Ana Menü

"Beşiktaş Doll'u istiyor"

Başlatan CR7, Ocak 28, 2010, 15:50:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alman Bild Gazetesi, internet sitesinde yer vediği bir haberinde, Gençlerbirliği´nin teknik patronu olan Alman Thomas Doll´un, Beşiktaş´ın takibinde olduğunu ve bundan da Thomas Doll´un bilgisi olduğunu yazdı.

Bild, "Beşiktaş Thomas Doll'u istiyor" başlığı ile verdiği haberinde, Beşiktaş Thomas Doll´u istiyor ama o, önce evlenmek istiyor diye yazdı.

43 yaşındaki Thomas Doll´un 5 Haziran 2010 tarihinde nişanlısı Biljana ile evlilik planları yaptığını belirten gazete, Alman teknik adamın dün uçakla Hamburg´tan Zürih´e giderek, Zürih Gölü´nde yapmayı planladıkları düğün partisinin organizesiyle ilgileneceğini yazdı.

Thomas Doll´un farklı doktorlarda tepeden tırnağa kontroldan geçtiği belirtilen haberde, 2010´un Alman teknik adam için ilginç bir yıl olacağı yorumuna yer verildi.Alman teknik adamın mesleki yaşamında da değişiklikler olabileceğini vurgulayan bild, Thomas Doll´un Beşiktaş´ın takibinde olduğunu ve "Thomas Doll´un bende bunu duydum" diye söylediğine yer verdi.

Kongreye hazırlanan Beşiktaş´ta hareketlilik olduğuna deyinen bild, başkan adaylarının yeni teknik adam vaadinde olabileceği yorumunu yaptı.

Thomas Doll´a Beşiktaş Kulübü´nden herhangi birisinin teklif yapıp yapmadığı ve hafta sonunu bay geçirecek olan Gençlerbirliği´nin, gelecek hafta İnönü Stadı´nda Beşiktaş ile yapacağı maçın sonucu merakla bekleniyor.

28.01.2010
Kaynak : DHA

:ok

valla alman birisinin gelmesini o kadar istiyorum ki
Thomas Doll de hiç kötü bir antrenör değil bence
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Dollun futbol mantalitesini 4-4-2 de okuyunca çok beğenmiştim..

Ama ne kadar uygular bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Doll mu gitsin gelmesin sakin!

Hamburgtan KOVULUR basarisiz diye klup dibe vurmustu !

Dortmundtan kovulur, basarisiz diye 13. siradaydilar..!!

Ne DOLL'u yahu, kimdir DOLL???

LOL geciyorlar bizimle sanirim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Dordmunda ne yaptıda başarısız oldu Allah Aşkına..

Adama şans mı verdiler ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sansi kendi yaratsin, oyle amator insanlarla ne isimiz var

Besiktas deneme tahtasi mi , TD okulu mu yahu???

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

bild gazetesine bakmayin siz,hicte ciddiye almayin
yalancinin önde gideni
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 28, 2010, 17:16:41
yalancinin önde gideni

İçimi rahatlattın ahmet abi.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 28, 2010, 17:16:41
yalancinin önde gideni
almanlarin bild i
bizim hürriyet..

CR7

Doll, küme düşürülen Ankaraspor maçı nedeniyle Antalya'da kamp yaptıkları otelden yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın peşinde olduğuna ilişkin Alman Bild gazetesinde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Thomas Doll, ''Bu tür haberler hem kulübü, hem teknik adamı yıpratmak içindir. Yoksa bana böyle bir teklif olmadığı gibi, bu durumdan da haberim yok. Şu anda Gençlerbirliği'nin başındayım ve burada çok mutluyum. Oldukça da başarılı bir ilk yarı geçirdik. Şimdi bunu baltalamanın anlamı yok. Bu nedenle bu tür haberlere rağbet de etmem, ilgim de olmaz. Beşiktaş'tan hiçbir teklif almadım. Görevimin başındayım'' diye konuştu.

Alman Bild gazetesi, Beşiktaş'ın, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll'un peşinde olduğunu iddia ederek, Doll'un, 5 Haziran'da Zürih'te yapacağı düğününün hazırlığı içinde olduğunu ve 2010 yılında mesleki yaşantısında değişiklik yapabileceğini yazmıştı.

Habere göre, Doll da Beşiktaş'ın peşinde olmasıyla ilgili gazeteye yaptığı açıklamada, ''Bunu ben de duydum'' ifadesini kullanmıştı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)