Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

hadi yaaa.. oldukça pahalıymış.. 1900 lira oldukça yüksek bi rakam..

iphone4'ü versem yada satsam, üstüne bin lira vermek gerekiyor o telefonu almak için yani..

şuan için bu fikirden vazgeçtim, daha doğrusu erteledim.. bunu hemen başaramam :/

teşekkür ederim yğit bu arada :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

önemli değil.
taksit kalkmadan aldım ben iyi denk geldi :D
alamazdım yoksa.
12 taksit ödeyeceğim. 2,5 ayı gitti. kaldı 9,5 ay.

Medcezirde de samsung sponsor olmuş her şey samsung. Gear,Note 3 kullanıyorlar hep. bazı özellikleri orada görüp öğrendim :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Sercan alırsan eğer bayağı büyük gelecek sana iphone 4 sonrası.
Erdi'de de var iphone 4 bana acayip küçük gelmişti aldıktan sonra bakınca.
alışasıya kadar zor alıştıktan sonra diğerlerine bakmak zor :D

http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s5-elimizde-video-50571.html

Hiç çekmedi beni s5.

note3 daha iyi gibi geldi. 4.4 ile geliyormuş. İşlemcisi aynı Ram Note 3'te 3 GB S5'te 2 GB

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

altın sarısı çok kro geliyor bana bide para verip bunu alıyolar ekstra zevk işte :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

kitkat geldi cogu telefona lanet s4 e bi gelmedi gitti. Ayrica Lg nin cok ince bir telefonu var s4 e benziyor. siniftaki bir elemanda gordum modeli nedir bilen var mi ?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Kitkat ne ya ? ;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

LG G2 dir.. S4 ü alır alır yere vurur :)

Kitkat..Android kit kat..

Android sürümler :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

note 2 ler 4.3 4 ay gecikme ile aldı kit kat ı gelecek yıl görürüm artık :)

bir daha samsung alırmıyım biraz zor .
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

RCA

Abi LG G2 almayan kafama ya. Telefon o kadar asil duruyor ki. Kuzenime aldırmayı düşünüyorum benden öneri istedi LG G2 ve ya HTC ONE önerdim
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Yeni telefonlar tanıtılıyor..Beklesin bir ay daha..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ben bu konuda çok yazdım..

hatta sanda yazmışım erhun.

one ile s4 ü kıyaslamam bile demişim..

ama halen samsung en çok satan model..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Samsung her zaman daha fazla satar, ne LG ne HTC geçemez bu net bir öngürü bence ..

Ayrıca LG' G2nin neye göre daha iyi olduğu söyleniyor onu anlayamadım.. Samsungun toucwizini resmen çalmışlar, ayrıca şu an piyasada klavyesi en çok eleştirilen telefondur.

Bide allah aşkına arka tarafta açma-kapama tuşumu olur ? Cepte bile yanlışıkla basılır ona.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 11, 2014, 01:10:11
Samsung her zaman daha fazla satar, ne LG ne HTC geçemez bu net bir öngürü bence ..

Ayrıca LG' G2nin neye göre daha iyi olduğu söyleniyor onu anlayamadım.. Samsungun toucwizini resmen çalmışlar, ayrıca şu an piyasada klavyesi en çok eleştirilen telefondur.

Bide allah aşkına arka tarafta açma-kapama tuşumu olur ? Cepte bile yanlışıkla basılır ona.

Valla Serkan bunu başka bir yerde yazma bence :)

Herşeyden önce zaten donanım olarak ezer geçer. Batarya olarak ezer geçer.. İKİ gün giden akıllı telefon gördün mü mesela.. LG G2 gider..

Touchwiz çalınmış değil LG de uzun seneler zaten bu şekli kullanıyor..

Klavye beğenmiyorsan ki bence güzel marketten yeni klavye indir. Android için bu sorun değil :)

Arka tarafta açma kapama tuşu cepte basılmıyor. Ayrıca lg de ekran açıp kapatmak için tuşa basmana gerek yok. ekrana iki kere dokun yeter..videosu aşağıda aşık olma sakın :)

Knock Knock (or knock on) on the LG G2

Arka taraftaki tuş ses açma kapama tuşudur ve sihirli tuş denir. Mesela telefonu eline al ve baş parmağın nereye gidiyor bak :) Mühendislik harikası kabul ediliyor o düşünce..

LG G2 ile S4 asla ve asla kıyaslanamaz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Telefona zaten kötü diyen yok sadece bu kadar abartılı üstün olduğunu düşünmüyorum s4ten. :)

Ayrıca 2 gün gider deniliyor ben hiç kullanmadım, ancak 2 gün gideceğini hiç sanmıyorum bir akıllı telefonun hiç kullanmazsın sadece whatsapp falan takılırsın o ayrı konu ama oyun oynayarak falan gitceğini hiç düşünmüyorum. Ha birebir ben kullandım oyun oynadım herşeyide yaptım yaşadım diyorsan ona bişey diyemem abi tabi.

Birde touchwiz diyince insanların aklına Samsung gelir ki Samsun'un çıkarttığı birşey, LG g2 deki tema ve arayüzün aynısı gelir yani dolayısıyla.. Bu touchwiz konusunda ısrarcıyım kesinlikle birebir kopya, yani benzeri değil direkt aynısı. Hani bu tür kullanıyo senelerdir denirde bu kadarda aynı olmaz ki.

Arkadaşımdan dolayı sadece gördüğümü yazıyorum bu arada, yoksa donanımsal olarak güzel ve şık telefondur ona lafım yok ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~