Ana Menü

Spor Expreste olay var! Eşkiyalar çoluk çocuk nasıl dövdü

Başlatan NoPasaran, Ekim 10, 2009, 13:26:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kadın, erkek, çocuk dinlemeden saldırdılar isimlerini verdik, fotoğraflarını yayınladık inkar ettiler. Şimdi ise görüntülerini yayınlıyoruz. İnanılmaz görüntüler bu akşam Spor Express'te!

Tribün terörünü var dedik, 'Biz Beşiktaşlıyız' dediler. Fotoğrafları yayınladık 'Biz orada değildik' dediler. İsim isim eşkıyaları afişe ettik kanal basıp eşkıyalığı belgelediler!

Şimdi ise Tuğrul Yenidoğan'ın gösterdiği gazetecilik başarısı ile tarihe geçecek olan bu tribün terörünün görüntülerini yayınlıyoruz.

Bu akşam Spor Express tribün eşkıyalarının, İnönü Stadı'nda nasıl terör estirdiklerini, acımasızca çıkartılan kavganın nasıl yönetildiğini anbean görüntüleri ile ekranlara taşıyacak.

Ana Haber bültenin hemen ardından Cem Tv'de saat 20:05'te yayına girecek olan Tuğrul Yenidoğan ve Ahmet Erzurumlu'nun hazırlayıp sunduğu Spor Express'te bu akşam Türk Spor tarihine geçecek görüntüler yayınlanacak.

FIFA eski hakemi Muhittin Boşat'ın konuk olacağı, Gazeteci-yazar, Ömer Gürsoy'un canlı telefon bağlantısı ile 'tribün terörüne bulduğu çözümü' anlatacağı Spor Express'i sakın kaçırmayın!

Cem TV'yi;

DIGITURK KANAL 47,  D-SMART KANAL 142, Türksat 3A 12729 frekanstan ve yakında Kablo TV'de izleyebilirsiniz.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

aRýZa

Geçen gün bazı olayları gösterdiler... 50-60 kişilik grup üst tarafa çıkarak ÇARŞI'nın bulunduğu yerin ilk 3 sırasına geçiyorlar... Tabi baya bir kavgadan sonra... ondan sonra '' 2 Kupayı unutma Vefasızlık Yapma '' pankartını açıyorlar...

50-60 kişiden biri sete çıkıyorsa benim gözümde artık ÇARŞI bitmiştir... önceden olsa orayı kim işgal edebilirdi...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ALONE EAGLE

(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: aRıZa - Ekim 10, 2009, 16:57:35
Geçen gün bazı olayları gösterdiler... 50-60 kişilik grup üst tarafa çıkarak ÇARŞI'nın bulunduğu yerin ilk 3 sırasına geçiyorlar... Tabi baya bir kavgadan sonra... ondan sonra '' 2 Kupayı unutma Vefasızlık Yapma '' pankartını açıyorlar...

50-60 kişiden biri sete çıkıyorsa benim gözümde artık ÇARŞI bitmiştir... önceden olsa orayı kim işgal edebilirdi...

çarşı bitmez bilader... kimde de bi yeri zaptetmemiş bu arada. daha da pislik çıkmasındiye yol verilmiş. kasımpaşa maçında ve bundan sonra böyle bi hareket olsun bakalım. kim nereyi zaptediyomuş.

aRýZa

Sana göre bitmeyebilir ama bana göre bitmiştir... Ben zaptediler demedim... önceden o sete kim çıkabilirdi amigolardan başka... Son maçta sette ne olduğunu görenler gördü... Kasımpaşa maçında KARAGÜMRÜK yerini alacaktır... olay çıkar mı bilemem... inşallah da çıkmaz... Ben yine Kapalı alt ve üstü birlikte tezahurat ederken görmek istiyorum... Bekleyecez artık... Şurda 6 gün kaldı maça...

inadına BJKaRaGüMRüK...

[KralKartal]

CARSIýi elestiririm, duzeni elestiririm, bu gidisati onceden dile getirdik
ismimizi degistirdik, yolumuzu degistirdik, UYANIN DEDIK!

