Ana Menü

Beşiktaş mı? Bir gün mutlaka

Başlatan Simurg, Ocak 09, 2010, 09:15:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Antalyaspor'un başarılı hocası, "Hayatımda hedefsiz çalışmadım. Beşiktaş da hedeflerimden

Antalyaspor'un başarılı hocası, "Hayatımda hedefsiz çalışmadım.Beşiktaş da hedeflerimden bir tanesi. Doğru insanlar ve doğru zamandaBeşiktaş'ın başına geçeceğim" dedi.

ANTALYASPOR'un teknik direktörlüğünü yapan Beşiktaş'ın sembolisimlerinden Mehmet Özdilek, "Ben talep eden değil talep edilen hocaolmak istiyorum. Hayatımda hedefsiz çalışmadım. Beşiktaş dahedeflerimden bir tanesi. Önemli olan, oraya her yönüyle hazır gelipciddi başarılar kazanmak. Ama bir gün muhakkak orada olacağım" dedi.
Kırmızı beyazlı ekiple 2 sezondur başarılı bir grafik çizen Özdilek,gelecek ile ilgili düşüncelerini ve ideallerini Hürriyet'e anlattı.Olaylı İsviçre maçından sonra teknik direktörlük yapmanın kolayolmadığını söyleyen genç çalıştırıcı, "Büyük riskler alarak, yeni birbaşlangıç yaptım. Bundan sonra da doğru hamleler yaparak ayaklarımıyere sağlam basacağım. Bu işte gerçekçi adımlar atmak istiyorum"ifadelerini kullandı.
Takımı 2 puanla aldım
Milli Takım'dan ayrıldıktan sonra bir süre dinlenmeyi seçtiğini anlatanÖzdilek, Antalya macerasını ise şöyle anlattı: "Antalyaspor'dan birteklif geldi. Geldim görüştük ve anlaştık. Sezon devam ederken geldiğimiçin de birçok sıkıntı ile karşılaştım. Geçen sezon takımı 8. haftada 2puanla aldık. Herkes bize düşmüş gözüyle baktı. Yönetim ve taraftar daümidini kesmişti.
26 final maçı oynadık. Bunların hepsini, alacağınız her puanın öneminibilerek oynadık. Biz bu ligde kalacağız dedik ve kaldık. Sezon sonunda12. sırada ve 40 puan ile bitirdik. Bir mucize gerçekleştirerek kaldıkve bu lige renk getirmeye devam edeceğiz."
Artık asansör değiliz
Mehmet Özdilek bu sezonki durumlarını da şöyle ifade etti:"Antalyaspor'da her sezon çıkıp düşen bir takım kimliği vardı ama bizbunu bozduk. Asansör takım olmadığımızı gösterdik. Geçen sezonki oyuncukadrosunu muhafaza ederek transferler yaptık. Ligi tanıyan yabancıfutbolcuları tercih ettik. Balili, Veysel ve Necati gibi oyuncularıaldık. İlk devreyi 24 puan ile bitirdik. Taktiksel ve bireyselhatalardan puanlar kaybettik. Daha yukarılarda olabilirdik. Bizim keyifveren ve teslim olmayan bir oyun anlayışımız var. Her maça kazanmakiçin çıkıyoruz ve bu anlayışımızı rakibimiz kim olursa olsundeğiştirmeyeceğiz."

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Sifo Mehmet Sifooo ve gooooolll :)

Sifo ve Sergen orta sahanin olmazsa olmazlarindandi,

insallah birgun dönersin yuvana
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi