Ana Menü

Demirören tekrar Baskan secildi...

Başlatan CR7, Aralık 26, 2009, 07:19:30

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

gutı alınırsa eger yd koltugu saglama alır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

belli baskan ayni kalacak...
ama keske tarih erken olsaydida transfer i$leri uzamasaydi...

[KralKartal]

Kaybederse iste yeni yonetime transfer olanagi saglamamis olacak
yeni yonetimi basarisiz etmek isteyecek YD bu sekilde..

YD ye oy verenlere HAYRET ediyorum.
gorduk senelerdir yaptigini
birakinda baskalarida sans bulsun
ve kendini gostersin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 28, 2009, 12:52:52
Mansimov kim ki? Ne yapmis Besiktas icin? Adamda para var ve iki basina cikti..

Burada tek baskan olacaksa ben NEVZAT DEMIR olmasini isterim,

Mansimov anca yonetimde olur, baskan olacak insan degil

Yönetim kadrosu iyi olucaksa neden başkan olmasın ki ?
Since 1903

Simurg

murat aksu babası nedeniyle gelir diye düşünüyorum
Kim gelyo gelsin ama o koltuğun değerini bilsin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Herkes BASKAN olamaz bence,

agir adamlarin baskan olmasi lazim,
camiada söz sahibi olan Besiktaslilar baskan olarak gelmeli..

Mansimov bu kisi degil..

Seba baskan gibi agir baskanlar lazim, benim gozumde Nevzat Demirde bu secenekler
arasinda..Yani yakisir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

Ocak ayındaki kongre öncesi Demirören ve Aksu`dan sonra sürpriz bir isim başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Siyah-Beyazlı camiada yaklaşan kongre öncesi şok gelişmeler yaşanıyor. Mevcut başkan Yıldırım Demirören`in karşısına muhalefetin adayı olarak çıkan Murat Aksu`dan sonra camianın önde gelen isimlerinden Fikret Orman da bu koltuğa talip olduğunu açıklaması camiada deprem etkisi yarattı.

Yıldırım Demirören, Metin Keçeli, Fikret Orman ve İsmail Ünal`ın bugün, biraraya gelerek kongre sürecini masaya yatırdıkları öğrenildi. Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen başkanlık seçiminde yaşanacakları ve camianın yol haritasını belirlemek için biraraya gelen bu dörtlünün, fikir alış verişinde bulunduğu ve kulübün son durumunu mercek altına aldıkları belirtildi.

Ve bu toplantıdan, Murat Aksu`nun Yıldırım Demirören karşısında oylarını bölmesi için Fikret Orman`ın da başkan adaylığını açıklaması konusunda fikir birliğine varıldığı öğrenildi. Daha önce Demirören karşısına rakip olarak çıkan ancak seçimi kaybeden Orman`ın bu kez Demirören saflarına geçerek, muhalif kanadın oylarını bölün Yıldırım Demirören`in karşısında seçime girmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

Henüz, fikir aşamasında olan bu projenin ana hatları resmi ağızlardan açıklanmazken, Fikret Orman`ın aday olmaması durumunda, kongrede Demirören`in saflarında yer almasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Htspor

keskinli

kim gelirse gelsin,yeterki simdiki yönetim gitsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

oylar bölünecek
geçmiş ola
y.d yine bizimle :)
dediğim gibi 3. biri çıkacağı kesindi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

fikret ormanda adam değilmiş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

aday olmayacakmış
yokmuş öyle bir şey

Cem Goren

aday olmassa yd tarafından gırecek. degısen ne

CR7

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Fikret Orman, Sabah`a yaptığı özel açıklamada bütün baskılara rağmen aday olmayacağını söylerken, Yıldırım Demirören`in listesinde olmasının asla mümkün olmadığını da açıkladı.
Önceki gün İsmail Ünal`ın Beşiktaş Belediyesi`nde gerçekleştirdiği organizasyonda ilginç bir buluşma gerçekleşmiş, Başkan Yıldırım Demirören, bir iş görüşmesi için orada bulunan Fikret Orman`a "Gel listeyi beraber yapalım. Hem ikinci başkan ol, hem icra kurulunu yönet" teklifinde bulunmuştu.

ASLA YÖNETİME GİRMEM

Fikret Orman gündemdeki konuyla ilgili olarak "Yaklaşık altı aydır başkan adayı olmam için baskı var. Ancak ben her seferinde olumsuz görüş bildirdim. Özellikle Beşiktaş`ın sorunlarına çözüm bulunması, camianın kulüp meseleleriyle ilgili duyarlı olması konusunda uyarılarda bulundum. Çıkmayı düşünen Başkan adaylarını yaptığımız görüşmelerde cesaretlendirdim.

Sayın Murat Aksu`nun aday olmasından sonra gelişen ikili seçim sürecinde, camianın bu iki adaydan yeteri kadar tatmin olmadığı şeklinde çok ciddi tepkiler aldım. Tabandan gelen bu baskılar üzerine Metin Keçeli ağabeyin de kesin kararını vermesinden sonra, bu baskıları yeniden hissettim. Yaptığımı değerlendirme sonucunda dostlarımla paylaştığım üzere kesinlikle başkan adayı olmayacağımı açıklıyorum" dedi.

ONUR KIRICI

Fikret Orman, Demirören`in, `yönetimi birlikte kuralım, ikinci başkan ve icra kurulu başkanım ol` teklifiyle ilgili olarak da "Katiyen ne Yıldırım Demirören ne de Murat Aksu yönetiminde yer almam söz konusu değildir. Beşiktaş`ta zaten eş başkanlık sistemi yoktur. Gelinen noktada sadece bugün değil, son üçdört aydır her iki başkanın da destek ve önerileri olmuştur. Böyle bir durumda biz de gereken cevabı vermişizdir. En değer verdiğim şey ailem ve onurumdur. Bu şartlarda bu teklifi değerlendirmeyi düşünmem bile söz konusu değildir. Bu onur kırıcıdır. Tarafımdan planlanmış organize bir buluşma hiç gerçekleşmemiştir" yorumunu yaptı.

Beşiktaş`ın gidişatına üzüldüğünü belirten Orman, "Ve bunun için zaman içerisinde fikirlerimi ifade ediyorum. Bunun ötesi yok. Bundan sonra, bundan önce olduğu gibi kazanan kim olursa olsun dışarıdan destek vereceğimi söylüyorum" ifadelerini kullandı. Öte yandan Beşiktaş`ın CHP`li kongre üyelerinin, İsmail Ünal`ın kongre öncesi arabulucuk yapmasına tepki gösterdiği öğrenildi.

yd'nin listesinden de girmiyor
gördüğün üzere cem :)

CR7

Itır Esen Demirören'in listesinden yönetime girmiş :-\

Cem Goren

secım zamanına kadar daja nelerle karsılacasacagız bakalım