Ana Menü

Transfer yolda cok heyecanliyim

Başlatan djinonu, Ağustos 27, 2009, 20:27:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Ramazan diye ağzımı bozmak istemiyorum...

ALLAH belanızı versin sizin gibi yöneticilerin.. Defolun gidin artık bu takımdan... Tabata'ya 8 milyon avro vermek ne demek yaa...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

burkayersoy

abi vandervart haberini gorup sevinmistim 10 + verin adam gibi birini alın ^^  bu ne be:S

Büyükmustafa

Milangaz likitgaz gururla sunar.İşte Ronaldo'yu gölgede bırakan transfer.

8 MİLYON EURO-Artık amaçları belli oldu,kulübü borç batağına sokup koltuğu sağlama almak,camiayı rehin almak.

BECERİKSİZLER!

ZeMaHŞeR

Ben bu yönetime Hakkımı Helal Etmiyorum...

Büyükmustafa

Bizim paralarımızı çöpe atıyor bu yönetim...Kombine alma aldırtma! yetti ulan,kulübün içine ettiniz,haram olsun.Ahirette iki elim yakanızda,taraftarı sinir hastası ettiniz.Paraya bak 8 milyon euro...

ZeMaHŞeR

Cebimdeki son parayı bile kulübe katkı olsun diye harcıyorum... adamların aldığı oyuncuya bak... Tabata iyi futbolcu bunu kabul ediyorum ama Tabata'yı alacağına Koy üstüne 2-3 milyon daha al bir dünya yıldızını... Kulüp iyice borç batağına saplandı... 2010'da bu tüpçüden gene kurtulamayacağız...

CR7

1,3 milyon euro * 3 yıl Tabata'ya
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

İSTİFA ULAN İSTİFAAAAAAAAA!

Şu adama gerçekten 8 Milyon Euro verdiyseniz Allah belanızı versin!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ZeMaHŞeR

ANtep bunu kaça aldı bilen var mı ?  Ne kar etti şayet 8 milyon avro doğruysa

burkayersoy

8.5 die duzelltiler herhalde:D keske 10 verseydik :O

ZeMaHŞeR

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören ve Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, bu akşam yaptığı görüşme sonrasında Tabata'nın transferi konusunda anlaşmaya vardı. Beşiktaş'ın, Tabata'nın bonservisi için Gaziantespor Kulübü'ne yaklaşık 8 milyon Euro ödeyeceği belirtilirken, futbolcunun da yıllığı 1.3 milyon Euro'dan 3 yıllığına sözleşme imzalaması bekleniyor.

Kaynak: Karakartal.com

RCA

lig tv de ömer güvenç konuşuo!!!!!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ZeMaHŞeR

RCA

8 milyon euroya anlaşılmışi adam bile dalga geçiyor : bu sene g.antep tüm parasını bjkden aldı diyor [edit!] demirören kızılla anlaşmış . hatta iftarı beraber açıp okey turnuvası yapmışlar. :@ ömer güvenç bile tabata 10.5 değil dedi 10 olur anca dedi

diyecek bişey yok yatın uğrasmayın yazıklar olsun bu yönetime allah belanızı versin!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ZeMaHŞeR

14 milyon avro'ya yakın para verdik adamlara