Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Alıntı yapılan: Resulbjk - Şubat 27, 2010, 21:38:10
lig ikincisi geriyle oynuyorum oyuncularımı bu maça hazırladım .. hata beklemiyorum.. bu maçı alıp üst sıralara çıkmam lazım.. takım bu sırayı bu kaliteli kadroyla haketmiyor..

3-0
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

RCA

elimden geldiğince ihsan abimm :)

becky leoyanayacağım hernekadar oyuncuları moralisz formsuz gözükse de hep ters geliyor bana takım :)

sende inşllah formunu artıtırısın da ileride olursun.. işlerin iyi gitmediğinin farkındayım.. biara işler yolundaydı. nolduğunu bilmiyorum ama tek bildiğim sağlam bir forvete ihtiyacın var bobonun yanında. =)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

artik tek forvet cikiyorum :)

forvetler iyi bakma sen, ama sistemi oturtamadik demek ki,
oynadigim sistemin futbolculari degilmis

RCA

doğru söylüyosun dediğin gibi de olabilir.. bende aynısnı kendim için düşünüyorum ama bişekilde ilerliyo takım. bide derler ya savunma hüücumdan başlar diye oyuncuları da ona göre ayarlamak gerek. iş savunmacılara kalınca sadece gitmiyo iyi.

buarada kimse yazmıyo etmiyor herkes ilgisiz. 3.süne ara verileceğinin sinyalleri veriliyor :)

That's me.

[KralKartal]

yazmasalarda takimlariyle ilgileniyorlar ;D

bunu goruyorum, maglubiyet olunca insan yazmak istemiyor
benim durumum kotu ama onemli olan eglence :)

ilgileniyorum ve seriye bagliyacagim artik bugunden sonra , mecbur, yoksa satacam hepsini ;D

+18 !

Üst sıradaki takımlar forumdan değil ya o yüzdendir :)

[KralKartal]

+18 !

Kralkartal21

Para var alıcak adam yok :)

Orta sahaya takviye yapmak istiyorum. Satmak isteyen olursa ilgilenebilirim.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

beckyZWICKY

Hiç bir bölgede oyuncu alternatiflerim yok..

Yani kısaca 1 tane bile yedeğim yok hiç bir mevkiide..

Bir sakatlık yada cezalı duruma düşünce bir bölgedeki oyuncum, yerine 60-70 seviyesindeki oyuncular oynuyor..

Maidanayı aldım.. son paramdı..

Ve 2 bölge alternatifini düşünmem gerekiyordu..

Forvet yada ortasaha eksikliği olduğu takdirde bunu oynatacağım forvet yada orta saha :S

Asıl mevkii orta saha ama bugun forvette görev vereceğim mecburen..

Forvette, asıl mevkii orta saha olan ve pekte iyi bir oyuncu olmayan Maidana oynayacak.. Takımın ve Ligin en golcü oyuncusu HENRY yerine..

Defansta Capdevilla yerine Van Der Brink adında yeteneksiz ve 0 tecrübeli oyuncum oynayacak..

Kalede Buffon yerine Staw adında 0 tecrübeli kalecim görev yapacak..

+ Tüm oyuncularımın yorgunluk ve moral seviyesi KIRMIZIDA olmasıda cabası (:

RESUL, eski becky FC den eser yok, yenersin beni (:
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

benim dikkate aldığım havada savrulan 3 5 söz değil sercan maçlarına bakıyorum son maçlarda yükselen grafiğini görüyorum o korkutuyor bence sen kendi kendine çok hafife alıyorsun.

del piero galiba lig gol kralı.. ya da nebileyim diğer sağ oyuncuların. maç çok zor geçicek. o yüzden galibiyetime kesin diyemiyorum. yenilirsem ya da berabere olursa şaşırmam demek istiyorum.. :)

That's me.

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

volkan abiden 4 tane yedim sen 6 tane atmışsın ;D

gözüm büyülendi şahsen ;D

That's me.