Ana Menü

M.D: "Sadece kazanmak mutlu etmiyor!"

Başlatan pAscAliAnUmut, Ekim 25, 2009, 01:21:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Eskişehirspor karşısında sergilenen futboldan memnun olmadığını belirterek, "Sadece kazanarak mutlu olan biri değilim" dedi..

Denizli'nin açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

"Futbol olarak çıkışta değiliz ama mücadele olarak, kazanma arzusu olrak, istek olarak çıkıştayız. 3 günde, 4 günde bir zorlu maçlar oynuyoruz. Önemli bir galibiyet aldık. Daha farklı da olabilirdi, berabere de bitebilirdi. Böyle bir deplasmanı yorucu bir hafta sonunda böyle katmak önemli. Çok kazandığımız maç sonrası iyi oynamadığımız maçtan sonra ben futbolcularıma hiç teşekkür etmedim. Mutlu da olmuyorum. Bugün 'mücadele için teşekkür ediyorum' dedi. İyi futbol ve kazanmak çok önemli. Sadece kazanarak mutlu olan biri değilim. Büyük baskılarla geçiyoruz son 1 ayı. Taraftarın sitemde bulunması, gol yollarında yaşanan sıkıntı. Bütün bunları aşacağız."

Batuhan hakkındaki soruya "Batuhan hazır değil. Fizik olarak hazır değil. Son iki A2 maçında görev yaptı.Maç eksiğini gidersin diye oraya yolladım. Batuhan bu formayı hak edecek çizgiye geldiğinde formayı giyer" diye cevap veren Denizli, Fenerbahçe-Galatasaray derbisiyle ilgili ise şunları söyledi:

"Kadıköyde olan derbiler son yıllarda Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle geçiyor. Galatasaray'ın yaşadığı baskı oluyor. İyi futbol bekliyorum. Fenerbahçe, Steua Bükreş maçında iyi futbola yakın bir düzeye geldi. Galatasaray'ın iyi futbol oynama elverişli futbolcuları var."

-BASIN TOPLANTISI-

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli de Eskişehirspor deplasmanının yoğun maç temposu içinde en zorlu deplasman olduğunu belirterek, bu yıl grafiği iyi olan bir Eskişehirspor ile karşılaştıklarını kaydetti.

Zorlu bir Eskişehirspor deplasmanına çıktıklarını anlatan Denizli, şöyle devam etti:

''Bu takım karşısında alınan 3 puan en değerli 3 puandır. Alınan bu 3 puanın neden bu kadar değerli olduğunu önümüzdeki haftalarda göreceğiz. Son haftalarda üzerimizdeki baskılara rağmen maçları kazanmak ve Beşiktaş'a yakışan futbolu oynamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bunu başardığımız ve başaramadığımız anlar oluyor. Beşiktaş şu anda tam isteğim futbol seviyesine gelmedi. Ancak maçı kazanma isteğini gösteriyoruz. Bu gece futbol adına tatmin olmadım. Benim başında olduğum takımın çok daha iyi futbol oynaması lazım.''

Hocamız çok önemli noktalara değinmiş. Ama ben burunlaarın biraz yukarıda oldğunu seziyorum.. Benim başında olduğmd takımın çok daha ii futbol oynaması lazım ne demek hocam  :o
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Kendine güven işte..

Kötü bişeymi..

Futbolu kimse beğenmedi. Bu konuda hem fikiriz , bence bundaki en büyük etken Tellonun kötü futbolu..

ysuuf telloyu keser bu şekilde giderse..

İlerki haftalarda önemini göreceğiz diyor hoca galibiyetin, kehanetler başlıyor  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yenerr17

m.denizli herkese göre sadece şanslı y[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]endi başarısı değil şans diyenler baskın yine.ama görecekler yine m.denizlinin futboldan anlayıp da konuştuğunu

[KralKartal]

Benide mutlu etmiyor... Kac senedir bu kadar kotu futbol gormedim...

yani anlamiyorum, diken ustundeyiz ve her an ortalik 2 maglubiyetle karisacak
bicimde... ve maglubieyt aldigimiz gun, yine baski ve kaos ortami yaratilacak,

sayin denizli acaba neden bu kadar basina demec vermeyi seviyor ki?
Az konus, isini yap, sorun neyse hallet...hoca sensin, isine bak !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Maç sonrası açıklama yapmak HOCANIN İŞİ İHSAN  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

İpek Şen

Şu durumda iyi kötü fark etmiyor benim için açıkcası. Rakiplerimiz kötü futbolla,onun bunun yardımıyla maç alırken artık hedef puan almak olmalı.Tabiki iyi oynayıp durumumuzu garanti altına almalıyız ama ilk hedef galibiyet.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!