Ana Menü

Burak'ın isyanı

Başlatan burak_bjk, Şubat 06, 2007, 09:51:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak_bjk

Kartal'ın başarılı forveti Burak Yılmaz, rakiplerinin sertliğinden yıldı

Sürekli tekmeler yediğini belirten genç oyuncu, "Durup dururken kendimi neden yere atayım ki. Ben fizik olarak çok güçlü bir oyuncuyum. Beni ancak yapılan fauller yere indirebilir. Gaziantepspor maçında yediğim kasıtlı tekmelerin haddi hesabı yok. Afanou sürekli faul yaptı. Ama hakem hiçbirini görmedi. Bekir'i geçtiğim bir pozisyonda onun bana yaptığı faul sonrası da isyan ettim. Yeter artık. İnsanın bir yere kadar sabrı vardır. Bana kasti tekme atan herkesi Allah'a havale ediyorum" dedi

gercekten dogru konusmus burak..serdar kurtulusun sag bilegine 3 kez bilerek bastilar tekmelerden oynatmadilar cocuklari ya hakemde okadar pozisyonu antep e gosterdigi 3 sari kartla gecistirdi
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

medyanın odullerı bunlar.sureklı hedef gosterılcek bırılerını buluyorlar.yazık o serdara macta yedıgı tekmenın hattı hesabı yok ona bıle artık gecıstırıyorlar.yazık
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Non Mollare Mai

Burak bıraksın numarayı.. Kendini yere atmak için rakibin en ufak temasını bekliyo sürekli.. Futbolcudan çok artist bence..
edit

Anarchy*

sna katılıorum smyrnian jose en ufak darbede kendını yere atıoo tebrık ederım coq ıı acıklamıssın

Unforgiven

Burak biraz kasıtlı yaptiğinin düşünuyorum atıyor olmayan pozisyonlarda sonra gercekten olsa biel vermıyor hakemler
ama medyanın ödülleri oldğu çok doğru delgado sağ taç çizgisnde yatarak aldiği bir pozisyondan sonra gaziantepli bir oyunca Delgado'nun bileğine basti dakikalrca kıvrandı ama hakemler ses bile çıkarmadı.

Devam eyyamcı basın devam
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Delirdik

hakem bu maçta çok çirkefLik yaptı orası doğrudur ama futboLcuLar da iyi niyetLi oynamıyorLar. sürekLi hakeme oynuyorLar.

antep maçında burak değiLde serdara birşey oLcak diye cidden korkmuştum :S
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!