Ana Menü

Bir ihtimal daha var..(alıntı)

Başlatan CR7, Şubat 03, 2010, 22:08:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Demirören'inseçildiği gece kürsüden konuşmasını dinledim, daha fazla dayanamayıpbugün bir an önce bitsin diye yattım. Sabah kalktığımda her gazetede,her forumda isyan bekledim. Her yer süt liman, gösterilen tepkileryetersizdi. Kongreye sitem yazıları dışında beklentimi karşılayan biryer bulamadım. Gökhan Dinç'in köşe yazısını okuyunca da gazetelerinhalini ne çabuk unutmuşum diye kızdım kendime. Beşiktaş'ın gerçeksahibi kongre üyeleridir diyordu.

Ekşi Beşiktaş'taki yazılarıbüyük bir hayretle okuyorum iki gündür. Arkanda kimse yokken gerçekBeşiktaşlılara güvenerek böyle bir protestoya girişmek büyük yürekister. Kimin aklına gelmişse kendi adıma tebrik ediyorum. Stadyumgenelinde böyle bir protestoyu başlatmak bir blog üzerinden örgütlemekgüzel olduğu kadar da tehlikeli. Neyin ne zaman olacağı, kimepatlayacağı belli değil. Stadyumdan çıkarken linç edilmek de var. Sonragözünü bir açmışsın hastanedesin, başında Demirören. Taziyeye gelmiş. Böyle olayları tribünde görmek istemiyoruz. En kısa zamanda temizleyeceğiz. Mafya babasının cenazeye çelenk gönderme adetinin bir değişiği ile uyanmakta mümkün yani.

Amabunlardan korkup sessizliğe dahil olmak, yukarıda bahsettiğim riskialmaktan kötü. Bu yüreğe sahip nice abiler dolu kapalı. Eskisinden azolsa da hala var. Neden susuluyor? Vardır bir sebebi. Ben hala kapalıtribünden umutluyum. Haini kadar kahramanı da var kapalının. Bekleyelimgörelim. Benim tribünden hala umudum var. Sessiz kalınmanın benimtarafımda tek bir mantıklı cevabı olabilir: "Kardeşim Osmanlı değilizki fethetmek istediğimiz yere bağıra bağıra girelim."

http://rakamla10.blogspot.com
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)