Ana Menü

Küçük ünlülere ne oldu?

Başlatan pAscAliAnUmut, Eylül 11, 2009, 23:16:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Türk filmlerinin en sevilen çocuk yıldızlarıydı onlar. Pek çok filmde başrol oynadılar, gönüllere taht kurdular. Ve her biri de anlaşmış gibi gençlik yıllarında sinemayı bırakıp ortalardan kayboldular. Kimi evlenip ailesini şöhrete tercih etti kimi iş değiştirdi...

Film yapımcısı Selim Soydan ile ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar gözünü sinemada açanlardan... Yaşıtları oyun parklarında oynarken o sinemada 'Güllüşah' adıyla başroller kapıyordu. 'İbo ile Güllüşah' onun en meşhur filmiydi.Genç yaşta işadamı Ender Alkoçlar ile evlenip sinemayı bıraktı. Şimdi iki kızı var...

'Ayşecik' filmlerinin yıldızı Zeynep Değirmencioğlu ile akraba olan Ömer Dönmez, 'Ömercik' ismiyle pek çok filmde oynadı.1974'te geçirdiği kaza ile tek gözünü kaybeden ve büyük bir yalnızlık yaşayan Dönmez, en son 'İkinci Bahar' dizisinde rol aldı.

Dönemin ünlü film yapımcılarından Berker İnanoğlu'nun oğlu olan Sezer İnanoğlu, 'Sezercik' adıyla yıldız oldu.

Özellikle Kıbrıs Savaşı'nın anlatıldığı 'Sezercik Aslan Parçası' filmiyle gönülleri fethetti. Ama 'Sezercik' büyüyünce sinemayı bıraktı ve babası Berker İnanoğlu'ndan kalan film şirketinin başına geçti.

Ancak son yıllarda adı, yaptığı filmlerle değil silah kaçakçılığı ve uyuşturucuyla anılmaya başladı. Önce evinde uyuşturucu bulundu. Ardından polisle çatışmaya girdi.

1980li yılların en ünlü çocuk yıldızı Macaulay Culkin, Evde Tek Başına serisi ile şöhret oldu. Henüz 13 yayındayken film başına 8 milyon dolar alıyordu.1980 doğumlu Culkin, 17 yaşına geldiğinde kendisiyle yaşıt olan Rachel Miner ile evlendi. Ama bu evlilik sadece iki yıl sürdü. Hollywood'da şimdi Culkin'in adı pek duyulmuyor.

İnternethaber.com

Vayy be neler gelmiş neler geçmiş..

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

EE hani yumurcak :(

İlker İnanoğlu :D

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Alp Erdem

büyüyünce sac rengi değişmiş

pAscAliAnUmut

Sevmediğim karekterleri çıkardım :)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Simurg

afacan diye biri daha vardı ona noldu aceba :)
İlker inanoğlu annesine dua etsin bence  :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Guti ORÇ.

M.Culkin uyuşturucu bağımlısıydı en son.

ayrıca Resul Balay'ı da unutmayalım :D

sercAn1903

vay be gerçektende burda görünce aklıma geldi :D
para insanı bozuyor :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

KeePSaKe

M.Culkin google de baktım tip kaymış iyicene :D
Since 1903

ceren

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

Simurg

:ahaha

bende babası yeni eşek almıştır ona binip vurmuştur kırbacı eşşeğe

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Son halini merak edenler için Nuri Tosun (şişko nuri):
(son derken ne zamanın resmi bilmiyorum ama bir kaç ay haberlere çıkmıştı tipi böyleydi yine)