Ana Menü

Delgado Beşiktaş'ı şok etti

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 27, 2009, 21:32:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Yeni sezon hazırlıklarını İspanya'nın Huelva kentinde sürdüden Beşiktaş, bu sabah teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde bir çalışma gerçekleştirdi.

Çalışmaya sakatlıkları bulunan Ekrem, Ernst ve Delgado katılmazken, İbrahim Toraman koşu yapmakla yetindi. Kondüsyon hareketlerinin ardından pas çalışması ile devam eden antrenman yarı sahada oynanan çift kale maçla sona erdi.

DELGADO KABUL ETMEDİ

Bu arada
Beşiktaş kampının ilk gününden bu yana siyah beyazlı takımla birlikte olan yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın, Matias Delgado'nun sözleşme dondurma teklifini kabul etmediğini açıkladı.
Yalçın, Arjantinli futbolcu yaptıkları son görüşmede de Delgado'nun sözleşmesini dondurmayı düşünmediğini bir kez daha tekrar ettiğini kaydederek, "Matias Delgado konusunda bir gelişme yok. Kendisi ile yaptığımız son görüşmede de Delgado, sözleşmesini dondurmak istemediğini söyledi.
Kendisi 3 ay sonra iyileşerek sahalara dönebileceğini ve bu sebepten ötürü sözleşmesini dondurmaya gerek duymadığını söyledi. Biz bu konu ile ilgili çalışmalarımıza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

BOBO'NUN YÜZÜ GÜLMÜYOR

Antrenman maçı sırasında Erkan Zengin attığı gollerle dikkat çekerken,
Beşiktaş'tan ayrılması gündemde olan Bobo'nun form düzeyinin düşük olduğu gözlendi. Brezilyalı futbolcu isteksiz tavırları ile dikkat çekerken, kaçırdığı gol pozisyonları sonrası takım arkadaşlarının tepkisini çekti.

NİHAT GOLLERİNE DEVAM EDİYOR
Öte yandan dün
Beşiktaş'ın kampına katılan Nihat Kahveci, bugün de takım ile birlikte antrenmana çıktı.
Nihat'ın çift kale maç sırasında sık sık takım arkadaşlarını uyarması dikkat çekerken, yıldız futbolcu antrenmanda attığı gollerle alkış aldı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Delgado o kadar da karaktersiz biri değil ya bence 1-2 gün içinde kabul eder

Sanırım alınacak adam kiralık gelicek
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

Delgado'da sona doğru
Beşiktaş yöneticisi Nedim Sarsmaz, Delgado'nun sözleşmesini askıya alma konusunda anlaşmaya çok yakın olduklarını söyledi. Sarsmaz, kontenjan açıldığında herkesi heyecanlandıracak bir transfer yapacaklarını belirtti.

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyesi Nedim Sarsmaz, Arjantinli oyuncu Delgado'nun sözleşmesinin askıya alınması konusunda sona yaklaştıklarını söyledi.

Sarsmaz, Radyospor'da katıldığı programda yaptığı açıklamada, Delgado'nun sözleşmesini askıya alabilmek için babası ve menajeri Eduardo Delgado ile birkaç gündür görüştüklerini belirterek, ''Görüşmelerimiz sürüyor. Sanırım sözleşmeyi askıya almayı kabul edecekler. Son detayları konuşuyoruz. Bana göre bu sorunu çözdük'' dedi.

Nedim Sarsmaz, transfer için koşulların da oluştuğunu ifade ederek, herkesi heyecanlandıracak büyük bir transfer gerçekleştireceklerini dile getirdi.
Katıldıkları Barış Kupası'nda final oynamaları halinde dünya basınının Beşiktaş adını takibe alacaklarını vurgulayan siyah-beyazlı yönetici, ''Ayrıca 2 milyon Euro'ya yakın para kazanacağız. Barış Kupası'nda finale kalırsak Futbol Federasyonu'na başvurup, TFF Süper Kupa maçının tarihini ileriye almalarını isteyeceğiz. Fenerbahçe Kulübü'nden de anlayış bekliyoruz. Öyle tahmin ediyorum ki onların kupa maçından önce ve sonra iki ön eleme karşılaşması var. Dolayısıyla erteleme kararı Fenerbahçe için de iyi olabilir'' diye konuştu.

RCA

ne finali ya kim tuttrdu final final diye ya anlamadım :S:S
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

niye kalmak istemiyorsun ben de onu anlamadım

kaç milyon € var ucunda sayabiliyor musun?

parayı bırak bir prestijin olacak

süper kupada ne var

zaten çift kupa aldın normalde senin hakkın zaten