Ana Menü

Fikret Orman'da adayligini aciklayacak..

Başlatan [KralKartal], Kasım 04, 2009, 16:09:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Adı daha önce de Beşiktaş başkanlığı için geçen Fikret Orman, Seba ile görüşecek. Çetin`in aday olmaması halinde ise kararını resmen açıklayacak.

Beşiktaş'ta seçim, gündemdeki yerini koruyor. Onursal Başkan Süleyman Seba'nın bu hafta içinde Ankara'ya gidip daha önce adı adaylık için geçen Hikmet Çetin'le son bir kez daha masaya oturacağı öğrenildi. Seba'nın, Çetin'i başkanlık konusunda ikna etmeye çalışacağı ifade edilirken, seçimle ilgili olarak ise sıcak gelişmeler sürüyor. Çetin'in adaylığa yanaşmaması halinde ise bu kez devreye Fikret Orman'ın gireceği gelen bilgiler arasında. Ocak ayındaki seçim öncesinde Fikret Orman'ın ciddi anlamda bu işin içinde olmak istediği belirtildi.

Şimdiden hazır...
Orman'ın, Çetin'in görevi kabul etmemesi durumunda üçüncü aday olarak başkanlığa talip olacağı belirtildi. Yaşanan gelişmelerin ardından Orman'ın yakın çevresine, "Hepimizinel birliği ile Beşiktaş'ı en iyi yerlere getirmesi gerekiyor. Beşiktaş için en iyisini yapmaya hazırız" dediği öğrenildi.

Fanatik

ne kadar dogru acaba, kaynak fanatik  ??? Aday olursa sizce Aksu mu, Orman mi , YD mi olmali?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Adaylar çoğaldıkça oylar bölünecek tek aday olmalı başka türlü gitmez Y.D.

[KralKartal]

F.Orman, Aksu yonetiminde olabilir mesela...

+18 !

Öyle olur tabi abi ama 2 aday Y.Dnin kalma olasılığını yükseltir..

[KralKartal]

Belki Orman Y.D ye calisiyor, ki bir destekliyor bir karsi oluyor

ORMANda dönek

İpek Şen

Fikret Orman'a karşıda bir hoşgörüm yok al birini vur ötekine.Oyların bölünme tehlikesi pek sorun olmaz adama oy verenler belli zaten.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

+18 !

İpek Şen

Kongreye gerek yok o zaman :)

Yine seçilecek YD..

İpek Şen

Adama oy verenler gene verirse tabiki seçilecek ya ne sanıyorsunuz anlamıyorumki adam paralı üye aldı kulübe kendini seçtirmek için. Oy vermek artık vicdanına kalmış herkesin şu saatten sonra paralı üyelerin dönmesini beklemekten başka çare yok.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

+18 !

Boğaz köprüsüne çıkıp Yd seçilirse atlayacağım desin biri belki adaylığını çeker :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 04, 2009, 16:39:37
Boğaz köprüsüne çıkıp Yd seçilirse atlayacağım desin biri belki adaylığını çeker :)

