Ana Menü

Yusuf'tan mesaj var

Başlatan Simurg, Eylül 02, 2009, 10:29:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Yusuf'tan mesaj var
Siyah-Beyazlı ekibin geçen sezonun ortasında transfer  ettiği Yusuf Şimşek, direkt olarak katıldıkları Şampiyonlar Ligi'nde gruptan  çıkacaklarını söyledi

Siyah-Beyazlı  ekibin geçen sezonun ortasında transfer ettiği ve çifte kupanın kazanılmasında  önemli rol oynayan futbolcusu Yusuf Şimşek, direkt olarak katıldıkları  Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkacaklarını söyledi. İngiltere'nin dev  kulüplerinden Manchester United'dan iki maçta da puan ya da puanlar almalarının  sürpriz sayılmaması gerektiğini vurgulayan tecrübeli oyuncu, "CSKA Moskova ve  Wolsburg'u ise hem orada, hem burada yenebilecek güçteyiz. Beşiktaş'ın  büyüklüğünü geçen yıl Türkiye'de nasıl herkese gösterdiysek, şimdi sıra  Avrupa'nın bir numaralı arenasına geldi. Aynı başarıyı tekrar edeceğiz. Çünkü  takım olarak o güç ve potansiyele sahibiz" diye iddialı konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

G.Antep maçında oLsaydı kiLidi açardı ..

BekLiyoruz Koca Yusuf !

IL Capitano

özledim Yusufu.. cilingir Yusuf
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

gs maçında cık ortaya 7cihan gorsun hepımızı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Gruptan çıkabilirsek ne mutlu bize.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 02, 2009, 15:40:53
Gruptan çıkabilirsek ne mutlu bize.
neden karamsar oluyoruz anlamıs degılım manuyu bı kenara bırakın dıger ıkı takım bızden cokmu ıyı allah askına

CR7

Wolfsburg bizim yanımızda uzay takımı los galacticos
Cska bizden zaten ilerde

nasıl çıkacaz ki bu gruptan?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

wolsburgu ıkı haftadır takıp edıyorum ıkı haftada 7 gol yedı bellıkı defasnlardında sorunlar var neden o sorunları avantaja kullanmayalımkı ne eksıgımız var eksıklerımızıde halledecek gucteyız

cska bızden ılerdeymıs peh bunu kabul etmek gelmıyor ıcımden cska joe-love ıkılısıne baglı bır takımdı onlarda gıttı ee kım kaldı gerıye

KeePSaKe

Zhirkov vardı birde... Cska yı yenemezsek yuh diyorum gruptan çıkmayalım daha iyi...
Since 1903