Ana Menü

Tabata'ya talip çıktı!

Başlatan CR7, Aralık 11, 2009, 05:13:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Eskişehir`in hocası Rıza Çalımbay, "Müthiş bir futbolcu. Eğer Beşiktaş da kabul ederse, ligin ikinci yarısında onu kiralık olarak renklerimize bağlamak isteriz" dedi.

8 milyon Euro'ya transfer edildi, bir türlü bekleneni veremedi...Beşiktaş'taki Rodrigo Tabata krizine, eski bir Beşiktaşlı olanEskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'dan çözüm önerisi geldi.Siyah-Beyazlı formayla vasatı aşamayan ve eleştiri oklarının hedefiolan Tabata'yı öve öve bitiremeyen Çalımbay, "Omüthiş bir futbolcu. Sanırım Beşiktaş'ta bir takım sorunlarlaboğuşuyor. Yoksa ikinci yarı takımına büyük katkı sağlayacağından hiçşüphem yok. Türkiye'de en beğendiğim yabancı oyunculardan birisidirTabata... Ancak bir türlü rahat bir şekilde kendini gösteremedi, hepeleştirildi. Eğer Beşiktaş da kabul ederse, kiralık olarak ligin ikinciyarısında kendisini transfer etmek isteriz" diye konuştu.Orta sahada yaratıcı oyuncu arayışı içerisinde olan EskişehirsporYönetimi'nin de harekete geçtiği ve temaslara başladığı öğrenildi.

Son söz Denizli'nin...
Beşiktaş Yönetimi ise Tabata konusunda çekimser davranıyor. Liginikinci yarısında takıma dönmesi kesinleşen Matias Delgado'nun gelişiylebirlikte, yabancı kontenjanı krizi yaşanacak. Bu sorun, Tabata'nınkiralanmasıyla çözülebilir. Ancak Başkan Yıldırım Demirören'in, 8milyon Euro bonservisle alınan Tabata'nın gönderilmesine sıcakbakmadığı konuşuluyor. "Transferde tek yetkili benim" diyen teknik direktör Denizli, Tabata konusunda son sözü söyleyecek.

Fanatik
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

tabata gider gitmelide..

çok büyük meblağlar ancak kendisine olan güvenin yeniden gelmesi gerekiyor..

mümkünse nihatla beraber gitsi,nler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

çek git bebeğim uzaklara
bari geldiği paranın yarısınıda olsa alabilsek yaa

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Tabata gider Delgado döner mi, bence gitmez..

Gondermek isteselerde artik herkes 8 milyon ne diye verdin kiralik vereceksen diye cikisir,

bunu göze alamaz Demiroren..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 11, 2009, 09:56:04
çek git bebeğim uzaklara
bari geldiği paranın yarısınıda olsa alabilsek yaa
yarısınamı yok artık o adama vereceklerı en fazla para 2milyon oda en fazla :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Bobo bu kadar formdayken yollanılmaz. Fink takıma uyum sağlamaya başladı. Tello son maçlarda sürekli yer alıyor demek ki Denizli ile aralarında olan şeyleri halletmişler. Ferrari-Sivok-Ernst'İ de yollamayacaklarına göre..

Tabata'yı ya %100 zararla elimizden çıkartırız belki daha fazla.. Delgado da döndüğünde asıl mevkisi 10 numara olan 3 adam kalacak..

Bilmiyorum bana Tabata yol alır gibi geliyor
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Öyle bir ihtimal yok devre arası kiralık yollamazlar.
Bölünür senin için uykular!