Ana Menü

"Ne yapsam yaranamadım"

Başlatan CR7, Ocak 04, 2010, 11:27:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

"Ne yapsam yaranamadım"

Kampkadrosuna alınmayan Batuhan bombaladı: Hep ikinci sınıf oyuncumuamelesi gördüm. Eğer şans bulsaydım, herkes Makukula'yı değil, benikonuşurdu. Ben Beşiktaşlıyım. Kızıp, bunu inkar etmek hainlik olur.Takımdanayrılan ve kamp kadrosuna dahil edilmeyen Batuhan Karadeniz, teknikdirektör Mustafa Denizli'nin kendisine sahip çıkmadığından yakındı.Omzundaki sakatlık geçtikten sonra hazır hale geldiğini belirtenBatuhan, "Hep ikinci sınıf insan muamelesi gördüm. Forvette bana şansverilmedi. Başarılı olacağımdan adım gibi emindim. Eğer üst üstedört-beş maç kesintisiz oynasaydım, şu anda herkes Makukula'yı değilbeni konuşuyor olurdu. Ne yapsam yaranamadım. Ben Beşiktaşlıyım.Kişilere kızıp, bunu inkar etmek hainlik olur" diye konuştu.

'Formayı görmedim bile'
Altyapıdan gelen futbolcuların yüzüne bakılmadığını dile getirenBatuhan, sözlerini şöyle noktaladı: Benimle ne konuşan var, ne dehalimi soran. 'Forma duvarda asılı' diyorlar. Ama ben hiç görmedim...Bunun için ikinci yarıda oynayıp, seneye çok daha iyi bir noktada geridöneceğim.

Trabzon'a 'hayır' dedi
Anadolu kulüplerinin gözdesi Batuhan'ın son talibi Trabzonspor oldu.Bordo-Mavililer'in sportif direktörü Ünal Karaman genç yıldızıarayarak, "Trabzonspor forması giymeni isteriz" dedi. Batuhan ise,"Teklifinize sevindim ama Rıza hocaya (Çalımbay) verilmiş sözüm var.Eskişehir'e gideceğim" yanıtı verdi. Aslen Karadenizli olan Batuhan'ınbabasının ise forvet oyuncusuna Trabzonspor'a gitmesi için baskıyaptığı öğrenildi.

Orhan Yıldırım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

oynatılmadıgı ıcın ne dese haklı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Evet doğru söylemiş.Ne yapsa yaranamadı herhalde..
Daha doğrusu birşeyler yapmasına izin bile verilmedi.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Serdar'a gereken fırsatlar verildi ama o hep kötü kullandı..

Cem Goren

+18 !

Verildi tabi Serdar bugüne kadar ne verdi bize..

Cem Goren

ben yanlıs anladım batu ıle ılgılı soyluyorsun sandım pardon :)
ama serdara verıldı kullanamadı dıye batuhan sans vermeme gıbı bı durum olmamalı

carsibxl

Batuhan gibi bi pirlanta var ellimizde, degerini bilmiyoruz. Git Batu, git. Kendine kurtar koçum. Besiktas seni kaybediyor, napalim Türk futbolu kazansin.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Simurg

Batuhana ne şansı verilmiş çocuğun çıktığı maç sayısı belli oynadığı dakikalar belli yapmayın ya
bu kadarda değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..