Ana Menü

''Beşiktaş ile şansımız eşit''

Başlatan Simurg, Ağustos 28, 2009, 12:00:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

''Beşiktaş ile şansımız eşit''
Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş B Grubu'ndaki  rakiplerinden Rus ekibi CSKA Moskova için Rus basını, CSKA'nın, Beşiktaş'ı  geçebilmesi için çok çalışması gerekir yorumunu yaptı

Rus Sportsdaily gazetesi Spor Yazarı İlya Kazakov'a göre,  Manchester United'ı bir kenara bırakılırsa, CSKA ve Wolfsburg takımlarının  Beşiktaş'ı geçmek için çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Kazakov, CSKA'nın  son dönemdeki performansının pek umut vermediğini, bu sebeple gruptan çıkmasının  kendi performanslarına bağlı olduğunu söyledi.

Rus Basınından  Championat.ru'nun önemli spor yazarlarından Yevgeni Lovchev ise, CSKA'nın  grubunun geçilebilecek bir grup olduğunu söyledi. Lovchev, gruptaki en zor  takımın 'Manchester United' olduğunu, fakat Ronaldo ve Tevez gittikten sonra  atak kabiliyetlerini kaybettiklerini, artık eski Manchester olmadığını söyledi.  Lovchev, bundan sonra herşey CSKA futbolcularının nasıl futbol oynayacaklarına  bağlı olduğunu, ancak Zico'nun takımının son dönemdeki performansına bakılırsa,  çok şey beklemek doğru olmayacağını belirtti.

Bu arada CSKA Moskova'nın  Teknik Direktörü Zico ise yaptığı ilk açıklamada, Manchester United'ın grubun  favorisi olduğunu, geçen sene en prestijli kupada final oynadıklarını söyledi.  Zico, gruptan çıkmak için, 'Wolfsburg' ve 'Beşiktaş' ile eşit şanslara sahip  olduklarını belirtti.

DHA

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Bu gruptan çıkamıyorsak gitmyelim bu lige..

Kolay değil ama İnönüne 7 puan alırsan bu işi hallederiz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Maçlar hiçte azımsanıcak maçlar değil ama
yinede şanslıyız en azından inter ve liverpool yok
bende inönüde hiç olmazsa bi 7 puan alırız diye düşünüyorum...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Büyükmustafa

Wolsburg'un gelmesi gruptaki dengeleri alt üst edecek.Bizim için dezavantaj gibi görünsede,eğer inönüde Wolfsburg'tan 3 puan alırsak bunu avantaja dönüştürürüz.Diğer türlü manu ve cska da zayıf rakibi yeneceklerdi biz de.O yüzden bize pek getirisi olmayacaktı...2. de olsak 4.de olsak şaşırmam.

carsibxl

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ZeMaHŞeR

Rusya'dan beraberlikle dönelim istanbul'da devirelim...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

ınonude ben 9 puan beklıyorum bı oncekı sene yaptıgımız sacmalıkları yapmassak cıkarız bu gruptan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Wolfsburg çıkmasa gruptan çıkmamızı garanti diyebilirdim ama onun bize düşmesi işimizi zorlaştırıcak ama yenebilicek güçteyiz zaten Wolfsburg ta eski gücünde değil...
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 28, 2009, 20:24:18
Türkiyede Wolsburga koyarız..

Koyarız mııı o ne demek Admin sana yakıştıramadım ;D

Neyse...
Rusya'da soğuktan donmazsa bizim oyuncular en az beraberlik alırız burda da yener yollarız :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.