Ana Menü

Antu Kudurmus Sasırmıs

Başlatan Cem Goren, Kasım 30, 2009, 18:01:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Sımdı antuda bızım maç topıgını gezerken gozume takıldı bırcok besıktaslı antuda elını kolunu sallaya sallaya yorum yapıyor halada cakmamıs gerızekalı angutlar bıde ıyıydınız ama nereye kadar dıyor http://forum2007.antu.com/KonuOkuZiyaretci.aspx?gID=31&fID=17&kID=22179&sayfa=23
s.volkan dıye bır uye resmen yazmıs cızmı besıktas dıye ardındanda febelıler yok guzel yazmıssın falan yarıldım okurken :ahaha :ahaha :ahaha
HAKKETEN ANGUT BUNLAR :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

cidden ha s.volkan nerde görsem volkan abi derim ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bende yazarken buraya baktım senmısın dıye abı ama senın Volkan Basaran yanı b.volkan old. kanaat getırdım o yuzden ırdelemedım :)

NoPasaran

samsunluvolkan

ultraaslan ve antu dada yazıyorum allaha şükürler olsun bazen kovsalarda sorun yok..

hele yenince çok zevkli oluyor  ;D

mateo ferrari konusunuda incele oradada konuştuk  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bu durum forzada olsa ne olurdu bılemem ama antu baya hosgorulu bellı :)
ultraslan zıyaretcıyı almıyor o yuzden gıremıyorum :)

keskinli

sayfa acilmiyor,sildilermi ne?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

Benimde dikkatimi çekti batuyada attım linki daha önce antuda Beşiktaşlı gördüğüm için çok şaşırmadım..

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 30, 2009, 18:15:29
sayfa acilmiyor,sildilermi ne?

Sayfa açık ahmet abi..

Silemzler abi..adamlar üyeleri çok dinlemiyor..

bana kaç defa küfür edip ban yiyenleri, bilirim..sen sakin oldukça sorun yok  ;D

Ancak mesajlarıma baktım bazı eski "abim" yazmış benim adıma bi kaç yerde :D bide mesajlar yok  ??? ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

baya sasırdım ılk gordugum adamlar resmen antuda besıktaslı olduklarını alenen acıklıyor yonetım mod falan artık her ne varsa tık yok :)

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 30, 2009, 18:20:13
baya sasırdım ılk gordugum adamlar resmen antuda besıktaslı olduklarını alenen acıklıyor yonetım mod falan artık her ne varsa tık yok :)

Yasak yok onlarda ancak sen eğer beşiktaşlı isen zaten türk futbolu forumundan başka biryerde çok konuşamıyorsun

bide çok eskiden paf üyelik vardı şimdi varmı bilmiyorum..

heryerde yazamıyorsun ilk başlarda..

ara ara uğramak güzel oluyor ama resmen yaban ellerde oluyorsun..

gerek varmı tartışılır  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Ne bileyim bana saçma geliyor..

Düşünsenize bi fenerli herhangi bir maç sonrası geliyor hepimizin anasına bacısına vs. sövüyor..

Bu küfürler doğru mu oluyor ? Dedikleri oluyor mu  ? Hayır. Sadece kendini küçük düşürücü hareketlerde bulunuyor.. Kendisinin nasıl bi mal olduğunu gösteriyor..

Bana saçma geliyor açıkçası o forumlara girip yazılar yazmak.. Ha tamam orda yazılanları takip etmek hoş ama..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

paf hala var o dıkkatımı cektı nedır ne degıldır dıye baktım.. eglencelı oluyor ama ozellıkle besıktasın kazandıgı maçlardan sonra baya eglencelı oluyor agızlarına dolanmıs bı 8jk bı sanstır bı tane adam gıbı yorum yazan yok nerdeyse

NoPasaran

Umut, yazıları okursan zaten saygı çerçvesinde yazıldığını görürsün..

Aynı kalıpler sıkıyor insanı. Onların senin doğrularını kabul etmesi daha güzel bir duygu.

Bakıyorsun senin oyuncuna imreniyorlar, bakıyosun bunlar nasıl başarılı diyorlar vs vs vs

Küfür olursa zaten heryer kötüdür..forzada olsa kk da olsa başkasıda olsa
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

evet ferrarı ernst falan baya ıclerıne oturmus :) onları okudukca ıyı ısler yaptıgımızı goruyorum helekı kasımpasa maçında maç topıgını okurken karnıma agrılar gırdı hanı adama boyle yorum yok gıbısınden laflar soylettıler resmen :)