Ana Menü

Denizli şampiyonluk ateşini Antalya'da yaktı…

Başlatan Simurg, Ocak 05, 2010, 17:29:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Denizli şampiyonluk ateşini Antalya'da yaktı...
Sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş, sabah saatlerinde antrenman yapmadı

Denizli şampiyonluk ateşini Antalya'da yaktı...
Sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş,sabah saatlerinde antrenman yapmadı. Günü tek antrenman ile geçirecekolan Siyah Beyazlı takımda teknik direktör Mustafa Denizli'nin bugünkamp yapılan otelde futbolcuları ile bir toplantı yaptığı öğrenildi.

Denizli'nin toplantıda öncelikle sezonun ilk yarısında yaptıklarıhataları futbolcularına geniş bir şekilde anlattığı ve ikinci yarıdadaha dikkatli olmaları gereken konuların altını çizdiği belirtildi.

Mustafa Denizli'nin toplantının son bölümünde yaptığı konuşmada ise,bir önceki sezondan örnekler verdiği ve bu sene de şampiyon olunmamasıiçin hiç bir neden olmadığı vurguladığı kaydedildi. Denizli toplantınınson bölümünde şunları söyledi

"Sezonun ilk yarısı istemediğimiz hatalar yaptık. Bu hatalar sonrasındaligde istediğimiz yerde değiliz. Siz sıralamada daha yukarılarda olmasıgereken bir takımsınız. Sizler geçen sezonu hatırlamalı ve nasıl biryol izleyerek şampiyon olduğunuzu unutmamalısınız. Tam bir sene önceyine bu otelde, bu toplantı salonundaydık. O günlerde de yaşadığımızsorunlar aşağı yukarı aynıydı. Ben size o gün şampiyon olacağımızı tümkalbimle söylemiştim. Bugün de yine aynı şeyleri söyleyeceğim. Çünküsiz bu sene de şampiyonluğun en büyük adayısınız. Bir önceki sezonyaşadığımız sorunları nasıl geride bırakıp iki kupayı birdenkazandıysak, bu senede bu sorunları geride bırakıp ipi göğüsleyeceğiz.Ben size güveniyorum: Aranızda bu inancı paylaşmayan varsa hemensöylesin. Ancak hepinizin benimle aynı fikride olduğunu biliyorum.Sizler şampiyon takımın, şampiyon futbolcularısınız. Bunu unutmayın.İkinci yarı geçen sezon ne yaptıysak aynısını bu sezonda yapacağız vemayıs ayında mutlu olan yine biz olacağız".

Övünç Özdem-Dha

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..