Ana Menü

Gözler Celal Kolot'ta

Başlatan Simurg, Eylül 03, 2009, 18:09:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Gözler Celal Kolot'ta
2010'daki seçim için düğmeye erken basan başkan Yıldırım  Demirören, arasının soğuk olduğu Levent Erdoğan ile buzları eritti, Celal Kolot  ile de yakınlaşıyor.

Beşiktaş'ta 2010 Ocak Kongresi için geri sayım şimdiden  başlarken, başkan Yıldırım Demirören çalışmalara hız verdi. Geçen günlerde  arasında soğukluk olan asbaşkan Levent Erdoğan'la yeni seçim karargahına  dönüştürdüğü Kemer Country'de bir araya gelerek aradaki pürüzleri gideren  Yıldırım Demirören'in yönetimde iken istifasını istediği eski futbol şube  sorumlusu Celal Kolot ile de yakınlaştığı öğrenildi. Beşiktaş Başkanı'nın önceki  gün kulübün eski yöneticisiyle ikinci başkanı Recep Yazıcı'nın cenazesine  birlikte geldiği ve son 1.5 yıldır eleştirilerinden nasibini aldığı Celal  Kolot'u 2010 Ocak ayındaki seçimde yönetimine almayı düşündüğü bildirildi. 

CELAL KOLOT SOĞUK BAKIYOR

Başkanın  Kolot'a Futbol Şube Sorumluluğu'nu teklif ettiği ama eski yöneticinin bu teklifi  kabul etmediği bildirildi. Kolot, başkan Demirören için geçtiğimiz yıl Tam Saha  dergisine, "Yıldırım çok iyi bir insan ve çok iyi bir Beşiktaşlı ama 30 yıllık  arkadaşına verdiği sözden döndü, beni arkadan vurdu. Belki çok ön plana  çıkmamdan rahatsız oldu. Bana göre, ileride potansiyel başkan olarak görünmem,  onu rahatsız etti. O, bundan korktu. Beşiktaş'ın 2017 yılına kadar olan  gelirlerini şimdiden tüketti. İstemediği sürece kimse onu koltuğundan aşağı  indiremez. Çünkü kulübün tüm gelir kapılarını kurutmuş" ifadelerini kullanmıştı. 

BASINA İFTAR YEMEĞİ VERECEK

Liste  çalışmalarına başlayan başkan Demirören'in eski yönetici Sinan Vardar'a teklif  götüreceği de camiaya yakın kaynaklardan sızan haberler arasında. Başkan ayrıca,  Beşiktaş yazar ve muhabirlerine Ümraniye Tesisleri'nde iftar yemeği verecek. 

Fatih Doğan-Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

Yiyip bitirdiniz lan Beşiktaş'ı..
Defolup gidin artık yeter..Yetmedi mi Beşiktaş'ın üstünden yediğiniz paralar!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Neden başka kimse çıkmaz anlamıyorum...

2017 ye kadar olan tüm imkanları yedi demek ne demek ya..Cİddi olamazlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Beşiktaş'ın 2017 yılına kadar olan  gelirlerini şimdiden tüketti..

Bana gore ciddi, paralar nereden geliyor, Y.D istifa dedigimizde
bu nedenle istifa diyoruz...Kupa almis almamis, bana ne yahu,
takimin gelecegini yok ediyorlar ettilerde..

Erdal ACARda muhalefette girisimlere baslamadi mi, Kolot ile yonetimi hazirliyorlar
fln diye okumustum...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

birisi adam gibi çıksa herşeyi doğruca anlatsa hiç sorun klamaz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net