Bizi dinleyen olmadi...CARSI bu hale dustu!! Iste coluk cocugun eline CARSIYI verirseniz
herkes CARSI olursa bu devirde, seni settende indirirler, sana YUHta cekerler..

CARSI onun bunun masasi degildi, ve artik masa olmus.. Burada zaten kaybetti..
Ama CARSIYI bu hale getirenlerde birgun hesap verip, o tribunden gidecekler !!
CARSI eski CARSI olarak, Besiktas var oldukca, VAR olacak..

karagumruk gitsin kendi tribunlerini ele gecirsin, artistlik satmasinlar..
Isteselerdi, olayda cikardi, karagumrukte alirdi nasibini, ama kan dokulrudu orada,
fena olurdu, iki tarafta yara alirdi, ama kalan sahalar bizim olurdu !

Zamaninda Asya kartallari ilede bu tur mevzular oldu, onlarida indirdiler..
ama yanlis tabiki, BIRLIK olmak lazim...

RANTIN oldugu yerde BIRLIK BERABERLIK bir gun bozulur !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

Bozuldu da ihsan abi... Kasımpaşa herşeyin belli olacağı bir maç... Sadece Karagümrük taraftarı mı rantçı... Çarşı'dan olup rantçı olan insan da çok...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ALONE EAGLE

Madem karagümrüğü yı çok seviyorlar karagümrüğü desteklesinler paralı köpeklik yapmasınlar. BEŞİKTAŞ lılarsa ozaman karagümrüğü bıraksınlar. BEŞİKTAŞ tribününde karagümrük forması ile dolaşmak ta neymiş, BEŞİKTAŞ ın yanında karagümrük ne oluyor kim oluyor ? Esamesi okunmaz. Ama para yediren y.d gibileri varken aç köpekler asalaklar BEŞİKTAŞ ın peşini bırakmazlar.
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

[KralKartal]

kasimpasa degil karagumruk..

devir rant devri olmus zaten

o eski taraftar profilinin ruhuna fatiha
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: aRıZa - Ekim 11, 2009, 11:26:23
Sana göre bitmeyebilir ama bana göre bitmiştir... Ben zaptediler demedim... önceden o sete kim çıkabilirdi amigolardan başka... Son maçta sette ne olduğunu görenler gördü... Kasımpaşa maçında KARAGÜMRÜK yerini alacaktır... olay çıkar mı bilemem... inşallah da çıkmaz... Ben yine Kapalı alt ve üstü birlikte tezahurat ederken görmek istiyorum... Bekleyecez artık... Şurda 6 gün kaldı maça...

inadına BJKaRaGüMRüK...

kardeş.. Ben Beşiktaşlıyım diyen herkes Beşiktaşlıdır. Sarıyerli olur Kasımpaşalı olur Güngörenli olur Erenköylü olur Karagümrüklü olur farketmez. Hepimiz Beşiktaşlıyız... Ama Karagümrüğün yeri gözümüzde ayrıdır. Karagümrük güçtür, tribünde renktir, kardeştir.

Amma velakin Beşiktaşlı Beşiktaşlılara Karagümrüklü Beşiktaşlıların şekil yapması diye bişey kabul edilemez. Semtt tribünü bırakmış yüzlerce adam var. İhsan'ın bahsettiği bozulma nedeniyle ve başka sebeplerle herkes bıraktı tribünü... Set çoluk çocuğa kaldı.

Bu kasımpaşa maçında bir sürü adam ben dahil geri dönüyoruz. Karagümrüklüler, çıkar amaçlı yönetim yaltakçılığı yapmadıkları süece ve Beşiktaş semtinin tribün tayfasına saygısızlık etmedikleri sürece can kardşimiz kan kardeşimizdir.

Aksi bi durum bu maçta da olursa sonu kötü olucak. Çünkü bu maç kapalı üst kat sette çoluk çocuk değil, o yerin asıl sahipleri olacak.