Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Oyun oynamıyorum. Ama internet whatsapp twitter ve facebook aktif ve yaklaşık 70-80 görüşme yaptım dün . Abimden almıştım sabah yüzde 100 iken..

Akşam 21 de.. Yüzde 65 idi.. Düşün gerisini..

Fiyatı uygun serkan. Bu çok önemli. 1200 liraya alınabiliyor G2..

Rakipleri 2500 olacak..

Valla touchwiz için kopya diyorsan keşke samsung lg yi kopyalasa. En azından takılması olmaz ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Abi önümüzdeki aylarda hangi telefonlar piyasaya çıkacak.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: RCA - Mart 11, 2014, 01:53:02
Abi önümüzdeki aylarda hangi telefonlar piyasaya çıkacak.

Resul bununla ilgili dün yazı yazdım..

http://volkanca.net/yeni-telefonlar-nasil-z2-s5-new-one/

İncele kafana takılan varsa sor ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Gerçekten etkileyici o zaman batarya durumu.. Onca şey %65 helal olsun valla.

Fiyat konusuna gelince arz-talep ilişkisi bence bu durum telefon dünyasında.. LG, Samsung kadar satsın onlarında fiyatları artar diye düşünüyorum.

Yukardakı yazıyıda okudum bu arada s5'i bende beğenmedim, yani nebiliyim bi fark göremedim s4'le arasında. Bu konuda ne düşünüyorsun asıl Volkan abi bunu merak ediyorum ? Aynı gibi demişsin yazıda ama fazla detaya girmemişsin merak ediyorum gerçekten bi Samsung kullanıcısı olarak.

Normal bir telefon kullanıcısı olarak benim göremediğim can alıcı bi fark varmı? Böyle sorıyım daha doğru olur.

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Z2 tam benlik.

Note 3'ü satıp alınır aslında. Sony sonuçta.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Lg2 ile suan hic bi telefonu bizzat lg ye dokunmadan bosa kiyaslamayin
Telefon akıllı sarji bitmiyor
Görüntüsü nepnet
Kamerası oldukça iyi suan telefonumu degistirsem direk alırım

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 11, 2014, 02:47:33

Yukardakı yazıyıda okudum bu arada s5'i bende beğenmedim, yani nebiliyim bi fark göremedim s4'le arasında. Bu konuda ne düşünüyorsun asıl Volkan abi bunu merak ediyorum ? Aynı gibi demişsin yazıda ama fazla detaya girmemişsin merak ediyorum gerçekten bi Samsung kullanıcısı olarak.

Normal bir telefon kullanıcısı olarak benim göremediğim can alıcı bi fark varmı? Böyle sorıyım daha doğru olur.

Yepyeni bir işlemci kullanıyor. Dünyanın en iyi işlemcisi aslında.

Samsungun her telefonu aslında yüksek donanım kullanıyor. Ram dışında felan son derece iyi..

Ancak yazılım tarafı çok kötü. O donanımını herhangi bir başka cihaza koyar uçar :) O kadar deyim..

S5 içinde aynı şeyler. En yeni işlemci kullanılmasına rağmen, kasıntı devam ediyor. Bununla ilgi Google Samsunga zaten uyarı verdi. Bunu düzeltmesi lazım..

Ama dediğim gibi ekran olsun, kamera olsun harika bir cihaz ama ama ama..

Yazımda yazdığım gibi S4, ONE , G2 , xperia z yda z1 kullanıyorsanız hiç gerek yok bu sene telefon almanıza..

Bekleyin..2015 te çıkacak telefonlara yönelin.

s6, one 3 , g4 yada z3 gibi :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıcan bir tane iphone kullanıcaksın işte. Android'e geçtin mi yetinmeme fobin başlayacak. Habire yenisi habire yenisi

That's me.

IL Capitano

Söylemesi ayiptir Esime bir tane iphone 5s aldim. Pazar gunu dogum gununde verecegim.
Hep ben telefon degistirdigimde eskiler ona kaliyordu, artik sifir bi telefon zamani geldi diye dusundum.
Iphonedan da vazgecmiyoruz.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Eyvallah BusraCan. Hayat karsilikli bunuda unutmamak lazim.  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: RCA - Mart 11, 2014, 12:51:28
Alıcan bir tane iphone kullanıcaksın işte. Android'e geçtin mi yetinmeme fobin başlayacak. Habire yenisi habire yenisi
Iphone da öyle..

Her sene bir model çıkıyor..

Android amiral gemilerde öyle..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net