Ana Menü

Kaybedersem birdaha baskan adayi olmam!

Başlatan [KralKartal], Ocak 29, 2010, 02:22:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

"Eğer Seçimi kaybedersem..."
29 Ocak 2010 Cuma * 01:51

Kulübümüzün 31 Ocak Pazar günü yapılacak olağan seçimli genel kurul toplantısında başkanlığa yeniden aday olan mevcut başkan Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı camiaya birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

• Lig TV'de bu akşam yayınlanan "2'ye 1" programına katılan Demirören, "Beşiktaşlılar pazar günü seçilecek başkanın etrafında birleşirse her türlü engeli aşar. Tribünler ve genel kurul üyeleri seçilen adayın arkasında birleşecektir. Bana oy verecek herkesten ricam, seçimi kaybedersem seçilen adayın arkasında birleşmesidir" dedi.

Yönetim kurulu aday listesiyle ilgili bir soru üzerine Demirören, "Ben seçimi kazanmak için değil, kulübü 3 yıl yönetmek için yönetim kurulu listesi yaptım. İleriyi düşünerek hareket ettim" diye konuştu.

Geçmişte yaptığı, "Küfür edenleri tribünlerden temizleyeceğim'' açıklamasının arkasında olduğunu vurgulayan Yıldırım Demirören, ''Sözlerimin arkasındayım, küfür edenler bu tribünlerden temizlenecek. Benim tepkim başkanlık makamına saygısızlık edenlere... Küfür edenler Beşiktaş Kulübü'nün sahibi değildir. Beşiktaş Kulübü'nün sahibi, genel kurul üyeleridir ve başkanı da onlar seçecektir" ifadelerini kullandı.

Yıldırım Demirören, şampiyonlukların gelip geçici olduğunu, kendileri için asıl önemli olanın "Beşiktaşlılık duruşu" olduğuna dikkati çekerek, "Takımıma geçen sezon olduğu gibi bu sezon da güveniyorum, şampiyonluğa inanıyorum. Bunun için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ama bizim için asıl önemli olan Beşiktaşlılık duruşuyla hareket etmektir" dedi.

Demirören, seçimi kaybetmesi durumunda bir daha başkanlığa aday olup olmayacağı şeklindeki soruya ise "Yok, hayır... Kaybedersem bir daha aday olmam, aileme işime dönerim" yanıtını verdi.
    Kaynak: Anadolu Ajansı

Ebedi kurtulursak ne mutlu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

işine dönersen senden ne lpg,ne tüp,ne de başka bir şey alırım!
alacak BJK'li de var mı bilmiyorum :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Sen kendi çapında beşiktaşlı olabilirsin, buna kimse laf edmez ama..
Beşiktaş duruşuymuş bak Allahın işine görmesek yutturacak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

Umarım kaybedersin ve ömür boyu kurtuluruz senden sayın çorapören..

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ocak 29, 2010, 02:24:31
işine dönersen senden ne lpg,ne tüp,ne de başka bir şey alırım!
alacak BJK'li de var mı bilmiyorum :D

Öyle deme Milangaz epey ucuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

abi doğalgaz var ;D ;D ;D

tüpe para mı verilir
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Doğalgaz olmayan iller var o yüzden dedim  :ahaha

Ama cidden epey ucuz milangaz..Çünkü bayisi yok. Her yeri kendisi açmış demirörenin sadece elaman çalıştırıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

keskinli

tehditmi ediyor bide
töbe töbe
gelmezsen gelme diye bi türkü aklima geldi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin