Ana Menü

Mustafa Denizli "Futbolcularıma ve taraftarıma güveniyorum"

Başlatan NoPasaran, Eylül 21, 2009, 21:14:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ankaraspor maçını oynamayacak olan ve Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacağı CSKA Moskova maçı hazırlıklarına başlayan Beşiktaş'ta takımın üzerindeki kasvetli hava dağıtılmaya çalışılırken teknik direktör Mustafa Denizli, istifa söylentilerine cevap verdi.

Ligtv muhabiri Ersoy Özdem'in verdiği bilgilere göre, başkan Yıldırım Demirören'le telefonda görüştüğünü ve istifayı kesinlikle düşünmediğini belirten Denizli, oyunculardan hiçbirine de ceza  verilmeyeceğini açıkladı. Futbolcuların yaşanılan puan kaybıyla en büyük cezayı yaşadığının altını çizen tecrübeli teknik adam  "Bu saattten sonra kimseye ceza ceza vermeyiz" dedi.

Denizli, sözleşmesinde tazminat maddesinin bulunup bulunmadığı sorusuna ise, ''Ben Beşiktaş ile olan sözleşmeme tazminat maddesi koydurtmam. Sözleşmem açıktır'' diye konuştu.

Bir soru üzerine, ''Benim çalışmalarımda başımı alıp gittiğim yoktur. Birçok başarı yaşadım, bunun yanında da başarısızlıklar yaşadım'' derken, asbaşkan Levent Erdoğan'ın kendisi ve takım için yaptığı açıklamalarla ilgili olarak da, ''Bunlar benim dışımda olan şeyler'' diyerek yorum yapmaktan kaçındı.

CSKA Moskova maçını da değerlendiren Denizli, "Önemli bir maça çıkacağız. CSKA maçı bizim için kırılma maçı olabilir. İlerleyen dönemlerde de takım istenilen seviyeye gelecektir" şeklinde konuştu.

''BİRKAÇ MAÇ KAYBETMEK DÜŞÜNCEMİZİ DEĞİŞTİRMEZ''
Denizli, lige kötü başladıklarını ve bunun üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek, ''Ancak birkaç maç kaybetmek bizim düşüncelerimizi değiştirmez'' dedi.

Geride kalan 6 maçta alınan sonucun, kendilerini en fazla tedirgin edebileceğini anlatan Denizli, bu tedirginliği de ortadan kaldırmak istediklerini vurguladı. Sıkıntılı dönemlerde kimi zaman futbolcuların bundan kurtulmak için çok çaba sarfetmelerinin, kontrolsüz hareketlere neden olabileceğinin altını çizen Denizli, ''Bir an evvel eski performansımıza dönmek istiyoruz. Oyun düşüncemizde geçen yıla oranla fazla bir farklılık yok. Zaman zaman isimlerde değişiklik oluyor. Bir takımın şablonu varsa, değişen isimlerin de çok önemi olmuyor'' diye konuştu.

Takımın böyle kötü gideceğini düşünmenin normal olmayacağını belirten Denizli, ''Takımım da ben de iddialıyız. Bize bu ligde pes etmek diye birşey yok. Mücadelemizi sürdüreceğiz'' dedi.

''BÜTÜN BİRİMLERE GÜVENİYORUM''
Beşiktaş'taki tüm birimlere güvendiğini vurgulayan Denizli, ''Futbolcusuna, taraftarına, camiamıza, zaman zaman konuşanlar da olsa herkese güveniyorum'' diye konuştu.

''KAYSERİSPOR YENİLGİSİNE ÇOK ÜZÜLDÜM''
Denizli, Kayserispor maçı sonrası çok üzgün göründüğünün belirtilmesi üzerine de, ''Vücut dilim iyi değildi. Kayserispor maçına çok üzüldüm. Bu karşılaşma düşündüklerimin dışında sonuçlandı'' dedi.

MANCHESTER UNITED MAÇI

Manchester United ile yaptıkları Avrupa Şampiyonlar Ligi maçına da değinen Denizli, şöyle devam etti:
''Manchester United, yenmeyi hakedecek bizden fazla ne yaptı? Beşiktaş'a büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Manchester United'ın bizim karşımızda neden oynayamadığı niye yazılmıyor? O maçta ne ürkek oynadık, ne de defansif. O gün Manchester United'ın bizden üstün oynadığı söylenebilir mi? Eğer o maçtan puan alabilsek, bu dönüşümün başlangıcı olabilirdi.'' 

İBRAHİM KAŞ VE BOBO
İbrahim Kaş'ı neden savunmanın sağında oynattığı sorusuna Denizli, ''İbrahim'in hiç oynamadığı bir bölge değil. Sivok veya Ferrari'den birinde sakatlık sıkıntısı yaşasak, bu bölgenin alternatifi de yine İbrahim'dir. Biz bu düşüncelerle İbrahim Kaş'ı transfer ettik'' diye yanıt verdi.

Denizli, Bobo'daki performans düşüklüğüyle ilgili bir soruyu da, ''Sezon başında dizinde problemi vardı. Birçok antrenmana katılamadı'' yanıtını verdi.

HAZIRLIKLAR BAŞLADI
Turkcell Süper Lig'de Kayserispor'a yenilerek haftayı puansız kapayan Beşiktaş'ta, gözler Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne çevrildi.

Rakibi Ankaraspor olduğu için 7. haftayı maç yapmadan geçirecek olan siyah-beyazlılar, 30 Eylül Çarşamba günü CSKA Moskova ile yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi maçının hazırlıklarına bu akşam başladı.

