Ana Menü

Isyan

Başlatan carsibxl, Ocak 17, 2010, 17:50:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsibxl

Isyanim var aga,

Forvet diye duruyor Bobo önde, duruyor haketten, bekliyor, top gelince düsünmeden vuruyor. Aman kosmasin topla, belki yorulur. Nerde o eski Bobo? Liverpool, Marsilya maçlarinda devlesen Bobo'dan eser kalmamis.

Öz evladimiz Nihat diye bir hayal kirikligimiz var bu sene, sahada ne yaptigini çözmek mümkün degil, çünkü kendi bile bilmiyor. Ayakta duramiyor zaten, hele bide sut çekmeye kalkistiginda solugu yerde aliyor.

Forvet niyetinde olan defansif orta saha oyuncumuz Nobre var. Esek gibi kosuyor (helal), at gibi zipliyor kafa toplarina (helal). Gol? Ne demek gol? Eh kosuyor, zipliyor daha ne yapsin, bide golmu atsin adam. Adam forma'nin hakkini veriyor aga. (Ben böyle düsüncenin ta ... )

Serdar Özkan? Bu arkadas Besiktas'in futbolcusu olamaz! Serdar Özkan icin yeni metre icat etsinler. Kaç metre kostugun degil kaç dakika o...... kari gibi yerde yatigini ölçsünler. Merak ediyorum Serdar maç basi kaç dakika sirtinda geciriyor?

Bide Batuhan Karadeniz var, genç milli yildiz, geçen sene Eskisehir'de oynadigi futbolla herkese cevap vermis ve Türkiye liginde rahatlikla oyniyabilecegini herkese ispat etmis. Bu futbolcumuz nerde? Ilk onbir? Olurmu hiç, Bobo, nobre gibi YILDIZLAR varken Batuhan'da kim. Ilk 18? Ya hiç olurmu, Serdar özkan gibi saglam, yirtici, çelik gibi futbolcular varken, Batuhan nasil girer ilk 18.

Neymis efendim Batuhan çok simarikmis, efendi degilmis, falan filan. Lan bana ne simarikligindan??? Adam'i damatmi aliyoruz ya? Sergen çok mu mütevazi'ydi? Bize ne? Ya adam oynuyor aga, hemde felaket oynuyor, genç, TÜRK. Daha ne istiyorsun?

Ya takim okadar bozulmus ki, takimin alman panzeri'ni, Ernst'i bile bozmaya basladik aga, sen ne diyorsun?

Hocam, eger diyorsan tükürdügümü yalamam, ben bu çocugu oynatmam. Yanlis bi hareket ama olabilir, bu yastan sonra böyle bi hata'yi kabul etmek istemez belki. Ozaman Batuhan'i ver Eskisehir'e kiralik, sen Besiktas'in basindan gittigin gün, bu adam geri gelsin. 1 sene, 2 sene hiç farketmez. Bekleriz. Geçen sene olduk sampiyon, gerekirse bidaha bekleriz. Bu taraftar ayrilmaz. Ama böyle toplama takimla çikmayin sahalara. Noldu Neçip oynadi, kötü mü oldu? Cocuk sakir sakir oynuyor. Eh buda genç, yetenekli, hizli ve Türk.

Yakinda Necip'de Aydin Karabulut ve Batuhan gibi sönüp gitmez insallah. 

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

erdibatmaz

Gençlere gerektiğinden az değer verildiğine katılıyorum. Kendilerini kanıtlasalar dahi artık hocanın iki dudağı arasında eriyip gidiyorlar.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eyup1903

allah belasını versin konuşmiyacam dedim ama artık sinir kat sayılarım yükseliyor bir an önce helak olman dileğiyle mustafa dnizli

carsibxl

Yildirim demirôren bu aksam kanaltürk'te bir programa katilmis ve su ifadeleri vermis:

KİRAYA VERMEYECEĞİM

"Batuhan`ı kiraya vermeyeceğim. Kira şeklini kendisine ödül olarakgörüyor. Batuhan hocasının sözünü dinleyip çalışarak, Beşiktaş'a hizmetedecektir."

Bende sunu merak ediyorum:
Oynamiyan ve oynama sansi verilmeyen bi adam, Besiktas'a nasil hizmet eder?
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar