Ana Menü

"Arda'yı bana bırakın"

Başlatan Simurg, Şubat 19, 2010, 11:30:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Arda'yı bana bırakın"
               Beşiktaş için büyük önem taşıyan pazar günkü derbi öncesinde teknikdirektör Mustafa Denizli planını belirlemiş ve Galatasaray'ın kaptanıArda Turan'ı marke etme görevini de Michael Fink'e vermişti. Hocasınınbu talimatını olumlu karşılayan Fink, "Kein problem (sorun değil)"yanıtını verdi. Saha içerisinde teknik heyetin vereceği görevleriharfiyen yerine getireceğini dile getiren Fink, sözlerine şöyle devametti...

'Arda'yı iyi tanıyorum'
"Karşımdaki oyuncunun kim olacağı o kadar da önemli değil. Ancak Ardahem Türk Milli Takımı, hem de Galatasaray'da çok başarılı olmuş birfutbolcu. Duruma bu pencereden baktığımızda işimin kolay olduğunusöyleyebilirim. Çünkü Arda'nın tüm yeteneklerini ve özelliklerinibiliyorum. Ben tüm gücümü sahaya yansıtacağım. Ayrıca takım olarak daterimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Rakibe saygı duyup, üçpuan için mücadelemizi ortaya koyacağız. Taraftarımızın da desteğiylesahadan zaferle ayrılacağımıza inanıyorum."

Orhan Yıldırım-Fanatik

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Hadi koçum Fink yaparsın sen derbilerin adamısın :D
fb den sonra cinconada bir füze atmanı bekliyoruz  :bjk
Since 1903

keskinli

hadi bakalim sana birakiyoruz ardayi sana
görelim seni
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Finki begendim , istekli olanlardan biriydi..

Iyi islerde yapti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Fink maç seçiyor gibi geldi bana.
Büyük maçlarda oynuyor birde büyük maçlarda genelde uzaktan şut arıyor durmadan.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Büyük maçlar daha önemli olduğu için futbolcular daha istekli olabilir ondan öyle geliyordur sana :)
Since 1903

[KralKartal]

Tumer Metin gibi

milli macta oynar

Besiktasta yatar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi