Ana Menü

Kaptan konustu

Başlatan djinonu, Ekim 11, 2009, 03:49:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcularından İbrahim Toraman, "İşler kötü gidince bir suçlu aranıyor. Tribünler yönetimi, yorumcular Mustafa Denizli'yi hedef alıyor. 4 ay önce taraftarını sokağa döken çifte kupa kazanan Beşiktaş, bugün kötü sonuçlar alıyorsa, bunun tek sorumlusu futbolculardır" dedi.
Lige verilen arada toparlanacaklarına inandıklarını da söyleyen İbrahim Toraman, "En kısa sürede başkanımızın ve hocamızın yüzünü güldürecek sonuçları alacağız. Üç kupada yolumuza devam ettiğimizi kimse unutmasın. Beşiktaş camiası bundan daha kötü günleri de gördü ve geride bıraktı. Önemli olan kötü zamanda dost ve destek bulabilmektir" şeklinde konuştu.
ÜMRANİYE'DE KRİTİK ZİRVE
4 ay öncesine oranla değişenin sadece saha sonuçları olmadığını da söyleyen İbrahim Toraman, "Geçen yıl bizi zafere götüren şey sadece kazandığımız maçlar değildi. Haftada bir gün değişik futbolcu arkadaşların evinde toplanıp sohbet ederdik. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Şimdi ise selamlaşmak dışında bir şey yapmıyoruz. Sadece gol atmayı değil, kim olduğumuzu da unuttuk. Rüştü, Yusuf, Üzülmez ve Nobre ile görüştüm. Kasımpaşa maçı öncesinde Ümraniye'de sadece futbolcuların katılacağı bir zirve toplantısı yapacağız. Aile olduğumuzu yeniden hatırlamamız gerekiyor" şeklinde konuştu.
Ameliyatı sonrasında kendini hazır hissettiğini belirten, Toraman, "Şans bulduğum an formamı bir daha kimseye kaptırmayı düşünmüyorum" dedi.

-Türkiye-

kaptan diyorum cünki toraman ve üzülmeze en cok yakisan kaptanlik bu takimda...

ALONE EAGLE

Hadi oaradan iş işten geçincemi konuşma yapacaksınız, Nobre ,bobo, tello, nihat gibileri paradan başka şey konuşmuyorlar ki. Boşuna konuşma falan yapmayın. Şampiyonluk gittti umarım yukarıda saydığım isimlerde defolup gider.
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

İpek Şen

Bir takım futbolcuları futbolcu olduklarını,takım olduklarını,görevleri olduğunu neden unutur?
Beklenen başarı gelmemiştir , tribün taraftar başarıya açtır, her maç küfür edip maçla ilgilenmez bu da futbolcuya gına getirmiştir biz nasıl oynarsak oynayalım bunların umrunda değil derler, yönetim futbolcusunun yüzüne bakmaz,teknik direktör görevini yapmaz kimsenin kimseye sorumluluğu olmazişte o zaman futbolcu adınıda unutsa haklıdır ama bunların hiçbiri bizim tkımımızda olmazken futbolcuların futbolculuğu unuttuk demeleri sadece bahanedir.Hiçbrininin söylediğinin inancı kalmadı artık.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!