Ana Menü

Batuhan'dan Denızlıye Isyan...

Başlatan Cem Goren, Aralık 05, 2009, 13:26:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Hürriyet`in haberine göre, 9 rakamı dünkü maçta Beşiktaş'a yaramadı. Süper Lig'de 9. maçında Diyarbakır'a takılarak bu sezon üst üste maç kazanma rekorunu elinden kaçıran siyah beyazlılarda, 9 numaralı formayı giyen Batuhan Karadeniz'in da forma isyanı vardı.

Geçen sezondan bu yana polemiğe girdiği teknik direktör Mustafa Denizli ile yıldızı bir türlü barışmayan 18 yaşındaki santrfor, Diyarbakırspor maçından önce de isyan bayrağını açtı.

Çünkü boğazım ağrıyor

Karşılaşma öncesi kadroyu açıklayan Mustafa Denizli'nin ilk 11'e almadığı Batuhan Karadeniz yedek olduğunu öğrenince, "Hocam ben yedek soyunmam" dedi. Denizli, nedenini sorunca da şu karşılığı verdi: "Çünkü boğazım ağrıyor."

Geçen sezon kendisini Eskişehirspor'a kiralık veren Mustafa Denizli'ye, "Ben döneceğim ama sizi bilmem" dediği iddia edilen, ardından katıldığı televizyon programlarında eleştirilerde bulunan Batuhan, kadroya girmediği zamanlarda da sivri dilli demeçler vermeyi ihmal etmedi.

Mustafa Denizli'nin her defasında affettiği ve "ondan yararlanacağım" dediği Batuhan konusunda genç oyuncunun dünkü çıkışından sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

Denizli ile yıldızı hiç barışmadı

Mustafa Denizli ile Batuhan Karadeniz'in yıldızları hiçbir zaman barışmadı. Geçtiğimiz sezon ikili arasında şöyle bir diyalog yaşandı:

Denizli:
Gitmek isteyen bana gelsin; transferi için gereken her şeyi yaparım.
Batuhan: Hocam, ben gitmek istiyorum.
Denizli: Neden Batuhan?
Batuhan: Büyük paralara transfer edilen Bobo ve Nobre'yi kesemeyeceğime göre burada durmamın bir anlamı yok.
Denizli: Gitmeni istemem ama karar senin.
Batuhan: Sağolun hocam.
Denizli: Gelecek sezon tekrar beraber oluruz.
Batuhan: Hocam, gelecek sezon ben burada olurum da, siz burada olur musunuz!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

hurriyet nede olsa, haberin icerigi sacma, verilen diyalog 1 sene öncesinin (oldu mu olamdimi belli degil).

hurriyet alma aldirtma..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

umarım yalan haberdir..

yedekte olduğunu öğrenince oynamamak pek hoş olmaz..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bu kadar saçma  ve yalan bir haber olamaz yahu :)
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Cem Goren

Mustafa Denizli ile sorunlar yaşayan genç oyuncu Batuhan Karadeniz son Cska Moskova maçından sonra takımdan ayrılmak istediğini dile getirdi.Takımda yer bulamamasına anlam veremeyen genç oyuncu Beşiktaş yönetimine daha fazla durmak istemiyorum cevabını verdi.

Bunun üzerine Batuhan`a sakin olmasını söyleyen yönetimin bu karara nasıl cevap vereceği merak konusu.

- HABER1903 -

*Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. HABER1903©

KeePSaKe

Dün cska maçında 19,20 yaşında insanlar oynadı ama bizde Batuhan a 1 kere bile şans verilmedi. Denizli gençlere güvenmiyor...
Since 1903

Cem Goren

+18 !

Gitsin,kurtulsun ama şimdiden söyleyim biz kaybedeceğiz..

Cem Goren

NoPasaran

Sakatlığı olan Batuhan idmana katılmadı..

Aynı rüştü ve holosko gibi :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

(ÖZEL HABER) Beşiktaş'ta Batuhan Karadeniz'in takımda kalıp kalmayacağı konusu basında sürekli manşetleri süslemeye devam ediyor. Gençoyuncu ve menajeri Ahmet Bulut'tan, son günlerde sayısı artan BatuhanBeşiktaş'tan ayrılmak istiyor yönündeki haberlere yanıt geldi.
AhmetBulut, genç oyuncunun Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve siyah-beyazlıkulüple üç yıllık daha mukavelesi bulunduğunu hatırlatırken, Batuhan'ınağzından yazılan bu haberlerin tamamen asılsız olduğunu belirtti.

Bulut,bu haberlerin nasıl ve nereden çıktığını bilmediğini söylerken,Batuhan'ı yıpratmaya yönelik yapılan bu haberlerin artık son bulmasıgerektiğini söyledi.
Batuhan ise böyle bir açıklamayapmadığını, Beşiktaş'tan gönderilmediği sürece ayrılmak istemediğinive sakatlığından bir an evvel kurtularak golleriyle takımına katkısağlamak istediğini belirtti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net