Ana Menü

Demirören tekrar Baskan secildi...

Başlatan CR7, Aralık 26, 2009, 07:19:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Evet seçime 1 ay 5-6 gün kala düşünceleriniz neler?
Sizce kim başkan olacak?
Başımızda Yıldırım Demirören kalmaya devam mı edecek yoksa Murat Aksu mu gelecek?
ya da sürpriz bir aday daha çıkıp o mu kazanacak?

Bir de seçim tarihi hakkındaki düşünceleriniz neler?
Ay sonu olması iyi mi? Daha erken Ay ortası filan mı olmalı yoksa farketmez ne zaman olursa olsun mu?

Herkes 1'i tarih için 1'i başkan için oy verebilir.
Ben Demirören'in kalacağını düşünüyorum.
Ayrıca tarih konusuna gelirsek de transfer dönemi biterken, tam ocak'ın sonunda böyle bir seçim olması çok saçma geliyor bana. Transfer yapmak istese bile gelecek yönetim yapamayacak ocakta. Transfere yine eski yönetim devam edecek böylece bir seçim kozu olmaktan çıkacak.Ancak sezon sonu için anlaşabilir Murat Aksu ve ekibi. Yıldırım Demirören ise gitme korkusuyla transfer yapmama yoluna gidebilir. Bu da takıma zarar verir.
Ben açıkçası hemen olması taraftarıyım kongrenin
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Bu anketi açmama sebep olan haber;

'Beşiktaş'ta adaylar çoğalırsa...'
Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz 'Başkan adayı ne kadar çoğalırsa Beşiktaş için o kadar iyi olur' açıklamasını yaptı.

NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme: 10:52 TSİ 25 Aralık. 2009 Cuma

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, olağan kongrede başkan adayının çok olmasının kulüp çıkarları için daha iyi olacağını söyledi.

Karadeniz, yaptığı açıklamada, 30-31 Ocak 2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek kongrede şu an için iki ismin başkanlığa aday olduğunu belirterek, "Ne kadar çok başkan adayı çıkarsa Beşiktaş çıkarları açısından o kadar iyidir" dedi.

Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, iki adayın olmasına rağmen henüz seçim için önlerinde zaman bulunduğunu ifade ederek, "Başka aday da çıkabilir. Ne kadar çok başkan adayı çıkarsa o kadar iyidir. Beşiktaş'ın kazançları açısından iyidir. Herkesin seçim vaadi Beşiktaş'ın lehine gelişen bir olay olur. Daha çok adayın çıkmasını arzu ederdim" diye konuştu.

Seçim sürecinin centilmence gitmesinin kendileri için esas konu olduğunu vurgulayarak, "Şu an aday olan iki isim de beraber çalışmış kişilerdir. Şu ana kadarki süreç centilmence geçti. Zaten Divan Kurulu olarak yarışın centilmence geçmesi konusunda telkinlerimiz oldu. Onun da neticesini alıyoruz. Her iki aday da centilmenliğe uyma vaadinde bulunuyorlar. Bunu yan yana gelerek gösteriyorlar" dedi.

Haberin devamı ↓
reklam

Yalçın Karadeniz, zaman zaman başka kişilerin adaylığının gündeme gelmesi konusunda ise, "13 bin üyenin seçilme şansı var. Arzuları istikametinde veya kendi iradeleri dışında bazılarının isimleri ortaya atılabiliyor. Aday gösterilenin isminin ortaya atılması aday olması için yetmiyor. Beşiktaş'ın borç ve alacakları var. Cari açıkları bulunuyor. Bunu karşılayacak güçte kendini hisseden aday oluyor" diye konuştu.

"2009 GENEL ANLAMDA BAŞARILI GEÇTİ"
Kulübün Divan Kurulu Başkanı Karadeniz, 2009 yılının Beşiktaş için genel anlamda başarılı geçtiğini söyledi.Yalçın Karadeniz, yaptığı 2009 yılı değerlendirmesinde, "2009 yılında çift kupa kazanmış bir takım için hedef şampiyonluklar ise Beşiktaş onları kazandı. Ama her Beşiktaşlının, her sporseverin arzu ettiği hedefe ulaştık mı? Hayır. Ama genel anlamda başarılı geçti" dedi. Beşiktaş'ın hedeflerinin her zaman büyük olduğunu kaydeden Karadeniz, 2010 beklentileri konusunda ise şunları söyledi:"Şanlı bir maziye sahip olan büyük kulüplerin hedefleri de büyük olmalıdır. Yeni yılın Beşiktaşadına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Her kulüpte mali ve idari açıdan bazı zafiyetler olabilir. Büyük camialar bu sıkıntıları büyüklüklerine uygun bir şekilde çözerler. Beşiktaş'ın yeni yılda hem sportif, hem mali açıdan daha iyi olacağını umuyorum."

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

yd gelecek bence yıne malesef...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

tehlıkenın farkındayız abı :)

[KralKartal]

Aksu gelsin

YDyi yillardir gorduk,

artik baskasi gelsin

onada o sans verilsin..

Degisim sart
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Murat Aksu gelmeli ama gelir mi bilinmez..

YD tekrar seçilecek bence..

Tarih çok saçma..

[KralKartal]

Soru kim gelir degil, KIM GELSIN :)

Cem Goren

murat aksuda gelmesın yd de gelmesın ama malesef yd gelecek...

Guti ORÇ.

yd gelmesin artık.murat aksuyuda sevmem ama yd den iyidir

tarihin daha erken olması gerekirdi mesela şimdi olsa yeni gelen başkan transfer çalışmalarına başlardı ara transfer dönemine kadar

carsi52

Tarih daha erken olmalıydı.
Murat Aksunun Y.D'den bi farkı olmadığını çoğu kişiden duydum.Y.D,Murat Aksu hariç kim gelirse gelsin..
2'si olursa aday mecbur Aksu gelsin.

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

al bırını vur otekıne ıkısıde bırbırınden farklı degıl ama mecbur ıkıısnden bırı gelecek o kısıde yd olacak malesef
tarıhe gelınce boyle bır sacmalık yok

KeePSaKe

Ben Mansimov u istiyordum ve yanında güzel yönetim kurmasını istiyordum ama olmadı...
Since 1903

[KralKartal]

Mansimov kim ki? Ne yapmis Besiktas icin? Adamda para var ve iki basina cikti..

Burada tek baskan olacaksa ben NEVZAT DEMIR olmasini isterim,

Mansimov anca yonetimde olur, baskan olacak insan degil

KartaL_Gurkan

Ne yazik ki Besiktasimiza yakisan bir baskan adayi yok suan ;)

Ben sahsen Serdar Bilgiliyi isterdim :)