Ana Menü

Neden bizi bıraktın?

Başlatan Simurg, Eylül 13, 2009, 10:08:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Neden bizi bıraktın? TRANSFER döneminde Galatasaray'a giden ve sakatlığı  nedeniyle dün akşam forma giyemeyen eski oyuncusunu tribünde gören  Sarsmaz

SEZON başında sürpriz bir şekilde Beşiktaş'a çalım atarak Galatasaraylı olan  Gökhan Zan dün eski yöneticilerinden tepki, ardından da eski takım  arkadaşlarından ise sevgi gördü. Estonya ile oynanan milli maçta sakatlanan ve  dün gece forma giyemeyen Gökhan Zan, karşılaşmayı protokol tribününün önündeki  yerden takip etmek için koltuğuna oturduğunda şaşkına döndü. Beşiktaş  yöneticilerinden Nedim Sarsmaz hemen önünde oturan milli oyuncuya doğru  parmağını havaya kaldırıp iki yana sallayarak, "Neden bizi bıraktın?" diye sitem  etti. Gökhan Zan ise bu tepkiye karşılık vermedi ve önüne döndü.
Holosko'yla  şakalaştı
Öte yandan Gökhan Zan'a ise eski takım arkadaşlarının samimi ve  sıcak davranışları dikkat çekti. Özellikle Holosko, yedek kulübesinin arkasında  bulunan Gökhan Zan'a doğru dönerek bir süre el hareketleriyle şakalaştı. İkili  bu arada da kahkahalar attı.
Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve sarı  kırmızılı diğer yöneticiler de Gökhan Zan'ı yanlarına çağırarak bir süre sohbet  etti. Polat, ardından milli oyuncuyu öperek, yanaklarını okşadı.

Ali Naci  Küçük-Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Nefret ediyorum pislik heriften.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

tribunde Ayhan ve Gokhan yanyanaydi
ikiside Besiktastan gitme... ilginc
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Sorun ediyor mu GS'liler bunu acaba?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

ilhan mansız_melis

rezillikten başka bişey değil adam sizin yüzünüzden gitmiş hala sitem eder gibi konuşmuş yuh yani
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

biz ediyoruz ama diğerleri gelince bize
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

evet biz genelde ediyoruz, ama etmediklerimizde oluyor,
futbolcusuna gore demek ki :)