Ana Menü

Şampiyonlar Ligi Grubumuz

Başlatan NoPasaran, Eylül 12, 2009, 14:00:19

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

rusyadan oyle yada boyle puanla donmemız lazım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Ben 3.lüğün zor olduğunu düşünüyorum..

Ne kadar ofans hattında Wagner Love'u kaybetmişte olsalar yeni hocalarıyla özellikle CL'de başarı isteyeceklerdir ki en büyük avantajları içerde oynamları..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 16, 2009, 16:36:28
Fink? Bos adam

Fink'in yaptığı işi 500 milyara bir Türk oyuncuya yaptırırsın ;)

Guruptan çıkamayız. CSKA'yı deplasmanda yenemeyiz. Bu kadro ve hocayla deplasmanda hiçbir avrupa takımını yenemeyiz.

Avrupa'da son galibiyetimiz deplasmandaki chelsea maçı. 6 sene geçmiş. SERGEN YALÇIN imzalı !!! ondan bi önceki galibiyetimiz ben hatırlayamıyorum maalesef ;)

carsi52

Gruptan çıkmayalım en iyisi 3.olup Avrupa Ligine gidelim..
Bölünür senin için uykular!

sercAn1903

her şekil 3. olucaz ! ama temennim gruptan çıkmak.

Sadece İnanç !
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Cem Goren

cskayı burda ıkılı averaj olayı yuzunden 3farklı yenmelıyız en az

manuda orda puan almak en ıyımser besıktaslıdan bıle beklenemez bunu bı kenara yazalım

ıs wolsburg maçlarına kalıyor orda wolsburdan bır beraberlık alırsak kı bu cok zor helekı ıkı takımın futboluna gore ımkansız burda wolsburug yenıp o puanı 4 yaparız cskayı yenemessek yuh bıze puan 7old. vakıt cska-wolsburg ve wolsburg-manu maçları kılıdı cozecektır

cska manuda puan falan alamaz onlar bu grubu en fazla 4puan bıtırırler oda rusyada wolsburg onunde alacagı beraberlık olur

yanı tablo kotu ama ıyıye cevırmekde bızım elımızde

CR7

2'li averaj yüzünden 3 farklı mı yenmeliyiz ???
maç 2-1 bitmedi mi
1-0 yetmiyor mu veya 2-0
ya da kural mı değişti

bu grupta her türlü 3. oluruz biz
2. olmak da man utd ve wolfs'un elinde
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Bu grupta istersek 3.oluruz aslında CSKA'yı yenseydik 2.olabilirdik ama geçti artık 2.olamayız.

CSKA'yı 1-0 veya 2-0 yensek ikili averajda önde oluyoruz ne 3 farkı :)
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

pardon ben yanlıs yazmısım farkettım :)

3.lük her halukarda bızım olur onda hemfıkırız wolsburgdan bır puan alırsak orda 2.tur sansımız bence yıne ortaya cıkar

ALONE EAGLE

Bu grupta bu sıradan futbolcularla puansız döneriz ne yazıkki.
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

paris_94

arkadaslar kusura bakmayin da kadro bence baktimiz zaman guzel ama bu yonetimden ve baskan dan bi bok olmaz baksaniza oyuncular ruh diye caraktere diye savas diye bir sey kalmamis rezil oluyoruz allahtan taraftar olarak burdayizz siz yine iyi turkiyede avrupa da biz ne yapalimm dedimizz sey nedir bilir misiniz??? bilader sevmisizzzzzz bir kere yensende yenilsende seveceyizzzz fransizcaya cevirirdimde anliyon yok lolol ;;;;; insallah birseyler yaparizzzz CARSIIIIIIIII
CARSIIII

KeePSaKe

Bu futbolla 2.lik hayal 3.lük de zor ama imkansız değil...
Since 1903

Cem Goren

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ekim 13, 2009, 17:05:12
3.luk ımkansız degıl zorda degıl cskayı gorduk onlar bıtık besıktasa bıle bu sekılde oynuyorlarsa manu onunde bı dusunun cska daha puan alamaz bu grupta alacagı tek puan evınde wolsburgdan 1puan olur ustunede cıkmaz bızım ıcın onemlı olan almanyadakı maçtır ordan bı sekılde puanla donersek 3.luk bence garantı 2.lıkde zor ama ımkansız degıl seklınde olur

KeePSaKe

Alıntı yapılan: cem_goren - Ekim 13, 2009, 17:25:40
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ekim 13, 2009, 17:05:12
3.luk ımkansız degıl zorda degıl cskayı gorduk onlar bıtık besıktasa bıle bu sekılde oynuyorlarsa manu onunde bı dusunun cska daha puan alamaz bu grupta alacagı tek puan evınde wolsburgdan 1puan olur ustunede cıkmaz bızım ıcın onemlı olan almanyadakı maçtır ordan bı sekılde puanla donersek 3.luk bence garantı 2.lıkde zor ama ımkansız degıl seklınde olur

İşte biz kazanabilecek miyiz acaba bizim oynadığımız futbolda hiç iç açıcı değil...
Bu kadar kötü Cska dan 1 puan bile alamadık Kendi sahamızda Wolsburg a kaybedebiliriz Manchester deplesmanını geç zaten Cska yı kendi evimizde yenmek zorundayız...Cska Wolsburgla berabere kalsa o zaman biteriz zannetmiyorum ama futbol bu belli olmaz...
Since 1903

Cem Goren

ıc acıcı veya degıl cskayı yeneceksın cskayı yenemeyen takıma gulerler