Ana Menü

Kırmızı Yanaklı, Parlak Çocuk...

Başlatan ZeMaHŞeR, Ağustos 29, 2009, 20:52:32

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Seni de biliyoruz Rooney efendi. Sen hindi ile ilgili yakıştırma yapmaya çalışmışsın. Bizde sana birkaç konuyu hatırlatalım istersen..

10 çocuklu ve 16 yaşında torun sahibi olan 52 yaşındaki hayat kadını Patricia Tierney ile  genelevde birlikte olup eşini yalvar yakar 30 bin euroluk yüzükle ikna eden kılıbıklığı ben yapmadım..

40 yaşındaki sarışın kovboy kıyafetleri giyen hayat kadını ile birlikte ben olmadım sanırım..  ardından EVET HAYAT KADINLARI İLE BİRLİKTE OLDUM APTALLIK ETTİM demiştin..

Şimdi yaptığın başka bir APTALLIĞA değinmek istiyorum,  100 bin euroluk benzinli Range Rover marka jipe dizel yakıt ile deposunu doldurmak  gibi aptallığı yapıp jipin arızalanması sonucu İngiltere'nin en işlek otobanında 22 kilometrelik kuyruğa sebep olan  ben değilim....

Ben hiçbir Beşiktaş'lı futbolcunun  gol sevinci yaşarken dudaktan dudağa öpüşürken hatırlamıyorum. Everton'da forma giyerken  gol sevinci yaşarken takım arkadaşı ile dudaktan dudağa öpüşmek gibi karaktersizliğide ben yapmadım....

Rooney keşke çocukluğunda  Everton taraftarı olduğun süre içinde 2 sezon Everton forması giymiş Daniel Amokachi'den adamlığı öğrenseydin ..

Daha hatırlatacak çok şey var, Barcelona`da çok havalı gelmişti İstanbul`a, giderken 3-0 verdiği acıyla döndüler ülkelerine,

Londra`da Chelsea maçı öncesi aynı senin gibi dalga geçiyordu hemşerilerin, maç sonunda Rus sahipleriyle birlikte pancar gibiydi suratları, tabelada 2-0 yazıyordu.

Ya Liverpool`lu dostların tribünleri seyrederken 2 tokat atmıştı, o dalga geçtiğin Beşiktaş...

Aynı muamele şimdi Manu`ya, hindiyle Kartalı sakın karıştırma kırmızı yanaklı, parlak çocuk...

GÖKHAN ARSLAN/HABER1903
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

NoPasaran

güzel yazmışlar

ama rooneye tepki anlamsız geliyor..

turkey demek hindi demek..

düşünsenize fransa demek bizde hindi demek..

hindi takımı lens yarın istanbula gelecek..

dalga geçilir..ne yani futbol bu..olacak o kadar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Büyükmustafa

Bugün Türkiye ile Hindiyi karıştıran Runiiy yarın annesiyle Patricia Tierney i karıştırmasın sakın :)

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 29, 2009, 21:24:31
güzel yazmışlar

Rooney turkey ile Turkey i ayıramıcak kadar salak mı abi dalga geçtiği açık net o verilen tepki az bile adam ülkemize laf etti resmen İnönü de zaten Rooney e tepki gelicektir öyle düsünüyorum...
Since 1903

melankolizm

rooney'i şanslı bizde domuz haram,yoksa kim kimi yiyor görürdük..!

NoPasaran

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 30, 2009, 01:13:01
Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 29, 2009, 21:24:31
güzel yazmışlar

Rooney turkey ile Turkey i ayıramıcak kadar salak mı abi dalga geçtiği açık net o verilen tepki az bile adam ülkemize laf etti resmen İnönü de zaten Rooney e tepki gelicektir öyle düsünüyorum...

Karışıtııyor demiyorum

Ama normal diyorum..

Kim olsa geçerdi dalga
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

volkan abinin söylediklerine katılıyorum
biz bile türkiyeye gelen rakip futbolcu adları aşağlanmaya elverişliyse kullanıyoruz elimizden geldiğince yada işimize geldiği gibi kullanıyoruz
Ama yapılan yanlış sen profesyonel bir futbolcuysan
ağzını tutmayıda bileceksin
Koskoca bir ülkeyi küçük görmekte çok yanlış...
Sen şimdi gül ama unutma son gülen iyi güler

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

gereken yapılır ıns. sende agzının payını alırsın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Özür dilemiş
Beşiktaş`ın Şampiyonlar Ligi`nde aynı grupta mücadele edeceği İngiliz ekibi Manchester United`ın yıldız futbolcusu Wayne Rooney, sosyal paylaşım sitesi Twitter`daki sayfasında Beşiktaş`la ilgili yaptığı yorumlar için özür diledi. "Elma soslu kızarmış patatesle doldurulmuş Turkey`e (hindiye) bayılırım" şeklindeki sözleri büyük tepki çeken 24 yaşındaki   futbolcu, yaptığının yanlış olduğunu belirtti. 
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eyup1903

carsi52

Evet özürdilemiş ama iş işten geçti bi kere.
Yazıda çok güzel olmuş :)
Bölünür senin için uykular!

melankolizm

fotomaçmı diletmiş özürü.
photoshoplu fotoğrafları eksik, elde Bjk forması filan :)