Y.D'nin umrunda bile olmaz :D
Şahsen ben korkuyorum bi güvendiği var bu adamın yoksa kongreyle geldim kongreyle giderim dermi durmadan..İyice korkmaya başladım.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Arayan Fikret Orman mı?Korkusuz Kalem Şemsi Birben soruyor... Ercan Saatçi'nin Galatasaraylı yöneticisi Haldun Üstüner'i yakın bir tanıdığıyla tehdit etmesinin ardından ilginç bir gelişme yaşandıArayan Fikret Orman mı?Sevgili dostlar,Galatasaraylı yönetici Haldun Üstünel'in "Ercan Saatçi yakın bir dostu aracılığıyla beni tehdit etti" açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Galatasaraylılar Saatçi'ye isyan etti. Helal olsun. Ercan Saatçi'nin Beşiktaş aleyhine söylediği sözler de az değil. Biz Beşiktaşlılar tribünde olay çıkarırken İnönü'de olay çıkarırken Fenerbahçeli ve Galatasaraylılar birbirini yemek yerine medyada etkinlik kazanmak için birbirleriyle rekabet halindeler.Üstünel'e Pazartesi günü EtilerDa Mario Restaurant'ta düzelenen yemekli toplantıda telefon edilmişti.Masada kimlerin oturduğunu tek tek belirledi.Ercan Saatçi (Hürriyet Gazetesi Spor Koordinatörü)İbrahim Seten (Vatan Gazetesi Spor Müdürü)Fikret Orman (Beşiktaş eski yöneticisi)Şansal Büyüka ( Lig TV Genel Müdürü)Serdar Güzelaydın (Futbol Federasyonu eski yöneticisi)Mahmut Özgener (Futbol Federasyonu başkanı)İddialara göre Şansal Büyüka, Mahmut Özgener ve Lütfi Arıboğan ekibe 23.30 sıralarında toplantıya katıldılar.Toplantıya katılan kişilerin hepsinin koyu bir Fenerbahçeli taraftarı olması dikkat çekici! Sadece Aziz yıldırım eksik! Masanın ana maddesi Ercan Saatçi'nin yardımcılığına İbrahim Seten'in getirilmesiydi. Tabii masada Galatasaray ve Beşiktaş aleyhinde de konuşmalar olması şaşırtıcı değildi. Galatasaraylı taraftarların kendisine savaş açması belli ki Ercan Saatçi'nin canını sıkmıştı. Fikret Orman'ın da yemeğe katılmasının nedeni yeniden Beşiktaş'a yönetici olmak isteğiydi. Saatçi ve Seten Orman'a destek sözü verdiler. Kulağıma gelen iddialara göre Saatçi daha sonra Orman'dan Haldun Üstünel'i aramasını söyledi. Fikret Orman da Galatasaraylı yönetici Haldun Üstünel'i arayarak Saatçi'nin mesajlarını ona iletti ve "Bu meseleyi kapat" telkini yaptı. Üstünel "Kapatamayız" deyince de "Elimizde senin ve bazı yöneticilerin görüntüleri var. Bunları yayınlar, sizi insan içine çıkamaz hale getiririz" dedi. Buna sinirlenen Üstünel, "Elinizde ne varsa çekinmeden yayınlayın. Seni de adam zannederdim. Yazıklar olsun" diyerek rest çekti ve telefonu kapattı.Ben şimdi burada Fikret Orman'a soruyorum. Bu iddia doğru mu? Çıksın ortaya bu soruma cevap versin. Bir zamanlar Beşiktaş'a başkan adayıydın, Birçok insan senin peşindeydi. Bur umuttun belki. Ama şimdi yönetici olmak için Fenerbahçelilerin desteğine mi ihtiyacın var?Eğer doğruysa yazık etmişisin kendine. Sana yıllarca güvenen dostlarına da yazık ettin.Eğer aradıysan senin yaptığına tetikçilik denmez mi? Bugün yönetici olmak için Fenerbahçelilerle pazarlık yapıyorsan yarın neler yaparsın kim bilir?Benim anlamadığım konu Fikret Orman'ın bu kadar spor camiası ile ilişki içinde olmasının perde arkasında ne var merak ediyorum. Özellikle Fenerbahçeli Spor Müdürü İbrahim Saten'in bir dediğini iki etmemesi ve Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile ilişkisine kötü anlam vermek istemiyorum. Orman her halde yine bu medyadaki dostları aracılığı ile kongrede ortaya çıkmak ve Başkan Yıldırım Demirören'den bir takım tavizler kopartmak istiyor düşüncesini taşımak istemiyorum. Çünkü Orman geçen kongreden bu yana Yıldırım Demirören'in Federasyon delegeliği gibi önemli makamları kendisine tahsis etmişti. Şimdi ki düşüncesini açıklarsa sevinirim. Belki'de Murat Aksu'nun listesine girmek için medyanın önemli isimleri ile resim veriyor düşüncesi de taşımıyor değilim.Ben şimdi bu soruların cevabını arıyorum. Dilerim Fikret Orman ortaya çıkar ve o masada ne işi olduğunu ve bizlere de anlatır.semsibirben@kartalhaber.com
[/]
dogruluk payi nedir aceba??
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

fıkret orman aday olmayacakmıs murat aksuyu destekleyecekmıs
kaynak:haber1903
altın kapılarımız kan oldu tayfun