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana koşu ve pas çalışmalarıyla başlayan siyah-beyazlılar, daha sonra yarım alanda çift kale maç yaptı. Antrenman öncesi teknik direktör Denizli, futbolcularıyla toplantı gerçekleştirdi.

NOBRE, FERRARI VE RÜŞTÜ YOK
Beşiktaş'ta, sakatlıkları bulunan Nobre, Rüştü ve Ferrari antrenmana katılmadı.
Ferrari'nin, karın adalesinde ağrıları olduğu, Nobre'nin, omzunda ödem bulunduğu, Rüştü'nün de kulağındaki sorun nedeniyle çalışmaya katılmadığı bildirildi.

Teknik direktör Denizli, Nobre'nin omuzundaki sakatlığın önemli olduğunu, Ferrari'nin ise karın bölgesinde sorun yaşadığını belirterek, İtalyan futbolcunun durumunun çarşamba veya perşembe günü yapılacak geniş tetkikler sonucunda belli olacağını kaydetti.

DENİZLİ, BAYRAMLAŞTI
Mustafa Denizli, antrenman sırasında medyanın bulunduğu bölüme gelerek tek tek basın mensuplarıyla bayramlaştı.

Siyah-beyazlılar, yarın yapacakları antrenmanla CSKA Moskova maçının hazırlıklarını sürdürecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

CSKA maçı bizim için kırılma maçı olabilir. ...demis..

Bencede, yönetim ve Denizli bu maci bekliyor, yenilirsek veya puan kaybinda
sanirim istifa olabilir..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İstifa için yönetim istemesi lazım demek istiyor sanırım..

CSKA maçı muhtemelen puan kaybı olacak..

Ancak Ekremin söylediklerini okuyunca kötü oldum

"sabaha kadar uyuyamadım diyor. sayunma odasınnı tarif edemem. üzdüklerimizin yüzlerini güldüreceğiz söz " demiş..

umarım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

iyi bi hücüm gücü oluşturulması lazım
nobre ve boboyla olmuyo artık
holoskonun yanına iyi bi golcü alınması şart

CR7

ben de güvenmeye devam ediyorum ulan!!!!!

ocakta her şey demirören gidişi ile daha güzel olacak
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

yenerr17

Allah'ın iznyle çıkışa geçeceğiz inş. en yakın zamanda..az daha sabredersek herşey güzel olacak

NoPasaran

Bu takım bu kadar puan kaybedecek takım değildi aslında..

Ancak Nihatın direkten dönen şutundan sonra anladımki, meleklerde istemiyor bu sene başarımızı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Eğer CSKA maçında bi başarı gelirse herşey tersine dönebilir.En azından avrupada başarı olur olsunda.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Kayseri maçından sonra düşündüklerime karşı bile hala güveniyorum hala inanıyorum be de hala bekliyorum !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Beşiktaş taraftarına mı, kendi taraftarlarına mı güveniyomuş ?

Cem Goren

hocam guvenıyoruz baska caremız yok

cska maçı ıcın onemlı kelamlar var ortada olası kotu sonucta gıdecek anlasılan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

yahu biraz sus etrafa haber salacagina icraat yap be adam

anca basinla antramanda geyik muhabbeti yapsan...
rikard konusuyormu fazla?
eksigi kötüyü diyor ama sen her ikinci gün bi haber saliyorsun...karga dedin lafini yuttun lig ikinci haftada basliyor bizim icin dedin su an tarihinin en kötü baslangicini yasiyor besiktas
34 degil 33 kere galip gelip sampiyon olacagiz dedin

dedin dedinde lafini tuzlayarak baharatlayarak yedin SUS

bizler zaten tartisilmaziz!!!!

bak biz susmasinida biliriz

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
1111111111111.....222222222222.....3333333333333

patlamasinida

BESIKTAS
BESIKTAS
BESIKTAS..... .... ... ;)

İpek Şen

Konuşan teknik adam isteriz konuşanı niye konuşuyor diye yereriz.

Neyse konuya dönersem;Denizli'nin yönetimin istifa ediceğine asla inanmıyorum.Denizli istifa etse Demirören uçurumlardan düşer mazaallah. Kimi getiricek napıcak adam o saatten sonr[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]ongreye kalmış birkaç ay kimse o güzel keyfini kaçırıp istifa etmez. Zaten Demirören gibi Beşiktaş'ını çok seven bir adam asla gitmez. Kongrede başkanlığı riske girersede biz bu işi birlikte yaparız gibi nutuklar atarak kuyruğu dik tutup öyle çekilir köşesine. Ki Revna Hanım'da eşinin yıprandığını düşünüyor aile baskısı var üzerinde adamın!

Denizli'ye güvenmek inanmak değil de onunla devam etmekten başka çaremiz yok.Olası bir istifada ki imkansız olsada Demirören çuvallar kendi geçer valla takımın başına.

Ligde maç yok iddaa yok kaybedilecek puanın ''yine mi'' sorusundan başka getireceği kötü etki yok.Denizli eğri oturup doğru düşünsün 11ini de taktiğini de ayarlasın. Cska maçı da sakat bir durumda sonuçta yeni teknik direktör var göze girme çabaları hırslı olabilecek takım olamayı başaramayan ama dengesiz napacağıda belli olmayan bir takımla karşı karşıyayız. Umarım CL  de ilk puanımızı alırız.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!