Ana Menü

Kiyamet geliyor..

Başlatan robinho, Şubat 06, 2007, 21:06:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

robinho

Arkadaslar kuresel isinmadan dolayi kiyametin cok yaklastigi soyleniyor..Zaten herhalde bu kiyamet alametlerinden biridir..Zaten gunluk yasamdada artik degisik degisik olaylarla karsilasiyoruz..Ornegin besiktasin yenilmesi vs ;D  ;D ;D..Neyse saka bir yana ne olacak sonumuz cok merak ediyorum..Insallah bir an once yagmur felan gelirde susuzluktan dunya gitmez yada denizler yukselip her yeri sel basmaz insallah..sizin dusunceleriniz neler?

BerkAy1903

inş gelmez yaaa beşiktaşımdan nasıl ayrılırım...

öbür tarafta okul yok dimi ;D
19o3

noumAyberk

unutmak berkay

sevenler ayrılmaz bir plan yaptık
tüm çarşı ceheneme kombine aldık

Unforgiven

Bende o kombineden yer istiyorum ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

noumAyberk

O kombine elimizde değil ruhumuzda
Ne demişler
ÇARŞI BİR RUHTUR
İnanıyorumki hepimizde var o kombine

sedokajmeran

cehennemden aldık kombinelerimizi :)
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Adriano

Her konuyu Beşiktaş'a çekmekte 1 numarayız ;D

Bende istiorum o kombineden ;D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

HaRd_ViCToRy_1903

yaw bnm param yok ağalar bn napcam yazzık bana bu Dünya da birleştik öbür tarafta ayrılcaz

delgado

banada verin bu kombineden kaç ytl???
SiYaH BeYaZ ÖLüM YaŞaM ((ÇARŞİ))

Simurg

cehennem kombinesi için para gerektiğini sanmıyorum günahla giriş olcak galiba ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

osi_bjk

Ya bu küresel ısınma cok kotu bisey butun hayat yavas yavas duruyor.susuzluk aclık hepsi arka arkaya gelecek felaketler.Ama diğer tarafa gittiğimizde kesin bende cehennemde olcam.Ve pankart acacam yeni gelenlere ''Wellcome to Hell'' die =))))
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

HaRd_ViCToRy_1903

oooo o zmn bana en sıcak yerinden yer alın ağalar :D bzm günahlar birzcık fazla

unicorn

Konuyla ilgili tek mesajı konuyu açan arkadaşımız atmış :)

Tamam taraftar olmak iyi de bu kadar fazla taraftar olmayın be kardeşim. Biraz da güncel sorunlarla ilgilenin,gazete okuyun,roman okuyun, ne bilim sinemaya gidin. :)

Lafım hepinize değil yanlış anlamayın hiçbir art niyet de yok...

Bu küresel ısınma olayı hakikatten ciddiye alınması gereken bir konu. Baksanıza Şubat ayındayız havalar ne güzel gidiyo. Bir de bunun Temmuz'unu Ağustos'unu düşünsenize...
Hatta gerek bil yok Mayıs ayından bezdirecek gibi gözüküyor böyle giderse
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

delgado

evet doğruya şaka bş kenara yani
SiYaH BeYaZ ÖLüM YaŞaM ((ÇARŞİ))

BerkAy1903

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 07, 2007, 12:34:53
Konuyla ilgili tek mesajı konuyu açan arkadaşımız atmış :)

Tamam taraftar olmak iyi de bu kadar fazla taraftar olmayın be kardeşim. Biraz da güncel sorunlarla ilgilenin,gazete okuyun,roman okuyun, ne bilim sinemaya gidin. :)

Lafım hepinize değil yanlış anlamayın hiçbir art niyet de yok...

Bu küresel ısınma olayı hakikatten ciddiye alınması gereken bir konu. Baksanıza Şubat ayındayız havalar ne güzel gidiyo. Bir de bunun Temmuz'unu Ağustos'unu düşünsenize...
Hatta gerek bil yok Mayıs ayından bezdirecek gibi gözüküyor böyle giderse

çok seviyoruz yaaaa :D
19o3