Ana Menü

Transfer yolda cok heyecanliyim

Başlatan djinonu, Ağustos 27, 2009, 20:27:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blackhero

madem biz bu başkanı sevmiyoruz neden hala başımızda. yok mu bi yolu gitsin artık!!

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aynen öyle Büyük Mustafa..

Bişeyler dönüyor , normal şartların çok üstünde rakamlar ödeniyor

alınan futbolcunun bana göre etmesi gereken maksimum fiyat sezon transfer dönemide biteceğinden 4 milyon eurodan daha fazla değildir..

Beşiktaş, hedefleri olan bir klup ve bu doğrultuda iyi transfer yapması gerekiyor..

Holosko
Bobo
Fink
Ferrari
Tabata
Sivok

gibi standartın üstünde olmayan Futbolcularla nereye kadar gidebilir..

En büyük Rakibin Brezilyalı Elano yu alırken
Diğer rakibin yine Brezilyalı Santosu alırken

Sen rakiplerinden daha düşük gelir seviyesine sahipmiş gibi Tabatayı alırsan elalem Beşiktaş 2.sınıf klup der, 3 büyük yok 2 büyük var der..

Biz yine kendimizi kandıracağız..Yok iyi kadromu var, yok şanlı Beşiktaşlılık vs vs vs

Beşiktaşlı olmak çok güzel bir duygu ancak aptallık artık yeter!

8 MİLYON EURO ne demek ya 29 yaşındaki bir yabancıya aklım almıyor..

Gidin 30-31 yaşına gelmiş tanınan bilinen bir oyuncu alın ama bu paraya tabatayı almayın gözünüzü seveyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Büyükmustafa

Delgado'dan çok üstün olmayan bir oyuncu için adamın sözleşmesini dondur hemde Ocağa kadar(devre arasında başımıza iş açılacak).Yıldız alacak olsan eyvallah...
2 ay için para vermem diyip Tabata'yı al.Hadi aldın yahu bu adamı oynatmak için ileriden kimi keseceksin...Yanlış üstüne yanlış olunca insanın burnuna pis kokular geliyor...

İsmail + Tabata= 14 milyon euro şaka gibi...Bunları almasaydın bir de Bobo'yu satsaydın yaklaşık 20 milyon euro gibi paran olacaktı.Cl ligi geliride var,al 3 tane adam gibi topçu takır takır oynat.Para ancak bu kadar israf edilebilirdi.

Simurg

Beşiktaş para saçıyorya sayın demirören sadaka dağıtır gibi
olmayacak kişilere olmayacak paralar veriyor...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

blackhero

bu başkan takımıda futbolcuları da kullanıyo resmen.
simdi kampanya düzenleyelim başkan istifa diyelim desem olmaz. ligin başı takım kötü etkilenecek.
öbür türlü zaten takım kötüye gidiyo.
2 ucu .oklu değnek. her iki ucundada tüpçü.

ayıp ama ya. gercekten ayıp. bu taraftara bu takıma bu yapılmamalı.

IL Capitano

Bende Volkana katiliyorum, bir seyler dönuyor, bu kadar para antepe nasil verilir.vede ocakta ne olacak simdi??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

3 buyuk 2 buyuk yapmaya calisiliyor der dururuz, kimsenin aslinda birsey yapmasina gerek yok, bizim kendi yaptiklarimiz yetiyor siradan olmamamiza.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Büyükmustafa

Ocakta finki gönderirler aha buraya yazıyorum.

Cem Goren

buyuk transferımız herkese hayrlı olsun ne dıyelım bızı ş.liginde kurtaracak adam senmı olacaksın o parayı kım kıme verı tabata kımdır daha once kımde oynamıs bu adam allah askınada bu kadar para verıyorsunuz
antep parayı vurdu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ZeMaHŞeR

Cem Sadece verilen para çok fazla.. 29 yaşındaki adama 8,5 milyon avro vermek ne demek ya.. 3 sene sonunda kimse bu parayı vermez... Tüpçü kulübü istediği gibi yönetiyor... Borç artıyor... Başımızda bi 5 sene daha kalacak bu gidişle... Hala bu Demirören'i destekleyen varsa... Yazıklar olsun diyorum onlara...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

Alıntı yapılan: ZeMaHŞeR - Ağustos 28, 2009, 15:39:28
Cem Sadece verilen para çok fazla.. 29 yaşındaki adama 8,5 milyon avro vermek ne demek ya.. 3 sene sonunda kimse bu parayı vermez... Tüpçü kulübü istediği gibi yönetiyor... Borç artıyor... Başımızda bi 5 sene daha kalacak bu gidişle... Hala bu Demirören'i destekleyen varsa... Yazıklar olsun diyorum onlara...
abı anlam veremıyorum ben o paraya deco gelmezmıyı ya o parayı zaten formadan cıkarırlar neyın macerası bu adam
su yasta stres sıkıntıdan hasta olacagız dun gece uyuyamadım haberlerıo okudukca sınırlendım allah belasını versın hepsının ne dıyelım
egerkı besıktasa bır gram bı hakkım varsa haram olsun

CR7

evet verilen para çok fazla yoksa kimse tabataya bir şey diyemez
deco deco diyoruz da adam chelsea 11'inde oynuyor nasıl gelsin ki?
parasından değil yani
29 yaşındaki adama 8,5 çok ama riquelme de çok genç değil
bence yine söylüyorum
tabata iyi olacak
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZeMaHŞeR

Ben zaten yazdım yukardada Hakkım Helal Etmiyorum dedim... Ben 8 aydır maç izlemiyorum.. Demirören yüzünden... Beşiktaş'a küsülmez derler ama bu adam insana herşeyi yaptırıyor....
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

Alıntı yapılan: yg1903 - Ağustos 28, 2009, 15:45:38
evet verilen para çok fazla yoksa kimse tabataya bir şey diyemez
deco deco diyoruz da adam chelsea 11'inde oynuyor nasıl gelsin ki?
parasından değil yani
29 yaşındaki adama 8,5 çok ama riquelme de çok genç değil
bence yine söylüyorum
tabata iyi olacak

yıgıt rıquelme genc degıl ama forma satısından o para cıkardı dusunsene bı arkada rıqe yazacak ınsanın ıcı heyecanlanıyor tabatada ıyı oyuncu ama ş.liginde yetersız kalacaktır ıns. yanılırım