Ana Menü

Beşiktaş Nuri Şahin'e döndü

Başlatan CR7, Ağustos 10, 2009, 01:21:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Arjantinli Delgado'nun sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle orta sahada oluşan açığını kapatmak için düğmeye basan Beşiktaş yönetimi, Stuttgart forması giyen Yıldıray Baştürk defterini kapattı. Rotayı Dortmund'un milli yıldızı Nuri Şahin'e çevirdi.
Dün yapılan Divan Kurulu toplantısının ardından İstanbul'a gelen Yıldıray Baştürk'ün menajeri ile görüşen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, bu oyuncunun sağlık raporunu istedi. Geçen sezon sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan tecrübeli futbolcunun sağlık raporunun bir hafta sonra ellerinde olacağının söylenmesi üzerine, Yıldıray'dan vazgeçildi.
Kongre üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun da yer aldığı toplantıda Yıldıray için anlaşma sağlayamayan Demirören, menajerler vasıtasıyla Nuri Şahin için nabız yoklamaya başladı.
TEK SORUN BONSERVİS
Özellikle milli futbolcunun yüksek bonservis bedelinde indirim yapılması için temaslara başlayan Demirören, 10 milyon Euro'luk bonservis ücretini yüksek buldu. Dortmund yöneticileriyle hafta içinde görüşecek olan Yıldırım Demirören'in, Werder Bremen'de forma giyen Mesut Özil için de girişimde bulunacağı öğrenildi. Beşiktaş, Nuri Şahin'i geçen sezon da istemiş ama Dortmund ile anlaşma sağlayamamıştı.
Beşiktaş yönetimi, sözleşmesini dondurmaya yanaşmayan Delgado'nun menajeri olan babasıyla da yarın bir görüşme daha yapacak. İki tarafın alaşması halinde Delgado sorunu ortadan kalkacak. Yabancı kontenjanı boşalacağı için de Portekizli Deco için bir kez daha Chelsea'nin kapısı çalınacak.

09.08.2009
Kaynak : Hürriyet
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Dün bu haberi sadece Hürriyet verdii..

Nuri Tipik bir 10 numara değil bunu herkesin bilmesi lazım..

FM oynayanlar için MC denilen mevkinin oyuncusu ve bence çok üst düzey bir yetenek..

Oyunu yönlendirmesi harika..

Ancak 10 milyon euro veremeyiz kimsede kusura bakmasın..

Geçen sene alacaklardı , kaçırdılar :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

Beşiktaş'ın listesinde olduğu iddia edilen Nuri'nin babası Savaş Şahin "30'undan önce Türkiye'ye gidersen oğlum değilsin" diyerek rest çekti.
Orta sahaya 10.5 numara arayan Beşiktaş'a listesine aldığı Nuri Şahin'den kötü haber...

Bundesliga temsilcisi Borussia Dortmund'da forma giyen milli futbolcuya, babasından Kartal'a gitme izni çıkmadı. Baba Savaş Şahin'in, Beşiktaş'ın oğluyla ilgilendiği yolundaki haberler üzerine oğlunu karşısına alıp, "Dortmund'da iyi bir çıkış yakaladın ve ilk 11'de oynuyorsun. Avrupa'nın önemli liglerinden birinde böyle bir şans bulmuşken, bu genç yaşında Türkiye'ye gitmeni istemiyorum. Beşiktaş'a gidersen seni evlatlıktan reddederim. Ancak 30'undan sonra Türkiye'ye gidebilirsin. Ondan önce gidersen oğlum değilsin" diye ultimatom verdiği bildirildi.

Sözlerinin yanlış anlaşılmamasını da isteyen Nuri'nin babası, "Beşiktaş'a karşı bir düşmanlığım yok. Ben Nuri'nin Bundesliga'da oynayıp daha iyi yerlere gelmesini istiyorum" ifadesini kullandı.

Star
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

Yıldıray geleceğine Nuri gelsin Beşiktaş taraftarının gönlünde taht kursun !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bende Nuriyi tercih ederim.Hem genç hem milli hemde yıldıraydan daha fazla şeyler katabilir.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

nurı bencede o yuku kaldıramaz gelecekse yıldıray gelsın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ZeMaHŞeR

Milli Takımımız ile Ukrayna'da bulunan Nuri Şahin, "Beşiktaş'tan bana bir teklif gelmedi" açıklamasını yaptı.

Milli Takımımız ile Ukrayna'da bulunan Nuri Şahin, "Beşiktaş'tan bana bir teklif gelmedi" açıklamasını yaptı. Borussia Dortmund'da mutlu olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, "Zaten sözleşmemi de uzattılar. Şu anda her şey iyi gidiyor, oynuyorum. Şu anki düzenimi değiştirmeyi düşünmüyorum. Bana bir teklif gelmedi, gelse de kabul etmem" diye konuştu. Beşiktaş'ın, Nuri'ye transfer teklifi yaptığı iddia edilmişti.

Kaynak: Sabah
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Nightwolf

Nuri Şahin gelmeyeceğini açıkladı arkadaşlar ...
Asolan Hayattır , Hayatta BEŞİKTAŞ !!!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!