Ana Menü

"Beşiktaş taraftarı: 100 yılın en kötü taraftarıdır"

Başlatan Simurg, Kasım 24, 2009, 14:58:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Beşiktaş taraftarı: 100 yılın en kötü taraftarıdır"
Ahmet Çakar, Kanalturk ekranlarında yayınlanan Son Kale programında Başkan Yıldırım Demirören'in telefon bağlantısından sonra Beşiktaş taraftarı için açtı ağzını yumdu gözünü

Ahmet Çakar, Kanalturk ekranlarında yayınlanan Son Kale programında Başkan Yıldırım Demirören'in telefon bağlantısından sonra Beşiktaş taraftarı için açtı ağzını yumdu gözünü

Ahmet Çakar: "Yazıklar olsun böyle taraftara. 100 yılın en kötü taraftarı. Beni şeref tribününe assalar da bunu söyleyeceğim. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en kötü taraftarı. Yemişim desibelini. Sen istersen stadı yık. Ne işe yarar. Geçsinler bu ayakları. tekrardan söylüyorum Beşiktaş taraftarı Türkiye'nin ve 100 yılın en kötü taraftarıdır.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Çakar çok kızd akşam..

Düşündüklerimi düşünüyor.

Beşiktaş Makam koltuğundaki adama edilen küfür , o makama edilmiştir..

Protesto doğal hak ancak küfür asla..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alp Erdem

o makama gelsin adam gibi adam kıymnetini bilmezmiyiz klübü batıran adam hakediyor böyle tepkiyi

+18 !

Sus lan artık topoş..

Etek giydin yetmedi,bikini giydin yetmedi..

Cem Goren

hala bu ınsanlar konusuyor ya ben onu anlayamıyorum allahın belası herıf sen once dedıgın altında kaldıgın lafları bı temızle seref yoksunu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

iste bi serefsizde bu
besiktas taraftarinin dışkısını ye yalaka adam,simdi bi cikarinmi var demirörenden?
töbe töbe
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Ahmet Çakara mı kaldı Beşiktaş taraftarını eleştirmesi ? o giysin jartiyeri öyle konuşsun...
Since 1903

[KralKartal]

Bu adam DELI...

akli dengesi bozuk, sizofren gibi birsey..

takmiyorum bile..

kimdir bu?

Ahmete Kapali Cakar..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

bıraksın bu işleri... vahap beyaaaaaz ahmt çakaaaaar şerefsizsin galatasaraay :)

carsi52

Alıntı yapılan: V.Basaran - Kasım 24, 2009, 15:08:25
Çakar çok kızd akşam..

Düşündüklerimi düşünüyor.

Beşiktaş Makam koltuğundaki adama edilen küfür , o makama edilmiştir..

Protesto doğal hak ancak küfür asla..

Düşündüklerin derken bu söyledikleri mi ? Merak ettim..

Benim merak ettiğim birşey var.Bu adamı yolda hiç bir BEŞİKTAŞLI görüp saldırmıyor mu ? Çok merak ediyorum gerçekten.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Valla Beşiktaş başkanına edilen küfür, makama edilmiştir.. Küfürü savunmak yanlış.. Protesto okey ama [otomatik editlenmistir]ool git başkan diye bağırılmaz..bu terbiyesizlikten başka bişi değildir..

Çakara saldırmazlar, insanlar sartık sağduyulu.. Oda işini yapıyor, izleniyorda..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şu söylediği laflara mı katıldın ? Bunu sordum..
Bende diyorum diktir ol git demirören.Statta olim yine söylerim.

NoPasaran

Seninkide terbiyesizlik olur kaan :)

Bu düşüncem değişmez..Küfür herkese edilmez, hele Beşiktaş başkanına hiç edilmez..

Ayrıca Sebaya bağıran ve sırtını dönen taraftar için ise 100 yılın değil, futbol taraftarının en rezil taraftarı..O adam halen bize kırgın. Koskoca Süleyman Seba!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Demirörene küfür etmemek,hakaret etmemek terbiyesizlik olur :)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 26, 2009, 01:05:06
Demirörene küfür etmemek,hakaret etmemek terbiyesizlik olur :)
Aynen bu adama artık saygımı göstericez hala ?
Since 1903