18 !

Yazıyı dikkatli okursan "İddiasız Beşiktaş" diyenin Rıdvan olduğunu ve Güntekin Onay'ın ona cevap vermemesi nedeniyle eleştirildiğini görürsün ;)

Cem Goren

o guntekın onayın ayıbı

ayrıca herhangı bır yazar  eger ıddaa'sız besıktas dıyor ıse helekı lıgın bıtmesıne bu kadar uzun sure kalmasına karsın bu kadar rahat konusabılıyorsa bırılerının bıseyler demesı lazım

+18 !

İnsanları eleştirmek için bahaneden öteye gitmez bu yazı..

Cem Goren

sana gore oyle olabılır Sergen ama herhangı bırısının Besıktas hakkında bu sekılde konusması benım canımı sıkar.

neyse uzatmaya gerek yok.

FANATİK KARTAL1903

Benim de dün dikkatimi çekti..Bahsi geçen konuda,''Bursa şampiyon olabilir dedi, son maçını iddiasız Beşiktaş ile oynayacağını göz önünde bulundurursak çok avantajlı dedi''.

Ben Rıdvan Dilmen denen objektif görünümlü ama aslında ezikbahçe yalakası bir yorumcu müsvettesi olduğunu başından beri söylüyordum.
Dikkat edin eziklerin kaybettiği maçlardan sonra suratı kıpkırmızı oluyor, Beşiktaş kaybedince öyle iştahlı yorumlar yapıyor ki çok net belli ediyor ne mal olduğunu.
Bu ilk gafı da değil Beşiktaş hakkında yaptığı konuşmaların.
Yazar önemli bir konuya değinmiş, ne akla hizmetle sen Beşiktaş'ın şampiyonluktan koptuğunu iddia ediyorsun..Daha oynanmamış 13 maç var ve eksik maçımızı da kazandığımız takdirde gs ile aramızdaki puan farkını 5'e indirecez.Gören de sanacak ligin bitimine 5 hafta var, Beşiktaş'ta 20 puan geride.Rıdvan özellikle bu sene iyice zıvanadan çıktı, boş yere objektifim diye çıkmasın tv'lere, böyle yorumlar yapmaya devam edecekse gitsin eziklerin kanalında yapsın bu yorumları.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

rıdvan soylesene ıddasız fener haftaya kımle oynuyor
:ahaha :ahaha :ahaha

+18 !

Güntekin Onay 2 saattir Rıdvan'la tartışıyor,bilginize..

eebjk

bunlara en iyi cevabı sene sonunda şampiyon olarak BEŞİKTAŞ'ım verecek inşallah..
sadece BEŞİKTAŞ