Ana Menü

Pascal Nouma = Zlatan İbrahimoviç

Başlatan NoPasaran, Ekim 02, 2009, 12:20:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Biraz önce bir dergide Beşiktaş eski yöneticilerinden İbrahim Altınsayın röpostajını okurken bir transfer olayını ele almış. O dönem büyük umutlarla getirilen Scala bir tane santrafor istiyor ve Beşiktaş yönetimi Hem İbrahimoviç hem Pascal Nouma hemde P.Van Hoojdonk ile prensip anlaşmasına varıyor. Hatta klupleri ilede anlaşıyor..

Scalaya diyorlar seç beğen al.

İbrahimoviç o dönemle Malmö de oynuyor ve yeni parlıyor. Bize tecrübeli adam lazım deyip red ediyor. Onun yerine iki oyuncudan genç olan Noumayı alın diyor.

Çokta önemsemedim aslında okuyunca haberi. Pascal Nouma kimsenin veremediklerini bize veren ender bir oyuncuydu.Ne Messi ne Zlatan onun bizde yarattığı etkiyi yaratamazdı.

Pascalı her seyreden Beşiktaşlı onu anlatırken gözleri dolar eminim. Galatasaray yada Fenerbahçede kim var anlatırken gözleri doldurabilecek bir oyuncu? Hagimi Alexmi yada Hakan Şükür mü?

Benece hiç birisi

Fransada Doğdu

Beşiktaşlı oldu

Helal olsun sana

Pascal Nouma

http://pasaa.wordpress.com/2009/10/02/zlatan-ibrahimovi-pascal-nouma/
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Kimse Pascal olamaz... Bir futbolcu insana bir sirt numarasini bu kadar mi sevdirebilir?

21 numara !

Ki baktigimda Pascal cok iyi futbolcuydu... Yetenekliydi ve bana gore komple bir
futbolcuydu... ama Agresifti.. Yeteneginin kiymetini bilemedi..

Zamanidna Fransiz milli takim TD Pascal icin, Deli olmasa o milli takimin degisilmezi olur ve onu takima alirdim demisti... Her an kirmizi gorecek bir futbolcuydu...ama biz onu sevdik.

kendi ulkeside ona sahip ciksaydi Pascal akillanabilirdi... Ve buyuk takimlarda oynayacak
bir futbolcuydu... Ama o 21 numara ile gönlümüzde herzaman
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

degıl ıbrahımovıc kralı gelse pascal kadar olamaz o formanın yakıstıgı baska bırısı olamaz dunyada yok boylesıCok Sevdık Senı Be KARA COCUK
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Şimdi biz böyle düşünüyoruz ama pascal yerine zlatan gelseydi zlatan hakkındada böyle düşünebilirdik :D
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Dusunemezdik, cunki o BESIKTASLI olamazdi...

Pascal bizden biriydi, bizden biri, o yuzden sevildi..
Seviliyor..

Zlatan gibiler para icin oynar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Guti ORÇ.

Pascal başkaydı,o dönemde Ronaldo(Brezilyalı) gelse şimdi bu kadar sevilmezdi diye düşünüyorum.

+18 !

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun