Ana Menü

Sizce BESIKTAS Taraftari Yonetim uzerinde etkili bir guc mudur?

Başlatan fguldas, Eylül 18, 2009, 17:19:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fguldas

Arkadaslar ben surekli yonetim uzerinde cok etkisiz kaldigimizi onun icin bu kadar yanlis transferler  gerceklestigini dusunuyorum.

carsi52

Taraftar zamanında tepki koysaydı şuan başkan y.d değildi.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Bir kesim tarafat destekledigi icin Y.D baskan, demek ki etkiliyiz ama olumsuz etki
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

bence de etkili bir güç
hatta bir grup taraftar yönetim kurulu gibi
onlar istifa demezse yönetim gitmez
yani etkili güç
tabi bir kısım taraftar(!)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

HAYIR ASLA ASLA ASLA!!!!
olsaydi böyle bir durumda olmazdi Besiktas Jimnastik Kulübü !!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Ben koyun degilim vallaha
orda gidip koyun olanlara ben ne diyim...
beni sustursunlar bakalim...ama bu bir kisiyle olmuyor dimi bu tepkiler...

fguldas

Koyun degiliz ama turk olmanin verdigi birsey olan; anlik yasadigimiz icin kaybediyoruz bazen .Biraz once okudum Besiktas taraftari haftanin en iyi taraftari secilmis uefa tarafindan. Lider dediginiz insanlar 200 bilet icin bu yapilan kotu transferlere goz uymup yonetime ses cikarmiyorlarsa  takimi satiyorlar demektir.

+18 !

Tolgahan_BJK

gidersem çok fena kavga ederim milletle diye maça gitmiyorum !

hiçbir dönemde kapalı tribün bu kadar pasif, tepkisiz ve taraflı olmamıştır. içim kan ağlayarak yazıyorum ama gerçek maalesef böyle... Beşiktaş kapalı tribünü ve o kalabalığı oluşturan insanlar bu haliyle bile Türkiye ve dünyada saygıyı hak eder durumdadır, orası ayrı ama bu demirören'e gösterile aşırı tahammül, işin perde arkasında maddi bir takım çıkarların olduğu izlenimi yaratıyor.

kapalıya loca yapılır ses yok. rüştü transferi ses yok. mustafa denizli hoca olur ses yok. demirören kulübü alay konusu yapacak konuşmalar ve icraatler yapar ses yok ! Bu nasıl tribün ?

ama etkili midir ? evet yönetim üzerinde etkilidir... kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz bir etki bu...