Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı YapMaalesef başarısız oldun Di Stefano Pasa!
Ligi 9'inci sırada bitirmek ne rezalet bir performanstır böyle!

Senin hakkında her zaman şüphelerim vardı Di Stefano Pasa, seni işe alırken eşim senin bu koltuğa oturmaya hazır olmadığını söylüyordu, ki haklıymış da!

Takım istatistiklerine bir göz at. Kendinden utanmalısın. Gözümün önünden kaybol!

Başkan ne salak adamsın ya..

Ligin son kaç haftasını domine etmişim daha konuşuyorsun!

Sen kovamazsın ben istifa ediyorum ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

son maç 4-2-4 oynadım full hücum oynadım :D

skor 1-1 :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

güzel bir lig oldu.. son 21 maçımda sadece 1 mağlubiyet 3 beraberlik aldığım için bir hayli yükseldim.. genç oyuncular almıştım ligin başında.. ortalamam 22 ydi.. ve ilk maçlarda çok zorlandılar.. daha sonra özelikleri arttıkça kendilerine güvenmeye basladılar ve galibiyetle ayrılmaya basladık.. bunun yanında 4-5-1 den 4-4-2 ye dönmem de bir hayli yardımcı oldu daha çok gol atmaya başladım.. keşke gol kralı oyuncum çıksaydı.. ama olmuyor tabi :)

ben kupanında bizim forumdan çıkmasını isterdim aslında.. gürkan abi sende 10 numara top oynattın.. benim maçı kaybetmeseydin belki 6 7 puan farkla şampiyon olabilirdin.. süper bir lig gecti benim adıma.. bende biraz dinlenicem yaklaşık 5 tane taktik çıkarıcam başarılı olabileceğim.. youncuları tanıyıcam.. ve 3. sezona da şampiyonluk parolasıyla giriceğim inşallah kaza bela olmassa. :)

ihsan abi unutma ki şampiyon olsam da ben senin çırağınım ;D sen öğrettin ilk basta sponra ben uyguladım kendimden kattım ve şampiyon oldum yarım sezonda. :) buarada herkese günaydın =)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

erdibatmaz

huntelaar, inzaghi bu sezon fıs çıktı. geçen sezonun gol krallarıydılar. :D beckynin ahını aldık galiba :D
ben bu lig başlamadan önce ara verilsin diyen tek kişiydim. o yüzden bence biraz sönük geçti. noluyo derken takım toparlamak zornda kaldım biraz. tebrikler resul
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

Eaglona   FC performance far below norm

FANTASY CITY - Everything went wrong   at Eaglona FC this season in the league football department.  The   manager of Eaglona FC does not agree with all the critics who claim that   that the team has performed far below the norm. He accused them all of   'scoreboard-journalism'. "We didn't win because of the low-quality   referees in KralKartal.com Forum Cup 2, it's like they were all against   us. It was clear that we dominated each match and created the most   opportunities. We drove our opponents insane with pressure, but they   lucked out by scoring at the most impossible moments. Me and my boys   cannot be blamed for any of that."

By the end of the year, the   size of the audience was halved when compared to the beginning of the   year. The season ticket holders were the only ones who kept coming until   the very last match. It remains to be seen if they are interested in   renewing their membership. Internally, it is already taken into account   that there will be many empty chairs.

çok beğendim bu haberi ya :D
normalin altında performans sergiledi diyenleri skor yazarlığıyla suçlamışım :D
düşük kaliteli hakemler yüzünden kazanamadığımızı hepsinin bize karşı olduğunu söylemişim :D
her maçı domine ettik fırsatlar bulduk rakiplerimizi çıldırttık baskımızla ama bir şansla golü buldular en olmadık zamanlarda
ben ve çocuklar asla utanmıyoruz hiçbir şeyden demişim  :D
taraftarlar da yarıya düşmüş sezon başına oranla :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

1 hafta sonra fln baslariz yeni turnuvaya ve bu sezonun son turnuvasi..

ona gore :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Sanirim artik yaz aylarinda yada yaz tatilinden sonra baslariz :)

herkes baska liglerde baya mesgul oldugundan firsatimda olmadi, kimsede yapilsin demedi  :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Hepsini Resul aldı :D

Edit:Pardon sen 2. dalgadan bahsediyorsun  ;D
Since 1903